Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

D. Romanovskis: „Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad nenusileidome“

2018-05-30

D. Romanovskis: „Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad nenusileidome“

Po įtemptų Baltijos taurės atidarymo rungtynių bei lygiųjų su Estija, Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjai tikino, jog apmaudu buvo netekti persvaros, tačiau galima pasisemti daug teigiamų dalykų.

Lietuvių vicekapitonas Rimvydas Sadauskas išvedė lietuvius į priekį antrajam kėliniui persiritus į antrą dalį, bet oponentams pavyko greitai išlyginti rezultatą bei išplėšti lygiąsias 1:1. Tačiau mūsų komanda toliau turi visas galimybes varžytis dėl čempionų titulo.

Įvarčio autorius po mačo sakė: „Žinoma, smagu įmušti įvartį už rinktinę, ypač, kai treneris akcentuoja, jog reikia išnaudoti standartines situacijas – tai mūsų stiprioji pusė. Pirmąsias 15-20 minučių turėjome žaidimo kontrolę, vykdėme trenerio nurodytus planus. Viskas neblogai sekėsi, perėmėme daug kamuolių, vėliau galbūt pavargome ir atsirado kitos priežastys, kurios leido varžovams perimti iniciatyvą“.

„Prieš rungtynes su žaidėjais kalbėjome, kad žaidžiame už Lietuvą, o ne už savo klubus ir turime kovoti, kaip brolis už brolį. Buvome atsidavę ir ėjome į dvikovas, kaip į paskutinį mūšį. Manau, kad kitam mačui su latviais būsime 100 procentų pasiruošę ir pasirengę iškovoti pergalę“, – tvirtino R. Sadauskas.

Savo ruožtu po pertraukos į rinktinę sugrįžęs saugas  Daniel Romanovskij kalbėjo, jog nors ir nepavyko visko įgyvendinti: „Rungtynėse vyravo agresyvus žaidimas – visi norėjo įrodyti, jog jie Baltijos regione yra geriausi. Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad jiems nenusileidome ir parodėme, kad esame geri žaidėjai. Nors ne viskas pavyko taip, kaip norėjome, bet visi kovojome, stengėmės ir matėsi mūsų ugnis aikštėje“.

„Paskutinį kartą įvartį pelnėme prieš Farerų salų komandą ir, manau, kad šiandien įmuštas įvartis bus svarbus psichologiškai ir gali įkvėpti mus iškovoti pergalę prieš latvius. Dabar viskas yra mūsų rankose“, – samprotavo rinktinės atakų dirigentas.

Lietuvos futbolininkai trečiadienįdar surengs treniruotę Pernu, o po pietų keliaus į pajūrį, kur ruošis birželio 4 dieną vyksiančiai dvikovai su Latvija. Įėjimas į mačą Gargžduose žiūrovams bus nemokamas.

Susijusios naujienos

 • Turnyrą baigė pralaimėjimu australams

  2019-11-19

  U-21 rinktinė

  Turnyrą baigė pralaimėjimu australams

  Eksperimentinės sudėties Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė paskutines „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro rungtynes Čongčinge. Mūsiškiai rungėsi prieš bendraamžius iš Australijos, kuriems nusileido...

 • Vaikinų U-22 rinktinė pralaimėjo kinams

  2019-11-17

  U-21 rinktinė

  Vaikinų U-22 rinktinė pralaimėjo kinams

  Eksperimentinė vaikinų U-22 rinktinė metė iššūkį tarptautinio „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyro šeimininkei. Pirmajame kėlinyje kinai turėjo žaidybinę iniciatyvą. Geriausią progą lietuviai susikūrė 39...

 • Turnyras Kinijoje pradėtas lygiosiomis

  2019-11-15

  U-21 rinktinė

  Turnyras Kinijoje pradėtas lygiosiomis

  Lietuvos vaikinų U-22 rinktinė sužaidė pirmąsias rungtynes tarptautiniame „Dazu Rock Carvings Cup“ turnyre Čongčinge. Valdo Trakio treniruojama komanda sužaidė kovingai su Šiaurės Korėjos...