Lietuvos futbolo federacija

Pradinukų lyga

Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

2018-05-25

Pradinukų lygos dalyviams įteikta virš 21000 prizų

LVJFA ir LFF vykdomas turnyras „Pradinukų lyga“ šiemet subūrė 176 mokyklas ir virš 3000 pradinukų iš visos Lietuvos. Žaidynes gegužės mėnesį vainikavo keturi finalai, tapę įsimintina švente vaikams.

Projektu „Pradinukų lyga“ siekiama suteikti galimybę 1–4 klasių mokleiviams smagiai ir aktyviai praleisti laisvalaikį išmėginus futbolą bei paskatinti juos lankyti treniruotes. Šiemet varžybos startavo dešimtyje apskričių, o pajėgiausios 16 komandų susirungė regioniniuose finaluose Šiauliuose, Vilniuje, Simne ir Telšiuose.

„Tai buvo pirmi metai, kai lyga išplito po visą Lietuvą. Vienos apskritys buvo aktyvesnės, kitos mažiau, todėl 2019 metais sieksime didesnio komandų skaičiaus regionuose. Džiaugiuosi visais keturiais finalais, nes į juos patekusios komandos buvo itin motyvuotos. Nepaisant skirtingo žaidėjų lygio, visi buvo užsikrėtę teigiamomis emocijomis, mėgavosi futbolo įkarščiu“, – atsiliepė Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) direktorius Deimantas Bička.

Pradinukų lygos komandoms LVJFA išdalino 732 kamuolių ir 288 komplektus „hummel“ futbolo aprangų, iš rėmėjų gauta 1300 vienetų „VitirON“ vitaminų, 17000 pakelių „Elmenhorster“ sulčių, 300 vienetų „Flintas“ žurnalų, po 1000 „VitirON“ knygučių ir atšvaitų. Informaciniu partneriu buvo „TAMO“ elektroninis dienynas.

Atminimo dovanos buvo įteiktos apskričių varžybų koordinatoriams ir komandų vadovams. Regioninių finalų dalyviai po rungtynių mėgavosi karštomis picomis.

„Džiugu, kad surinkome tokį didelį būrį rėmėjų ir galėjome kiekvieną vaiką apdovanoti rėmėjų skirtais prizais. Finalai tapo tikra švente vaikams – buvo ne tik prizų gausa, renginiams dirigavo vedėjai, vaikų varžybos buvo fotografuojamos ir filmuojamos. Finalinėse varžybose vaikai gyrė mūsų picas. Finalus puošė „VitirON“ animacinė herojė Braškė, bendravusi su vaikais. Lauksime dar daugiau dalyvių kitąmet“, – kviečia D. Bička.

Jaunimo futbolo naujienas sekite „Facebook“ paskyroje

 

 

Susijusios naujienos

 • Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  2019-03-07

  Pradinukų lyga

  Startuoja trečiasis Pradinukų lygos sezonas

  135 komandos netrukus pradės savo žygį Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų komandų turnyre „Pradinukų lyga“. Tai jau trečiasis teigiamų atsiliepimų sulaukusio projekto sezonas, kuriame...

 • Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  2019-01-14

  Pradinukų lyga

  Jau netrukus – trečiasis „Pradinukų lygos“ varžybų sezonas

  Sausio 14 dieną startuoja registracija į Lietuvos pradinių ir vidurinių mokyklų 1–4 klasių moksleivių komandų turnyrą „Pradinukų lyga“.   2018 metai buvo itin sėkmingi projektui, kuris subūrė 176...

 • Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

  2018-05-18

  Pradinukų lyga

  Telšiuose finišavo Pradinukų lygos sezonas

  Šiemet 176 Lietuvos mokyklų įtraukęs projektas „Pradinukų lyga“ pasiekė finišą. Telšių „Džiugo“ gimnazijos stadione susirungė pajėgiausios Vakarų regiono komandos ir išsidalijo varžybų prizus...