Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Startavo bilietų prekyba į Lietuvos rinktinių rungtynes Baltijos taurėje

2018-05-07

Startavo bilietų prekyba į Lietuvos rinktinių rungtynes Baltijos taurėje

Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, jog šiandien prasidėjo bilietų prekyba į birželį vyksiančias Baltijos taurės varžybas, kuriose šiais metais žais nacionalinė ir U-21 rinktinės. Bilietus platina naujieji LFF partneriai – „Tiketa“.

Nacionalinė vyrų rinktinė sugrįš į Vilnių po daugiau nei pusės metų pertraukos ir LFF stadione birželio 5 d. susitiks su Latvijos komanda. Edgaro Jankausko auklėtiniai sieks sugrąžinti Lietuvai trofėjų po aštuonių metų pertraukos. Prieš tai, gegužės 30 d., lietuviai Rakverės mieste surems ginklus su Estijos rinktine.

Tuo tarpu Lietuvos U-21 jaunimo rinktinė taip pat sieks stipriausios komandos vardo tarp Baltijos bendraamžių. Birželio 4 dieną Carito Falcho vadovaujama komanda Gargžduose priims latvius. Kaip ir nacionalinė komanda, U-21 rinktinė prieš tai žais išvykoje prieš Estiją.

Bilietus į rungtynes Vilniuje ir Gargžduose galima įsigyti internetu www.tiketa.lt ir bilietų platinimo kasose. LFF ir pirmaujanti bilietų platinimo bendrovė Lietuvoje artimiausiu metu žada pateikti patrauklius pasiūlymus bei malonių siurprizų šalies futbolo fanams.

„Smagu pradėti bendradarbiavimą su viena sėkmingiausių šalies bilietų platinimo bendrovių. Tikiu, kad kartu galėsime pasiūlyti Lietuvos futbolo gerbėjams įvairias akcijas bei konkursus, kurie tik dar labiau skatins aistruolius atvykti į stadionus palaikyti nacionalinių rinktinių. Todėl, neabejotinai, tai yra svarbus žingsnis į priekį“, – teigė LFF generalinio sekretoriaus pavaduotojas Edgaras Stankevičius.

„Džiaugiamės pradėję dirbti su dar vienu nauju partneriu ir dėkojame Lietuvos futbolo federacijai už pasitikėjimą bei galimybę prisidėti prie futbolo populiarinimo ir žinomumo didinimo Lietuvoje. Tikime, kad mūsų siūlomi sprendimai futbolo sirgaliams leis dar patogiau ir operatyviau įsigyti bilietus į rungtynes: internetu, fizinėse kasose ar per „Tiketos“ mobiliąją programėlę. Kaip žinome, šalies futbolo stadionuose vietų skaičius labai ribotas, tad rekomenduoju nedelsti apsirūpinti bilietais ir aktyviai palaikyti savą komandą“, – sakė bendrovės „Tiketa“ komercijos direktorė Dovilė Poniškaitienė.

Pirmieji bilietai tik nuo 5 eurų. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija –  bilietai@lff.lt).

Bilieto kaina į Lietuvos U-21 rinktinės rungtynes Gargžduose – tik 4 eurai. Vaikams iki 18 m., senjorams, neįgaliesiems taikoma 50% nuolaida perkant kasose. Nemokamai į rungtynes galės patekti organizuotos moksleivių grupės (registracija – bilietai@lff.lt).

Bilietai artėjant renginiams brangs, nebebus taikomos ir nuolaidos socialinėms grupėms.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...