Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

D. Romanovskis: „Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad nenusileidome“

2018-05-30

D. Romanovskis: „Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad nenusileidome“

Po įtemptų Baltijos taurės atidarymo rungtynių bei lygiųjų su Estija, Lietuvos U-21 rinktinės žaidėjai tikino, jog apmaudu buvo netekti persvaros, tačiau galima pasisemti daug teigiamų dalykų.

Lietuvių vicekapitonas Rimvydas Sadauskas išvedė lietuvius į priekį antrajam kėliniui persiritus į antrą dalį, bet oponentams pavyko greitai išlyginti rezultatą bei išplėšti lygiąsias 1:1. Tačiau mūsų komanda toliau turi visas galimybes varžytis dėl čempionų titulo.

Įvarčio autorius po mačo sakė: „Žinoma, smagu įmušti įvartį už rinktinę, ypač, kai treneris akcentuoja, jog reikia išnaudoti standartines situacijas – tai mūsų stiprioji pusė. Pirmąsias 15-20 minučių turėjome žaidimo kontrolę, vykdėme trenerio nurodytus planus. Viskas neblogai sekėsi, perėmėme daug kamuolių, vėliau galbūt pavargome ir atsirado kitos priežastys, kurios leido varžovams perimti iniciatyvą“.

„Prieš rungtynes su žaidėjais kalbėjome, kad žaidžiame už Lietuvą, o ne už savo klubus ir turime kovoti, kaip brolis už brolį. Buvome atsidavę ir ėjome į dvikovas, kaip į paskutinį mūšį. Manau, kad kitam mačui su latviais būsime 100 procentų pasiruošę ir pasirengę iškovoti pergalę“, – tvirtino R. Sadauskas.

Savo ruožtu po pertraukos į rinktinę sugrįžęs saugas  Daniel Romanovskij kalbėjo, jog nors ir nepavyko visko įgyvendinti: „Rungtynėse vyravo agresyvus žaidimas – visi norėjo įrodyti, jog jie Baltijos regione yra geriausi. Tikėjomės tokios kovos ir malonu, kad jiems nenusileidome ir parodėme, kad esame geri žaidėjai. Nors ne viskas pavyko taip, kaip norėjome, bet visi kovojome, stengėmės ir matėsi mūsų ugnis aikštėje“.

„Paskutinį kartą įvartį pelnėme prieš Farerų salų komandą ir, manau, kad šiandien įmuštas įvartis bus svarbus psichologiškai ir gali įkvėpti mus iškovoti pergalę prieš latvius. Dabar viskas yra mūsų rankose“, – samprotavo rinktinės atakų dirigentas.

Lietuvos futbolininkai trečiadienįdar surengs treniruotę Pernu, o po pietų keliaus į pajūrį, kur ruošis birželio 4 dieną vyksiančiai dvikovai su Latvija. Įėjimas į mačą Gargžduose žiūrovams bus nemokamas.

Susijusios naujienos

 • U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  2022-09-28

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė išvykoje neprilygo vengrams

  Lietuvos vaikinų U-21 rinktinė vėlų antradienio vakarą sužaidė draugiškas rungtynes išvykoje su Vengrijos bendraamžiais. Lietuviai patyrė minimalų pralaimėjimą rezultatu 0:1. Didelį dėmesį...

 • Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  2022-09-24

  U-21 rinktinė

  Kontrolinėse rungtynėse U-21 rinktinė nusileido „Kauno Žalgiriui“

  Rinktinių pertrauką „Kauno Žalgiris“ išnaudojo sužaisdamas kontrolines rungtynes su Lietuvos vaikinų U-21 rinktine. „Kauno Žalgirio“ futbolo akademijos stadione vykusiose rungtynėse žalgiriečiai...

 • U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  2022-09-21

  U-21 rinktinė

  U-21 rinktinė sužais dvejas kontrolines rungtynes

  Lietuvos vaikinų iki 21 metų rinktinė rugsėjo mėnesį sužais dvejas draugiškas rungtynes. Neseniai atrankos į Europos čempionatą ciklą užbaigusi vaikinų rinktinė rugsėjį sužais dvejas draugiškas...