Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

2018-05-01

Aktyviausi žiūrovai savo mokyklai laimės koncertą

Registruotos moksleivių grupės Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes galės stebėti nemokamai, o aktyviausios mokyklos laukia išskirtinis prizas.

Artėjančios neeilinė futbolo šventės proga mokyklų grupės kviečiamos registruotis ir dalyvauti konkurse. Pagrindinis jo prizas – galimybė į savo mokyklą pakviesti koncertuoti grupę „Golden Age“.

Suskubti registruotis taip pat verta dėl to, jog pirmosioms 15 užsiregistravusių mokyklų Lietuvos futbolo federacija skirs transportą į stadioną (autobusų ir vietų skaičius ribotas, transportui gauti reikalinga bent 40 vaikų grupė).


Kaip dalyvauti konkurse?

1. Išsirinkti Europos WU17 čempionato rungtynes, kuriose dalyvausite (tvarkaraštis skelbiamas svetainėje wu17.lt). Rungtynių skaičius, kuriose galite dalyvauti, neribojamas. Kuo daugiau dalyvausite – tuo daugiau taškų surinksite.
2. Surinkti moksleivių grupę (ne mažiau 5 vaikų).
3. Užsiregistruoti ne vėliau kaip 24 val. iki rungtynių pradžios, užpildant pridėtą registracijos formą ir atsiųsti el. paštu info@wu17.lt
4. Ne vėliau kaip likus 30 min. iki rungtynių pradžios atvykti prie stadiono.
5. Paskatinti moksleivius kelti su futbolu susijusias ir savo padarytas originalias nuotraukas į oficialią Europos merginų futbolo čempionato paskyrą (WU17 EURO 2018 Lietuva) pridedant grotažymę #goldenage. Nuotraukos/vaizdeliai, kurie sulauks daugiausiai dėmesio, gaus daugiausiai taškų.

Registracijos į Europos merginų (WU17) futbolo čempionato rungtynes forma

Pasiteiravimui kreiptis el. p. info@wu17.lt 

Europos merginų futbolo čempionato rungtynės vyks gegužės 9-21 d. Alytaus, Marijampolės ir Šiaulių stadionuose. Lietuvos merginų rinktinė rungtyniaus gegužės 9 ir 15 d. Alytuje bei gegužės 12 d. Šiauliuose. Pusfinaliai vyks Alytuje ir Marijampolėje, finalas – Marijampolėje.

Susijusios naujienos

 • WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

  2019-06-29

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė iškovojo Baltijos taurę

  Lietuvos WU-17 rinktinė šeštadienį vykusiose rungtynėse Birštone nugalėjo Latvijos bendraamžes  3:2 ir taip iškovojo antrą Baltijos taurės trofėjų iš eilės.   Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko...

 • WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  2019-06-27

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė sutriuškino Estiją

  Lietuvos merginų WU-17 futbolo rinktinė užtikrintai startavo Baltijos taurės varžybose Birštone. Rolando Čepkausko treniruojamos lietuvės 4:0 nugalėjo Estijos bendraamžes. Lietuvės nuo rungtynių...

 • Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  2019-06-25

  WU-17 rinktinė

  Baltijos taurėje WU-17 rinktinė sieks apginti titulą

  Birštone susirinkusi Lietuvos WU-17 merginų futbolo rinktinė rengiasi šią savaitę vyksiančioms Baltijos taurės varžyboms, kuriose sieks apginti praėjusiais metais iškovotą titulą. Rolando Čepkausko...