Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Futbolo mokyklų atstovai susipažins su skautingo principais

2018-05-28

Futbolo mokyklų atstovai susipažins su skautingo principais

Birželio 7-ąją Kaune pirmąkart bus surengtas seminaras tema „Skautingo principai, pradmenys, metodai ir naujausios tendencijos Europoje“, kurią atskleis patyręs futbolo skautas Michaelis Provaznikas.

Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija (LVJFA) ir Futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) organizuoja seminarą Lietuvos sporto universitete, kurio metu dalyviai susipažins su čekų futbolo skauto Michaelio Provazniko įdirbiu. Lektorius yra sukaupęs 10 metų veiklos patirtį ir paskutiniu metu dirbo Vokietijos Bundeslygos senbūvio Frankfurto „Eintracht“ klube.

Seminaro metu Lietuvos futbolo organizacijų atstovai detaliai susipažins su skautingo principais ir pradmenimis, naujausiomis jaunimo futbolo skautingo tendencijomis ir kasdiene skautų praktika Europos  aukščiausiose lygose. Registracija į seminarą vyksta el. paštu lvjfa@lff.lt iki birželio 1 d. 17:00 val. Nuo sporto organizacijos kviečiami dalyvauti ne daugiau kaip du atstovai.

„Esu įsitikinęs, kad šis seminaras bus aktualus ir įdomus jo dalyviams, nes futbolo skautai žaidėjų ugdymą vertina kiek kitu kampu. Žiūrima į tai, kokios savybės turi būti ugdomos tam tikrame amžiaus tarpsnyje, kaip įžvelgti potencialą pas vėlyvo brendimo futbolininkus. Lektorius pasidalins savo patirtimi ir atskleis skauto profesijos ypatybes.

Mes matome poreikį suorganizuoti šį seminarą, nes siekiant jaunųjų žaidėjų kokybės, turi būti vykdoma tinkama atranka Lietuvos futbolo organizacijose, laikomasi skautingo kriterijų visuose ugdymo laikotarpiuose. Skautingas yra neatsiejama šiuolaikinio futbolo dalis, kuri dar nėra išvystyta Lietuvoje“, – reziumavo LVJFA direktorius Deimantas Bička.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Surengti futbolo mentorystės mokymai

  2020-06-09

  Kursai ir seminarai

  Surengti futbolo mentorystės mokymai

  Birželio 4–5 dienomis Druskininkuose pirmą kartą Lietuvoje buvo surengti futbolo trenerių mentorių mokymai. Futbolo trenerių rengimo asociacijos (FTRA) surengtuose mokymuose dalyvavo 12 atrinktų...