Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Startavo bilietų prekyba į Lietuvos rinktinių rungtynes Baltijos taurėje

2018-05-07

Startavo bilietų prekyba į Lietuvos rinktinių rungtynes Baltijos taurėje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog šiandien prasidėjo bilietų prekyba į birželį vyksiančias Baltijos taurės varžybas, kuriose šiais metais žais nacionalinė ir U-21 rinktinės. Bilietus platina naujieji LFF partneriai – „Tiketa“.

Nacionalinė vyrų rinktinė sugrįš į Vilnių po daugiau nei pusės metų pertraukos ir LFF stadione birželio 5 d. susitiks su Latvijos komanda. Edgaro Jankausko auklėtiniai sieks sugrąžinti Lietuvai trofėjų po aštuonių metų pertraukos. Prieš tai, gegužės 30 d., lietuviai Rakverės mieste surems ginklus su Estijos rinktine.

Tuo tarpu Lietuvos U-21 jaunimo rinktinė taip pat sieks stipriausios komandos vardo tarp Baltijos bendraamžių. Birželio 4 dieną Carito Falcho vadovaujama komanda Gargžduose priims latvius. Kaip ir nacionalinė komanda, U-21 rinktinė prieš tai žais išvykoje prieš Estiją.

Bilietus į rungtynes Vilniuje ir Gargžduose galima įsigyti internetu www.tiketa.lt ir bilietų platinimo kasose. LFF ir pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė Lietuvoje artimiausiu metu žada pateikti patrauklius pasiūlymus bei malonių siurprizų šalies futbolo fanams.

„Smagu pradėti bendradarbiavimą su viena sėkmingiausių šalies bilietų platinimo bendrovių. Tikiu, kad kartu galėsime pasiūlyti Lietuvos futbolo gerbėjams įvairias akcijas bei konkursus, kurie tik dar labiau skatins aistruolius atvykti į stadionus palaikyti nacionalinių rinktinių. Todėl, neabejotinai, tai yra svarbus žingsnis į priekį“, – teigė LFF generalinio sekretoriaus pavaduotojas Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiamės pradėję dirbti su dar vienu nauju partneriu ir dėkojame Lietuvos futbolo federacijai už pasitikėjimą bei galimybę prisidėti prie futbolo populiarinimo ir žinomumo didinimo Lietuvoje. Tikime, kad mūsų siūlomi sprendimai futbolo sirgaliams leis dar patogiau ir operatyviau įsigyti bilietus į rungtynes: internetu, fizinėse kasose ar per „Tiketos“ mobiliąją programėlę. Kaip žinome, šalies futbolo stadionuose vietų skaičius labai ribotas, tad rekomenduoju nedelsti apsirūpinti bilietais ir aktyviai palaikyti savą komandą“, – sakė bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorė Dovilė Poniškaitienė.

Pirmieji bilietai tik nuo 5 eurų. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija –  bilietai@lff.lt).

Bilieto kaina į Lietuvos U-21 rinktinės rungtynes Gargžduose – tik 4 eurai. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija – bilietai@lff.lt).

Bilietai artėjant renginiams brangs, nebebus taikomos ir nuolaidos socialinėms grupėms.

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...