Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

2018-05-30

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

Estijos rinktinė – varžovė, su šiandien 19 val. stos į pirmąją kovą Baltijos taurės turnyre Lietuvos futbolininkai. Prieš dvikovą savo įžvalgomis pasidalijo Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. 

Rungtynes iš Rakverės stadiono tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Tačiau jau prieš tai įvairius įrašus kruopšiai analizavo Lietuvos rinktinės trenerių štabas.

Lietuvos rinktinės treneriai estų komandos žaidimą atidžiai seka jau tris mėnesius, o kovo mėnesį estai, kaip ir lietuviai, žaidė kontrolines rungtynes su Gruzijos ir Armėnijos rinktinėmis.

„Ryškus braižas ir disciplinuotas žaidimas, – taip Estijos rinktinę apibūna Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. - Jei kalbėtume apie gynybą, tai varžovų komanda sugeba sinchronizuotai kilti į „presingą”, lygiai tą patį daro, kai reikia leistis žemiau, jie labai kompaktiški viduryje, agresyvūs baudos aikštelėje. Dideli komplimentai komandai ir treneriui. Jei kalbėtume apie puolimą, tai labai nori perduoti kamuolį į pavojingą zoną, tarp vidurio gynėjų ir vartininko, siekia kuo daugiau kamuolių”.

Išsamus vieno iš rinktinės trenerio R. Garasto interviu apie estų stiprybes ir silpnybes, žaidimą su Gruzijos ir Armėnijos komandomis, lyderio Ragvano Klavano nebuvimą, talentingiausius Estijos rinktinės žaidėjus ir Baltijos taurės reikšmę , šiame video:

Jau birželio 5 dieną Lietuvos rinktinė LFF stadione mes iššūkį Latvijos komandai. Tai – vienintelė galimybė pamatyti mūsų rinktinę Lietuvoje per ketverių vasaros rungtynių ciklą.

Bilietai: http://bit.ly/BaltijosTaure_Lietuva_Latvija

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...