Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

2018-05-18

Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

Šiemet 176 Lietuvos mokyklų įtraukęs projektas „Pradinukų lyga“ pasiekė finišą. Telšių „Džiugo“ gimnazijos stadione susirungė pajėgiausios Vakarų regiono komandos ir išsidalijo varžybų prizus, kuriuos įteikė LVJFA nariai.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Lietuvos futbolo federacija (LFF), siekdamos suteikti galimybę kiekvienam pradinukui smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį žaidžiant futbolą, organizuoja „Pradinukų lygą“. Šiose varžybose pirmokai ir antrokai bei trečiokai ir ketvirtokai žaidžia prieš savo bendramečius, tačiau fiksuojamas tik pastarųjų rezultatas.

Telšiuose gegužės 17-ąją buvo surengtas Vakarų regiono finalas, kuriame varžėsi stipriausios komandas iš Klaipėdos, Tauragės ir Telšių futbolo apskričių. Nugalėtoja tapo Mažeikių Ventos progimnazija, aplenkusi Tauragės „Šaltinio“ gimnazijos, Plungės Babrungos pagr. mokyklos ir Klaipėdos Gilijos pradinės mokyklos komandas.

Pradinukams gausybę prizų įsteigė rėmėjai – „Vitiron“, „Elmenhorster“, „Hummel“, TAMO, EMA, „Jūsų Flintas“. Finalo dalyvius stadione pasveikino LVJFA prezidentas Vytautas Vaškūnas, direktorius Deimantas Bička bei Valdybos nariai Svajūnas Česnulis, Rimantas Skersys ir Ivan Švabovič.

„Vakarų regiono finalas bus pats įnirtingiausias, visos komandos žaidė apylygiai ir intriguojančiai. Matėme karštą kovą lietingą dieną. Norėtume padėkoti Telšių apskrities koordinatoriui Vaciui Butkui, padėjusiam puikiai užbaigti lygos sezoną“, – pažymėjo Deimantas Bička.

Renginio fotoalbumas (Vacio Butkaus/TAFF nuotr.)

 

Susijusios naujienos

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...

 • Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  2019-01-14

  Pradinukų lyga

  Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.   2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176...

 • Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  2018-05-25

  Pradinukų lyga

  Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

  LVJFA ir LFF vykdomas turnyras „Pradinukų lyga“ šiemet subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. Žaidynes gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente vaikams...