Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Futbolo mokyklų atstovai susipažins su skautingo principais

2018-05-28

Futbolo mokyklų atstovai susipažins su skautingo principais

Birželio 7-ąją Kaune pirmąkart bus surengtas seminaras tema „Skautingo principai, pradmenys, metodai ir naujausios tendencijos Europoje“, kurią atskleis patyręs futbolo skautas Michaelis Provaznikas.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) organizuoja seminarą Lietuvos sporto universitete, kurio metu dalyviai susipažins su čekų futbolo skauto Michaelio Provazniko įdirbiu. Lektorius yra sukaupęs 10 metų veiklos patirtį ir paskutiniu metu dirbo Vokietijos Bundeslygos senbūvio Frankfurto „Eintracht“ klube.

Seminaro metu Lietuvos futbolo organizacijų atstovai detaliai susipažins su skautingo principais ir pradmenimis, naujausiomis jaunimo futbolo skautingo tendencijomis ir kasdiene skautų praktika Europos  aukščiausiose lygose. Registracija į seminarą vyksta el. paštu lvjfa@lff.lt iki birželio 1 d. 17:00 val. Nuo sporto organizacijos kviečiami dalyvauti ne daugiau kaip du atstovai.

„Esu įsitikinęs, kad šis seminaras bus aktualus ir įdomus jo dalyviams, nes futbolo skautai žaidėjų ugdymą vertina kiek kitu kampu. Žiūrima į tai, kokios savybės turi būti ugdomos tam tikrame amžiaus tarpsnyje, kaip įžvelgti potencialą pas vėlyvo brendimo futbolininkus. Lektorius pasidalins savo patirtimi ir atskleis skauto profesijos ypatybes.

Mes matome poreikį suorganizuoti šį seminarą, nes siekiant jaunųjų žaidėjų kokybės, turi būti vykdoma tinkama atranka Lietuvos futbolo organizacijose, laikomasi skautingo kriterijų visuose ugdymo laikotarpiuose. Skautingas yra neatsiejama šiuolaikinio futbolo dalis, kuri dar nėra išvystyta Lietuvoje“, – reziumavo LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Susijusios naujienos

 • Techniniai direktoriai stažuosis Belgijoje

  2019-07-19

  Kursai ir seminarai

  Techniniai direktoriai stažuosis Belgijoje

  RSC „Anderlecht“ jaunimo ugdymo programoje dalyvaujančių Lietuvos futbolo organizacijų techniniai direktoriai ir jaunimo rinktinių treneriai šią vasarą semsis patirties Belgijoje. Liepos 22–26 ir...

 • Techninio vystymo asociacija tapo Futbolo trenerių rengimo asociacija

  2019-07-15

  Kursai ir seminarai

  Techninio vystymo asociacija tapo Futbolo trenerių rengimo asociacija

  Futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) tapo Futbolo trenerių rengimo asociacija (FTRA). Toks sprendimas priimtas norint, kad Futbolo trenerių rengimo asociacija nebūtų painiojama su LFF...

 • Įteikti UEFA B licencijų trenerių kursų diplomai

  2019-07-10

  Kursai ir seminarai

  Įteikti UEFA B licencijų trenerių kursų diplomai

  Antradienį Kaune įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) ir Futbolo techninio vystymo asociacijos (FTVA) UEFA B licencijos trenerių kursų diplomų įteikimas. Šiemet mokslus baigė 24 vyrai ir moterys...