Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

2018-05-01

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

Registruotos moksleivių grupės Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes galės stebėti nemokamai, o aktyviausios mokyklos laukia išskirtinis prizas.

Artėjančios neeilinė futbolo šventės proga mokyklų grupės kviečiamos registruotis ir dalyvauti konkurse. Pagrindinis jo prizas – galimybė į savo mokyklą pakviesti koncertuoti grupę „Golden Age“.

Suskubti registruotis taip pat verta dėl to, jog pirmosioms 15 užsiregistravusių mokyklų Lietuvos futbolo federacija skirs transportą į stadioną (autobusų ir vietų skaičius ribotas, transportui gauti reikalinga bent 40 vaikų grupė).


Kaip dalyvauti konkurse?

1. Išsirinkti Europos WU17 čempionato rungtynes, kuriose dalyvausite (tvarkaraštis skelbiamas svetainėje wu17.lt). Rungtynių skaičius, kuriose galite dalyvauti, neribojamas. Kuo daugiau dalyvausite – tuo daugiau taškų surinksite.
2. Surinkti moksleivių grupę (ne mažiau 5 vaikų).
3. Užsiregistruoti ne vėliau kaip 24 val. iki rungtynių pradžios, užpildant pridėtą registracijos formą ir atsiųsti el. paštu info@wu17.lt
4. Ne vėliau kaip likus 30 min. iki rungtynių pradžios atvykti prie stadiono.
5. Paskatinti moksleivius kelti su futbolu susijusias ir savo padarytas originalias nuotraukas į oficialią Europos merginų futbolo čempionato paskyrą (WU17 EURO 2018 Lietuva) pridedant grotažymę #goldenage. Nuotraukos/vaizdeliai, kurie sulauks daugiausiai dėmesio, gaus daugiausiai taškų.

Registracijos į Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes forma

Pasiteiravimui kreiptis el. p. info@wu17.lt 

Europos merginų futbolo čempionato rungtynės vyks gegužės 9-21 d. Alytaus, Marijampolės ir Šiaulių stadionuose. Lietuvos merginų rinktinė rungtyniaus gegužės 9 ir 15 d. Alytuje bei gegužės 12 d. Šiauliuose. Pusfinaliai vyks Alytuje ir Marijampolėje, finalas – Marijampolėje.

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...