Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

2018-05-01

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

Registruotos moksleivių grupės Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes galės stebėti nemokamai, o aktyviausios mokyklos laukia išskirtinis prizas.

Artėjančios neeilinė futbolo šventės proga mokyklų grupės kviečiamos registruotis ir dalyvauti konkurse. Pagrindinis jo prizas – galimybė į savo mokyklą pakviesti koncertuoti grupę „Golden Age“.

Suskubti registruotis taip pat verta dėl to, jog pirmosioms 15 užsiregistravusių mokyklų Lietuvos futbolo federacija skirs transportą į stadioną (autobusų ir vietų skaičius ribotas, transportui gauti reikalinga bent 40 vaikų grupė).


Kaip dalyvauti konkurse?

1. Išsirinkti Europos WU17 čempionato rungtynes, kuriose dalyvausite (tvarkaraštis skelbiamas svetainėje wu17.lt). Rungtynių skaičius, kuriose galite dalyvauti, neribojamas. Kuo daugiau dalyvausite – tuo daugiau taškų surinksite.
2. Surinkti moksleivių grupę (ne mažiau 5 vaikų).
3. Užsiregistruoti ne vėliau kaip 24 val. iki rungtynių pradžios, užpildant pridėtą registracijos formą ir atsiųsti el. paštu info@wu17.lt
4. Ne vėliau kaip likus 30 min. iki rungtynių pradžios atvykti prie stadiono.
5. Paskatinti moksleivius kelti su futbolu susijusias ir savo padarytas originalias nuotraukas į oficialią Europos merginų futbolo čempionato paskyrą (WU17 EURO 2018 Lietuva) pridedant grotažymę #goldenage. Nuotraukos/vaizdeliai, kurie sulauks daugiausiai dėmesio, gaus daugiausiai taškų.

Registracijos į Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes forma

Pasiteiravimui kreiptis el. p. info@wu17.lt 

Europos merginų futbolo čempionato rungtynės vyks gegužės 9-21 d. Alytaus, Marijampolės ir Šiaulių stadionuose. Lietuvos merginų rinktinė rungtyniaus gegužės 9 ir 15 d. Alytuje bei gegužės 12 d. Šiauliuose. Pusfinaliai vyks Alytuje ir Marijampolėje, finalas – Marijampolėje.

Susijusios naujienos

 • Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  2018-11-23

  WU-17 rinktinė

  Lietuvoje vyks Europos WU17 čempionato atranka

  Penktadienį UEFA būstinėje Nione buvo ištraukti 2020 metų Europos WU17 merginų čempionato atrankos burtai. Juose savo varžovus sužinojo Lietuvos rinktinė. 44 komandos buvo suskirstytos į 11 grupių po...

 • Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  2018-10-10

  WU-17 rinktinė

  Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

  Lietuvos WU-17 rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempionato atrankos ciklo. Lietuvės trečiadienį lygiosiomis sužaidė su Slovakija 0:0. Pirmojoje rungtynių dalyje slovakės daugiau...

 • WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  2018-10-07

  WU-17 rinktinė

  WU17 rinktinė neprilygo Lenkijai

  Lietuvos WU17 (septyniolikmečių) futbolo rinktinė sekmadienį sužaidė antras rungtynes Europos čempionato atrankos varžybose. Rolando Čepkausko vadovaujama komanda 1:4 pralaimėjo Lenkijai. Lietuvėms...