Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

2018-05-30

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

Estijos rinktinė – varžovė, su šiandien 19 val. stos į pirmąją kovą Baltijos taurės turnyre Lietuvos futbolininkai. Prieš dvikovą savo įžvalgomis pasidalijo Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. 

Rungtynes iš Rakverės stadiono tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Tačiau jau prieš tai įvairius įrašus kruopšiai analizavo Lietuvos rinktinės trenerių štabas.

Lietuvos rinktinės treneriai estų komandos žaidimą atidžiai seka jau tris mėnesius, o kovo mėnesį estai, kaip ir lietuviai, žaidė kontrolines rungtynes su Gruzijos ir Armėnijos rinktinėmis.

„Ryškus braižas ir disciplinuotas žaidimas, – taip Estijos rinktinę apibūna Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. - Jei kalbėtume apie gynybą, tai varžovų komanda sugeba sinchronizuotai kilti į „presingą”, lygiai tą patį daro, kai reikia leistis žemiau, jie labai kompaktiški viduryje, agresyvūs baudos aikštelėje. Dideli komplimentai komandai ir treneriui. Jei kalbėtume apie puolimą, tai labai nori perduoti kamuolį į pavojingą zoną, tarp vidurio gynėjų ir vartininko, siekia kuo daugiau kamuolių”.

Išsamus vieno iš rinktinės trenerio R. Garasto interviu apie estų stiprybes ir silpnybes, žaidimą su Gruzijos ir Armėnijos komandomis, lyderio Ragvano Klavano nebuvimą, talentingiausius Estijos rinktinės žaidėjus ir Baltijos taurės reikšmę , šiame video:

Jau birželio 5 dieną Lietuvos rinktinė LFF stadione mes iššūkį Latvijos komandai. Tai – vienintelė galimybė pamatyti mūsų rinktinę Lietuvoje per ketverių vasaros rungtynių ciklą.

Bilietai: http://bit.ly/BaltijosTaure_Lietuva_Latvija

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...