Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

E. Abramavičius sužibėjo dvejose EJL savaitgalio rungtynėse

2018-05-08

E. Abramavičius sužibėjo dvejose EJL savaitgalio rungtynėse

Panevėžiečiui puolėjui Eimantui Abramavičiui užteko parako, kad surengtų įvarčių fejeriją dvejose rungtynėse SHARP Elitinėje jaunių lygoje. Iš pradžių – hetrikas U17 amžiaus grupės Panevėžio derbyje, o šeštadienį įmušti du svarbūs įvarčiai į U19 diviziono lyderių Vilniaus FM vartus.

Taigi, 16-metis per savaitgalį čempionate pelnė 5 įvarčius ir devintosios Savaitės žaidėjo nominaciją. Kol kas Panevėžio FA komanda EJL U17 divizione žengia šešta, bet E. Abramavičius su 8 įvarčiais įsitvirtino snaiperių įskaitos pirmoje vietoje.

–Šį savaitgalį pademonstravai fenomenalią žaidybinę formą – hetrikas Panevėžio U17 derbyje, o šeštadienį puikiai debiutavai EJL U19 divizione. Kaip tau pavyko sutelkti jėgas ir įgūdžius tokiams pasirodymui?

–Pirmiausia, buvo didelis noras laimėti. Žaidė visa komanda, manim pasitikėjo, aš išpildžiau duotas progas. Džiaugiuosi, kad pateisinau trenerių lūkesčius.

Treneris Darius Butkus išskyrė tave ir Ronaldą Misiūną pastarojoje dvikovoje su vilniečiais ir pažymėjo, jog, nepaisant jauno amžiaus, esi pasirengęs žaisti su vyresniais. Kokie yra tavo tolimesni lūkesčiai?

–Dar labai apie tolimesnius lūkesčius negalvojau. Žinoma turiu jų, bet tai norėčiau pasilikti sau.

–Kada ir kaip atsirado tavo gyvenime futbolas?

–Į pirmąją treniruotę atėjau būdamas 7 metų. Pas trenerį Juozą Aleksą mane atvedė tėvai, tai buvo Panevėžio „Draugystės“ stadionas. Mano vienas iš sunkiausių iššūkių buvo atsigauti po traumos, dėl kurios ilgai nesportavau.

-Be futbolo, kokie kiti yra tavo pomėgiai?

–Dažniausiai, kai randu laisvo laiko būnu su draugais ir šeima, bet laiko laisvalaikiui neturiu labai daug.

–Kas yra tavo autoritetas?

–Mano autoritetas yra Madrido „Real“ žaidejas Isco. Man patinka jo žaidimo stilius, kamuolio kontrolė ir judėjimas be kamuolio, todėl jis yra mano autoritetas.

-Dėkui už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas/LFF.lt; RFS.ru foto.

Susijusios naujienos

 • Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  2019-11-05

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  Lietuvos jaunimo futbolo čempionato paskutinės kovos sužaistos lapkričio 2-ąją. Čempionų titulus iškovojo Kauno ir Vilniaus komandos, o finaliniame ture paaiškėjo galutinis komandų prizininkių...

 • SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  2019-10-26

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  Antrąjį SHARP Elitinės lygos čempionų titulą iškovojo Vilniaus FK „Žalgiris“ žaidėjai.   SHARP EJL U16 diviziono pirmąją vietą užsitikrino žalgiriečiai, šiandien rezultatu 2:0 įveikę Gargždų FK...

 • Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  2019-10-25

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  Vilniaus FK „Žalgirio“ U-17 komanda užsitikrino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionų titulą, įveidama Kauno SM „Tauro“ bendraamžius rezultatu 2:1. Titas Daškus anksti išvedė į priekį kauniečius, bet...