Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

2018-05-30

Estija trenerio akimis: ryškus braižas ir drausmė

Estijos rinktinė – varžovė, su šiandien 19 val. stos į pirmąją kovą Baltijos taurės turnyre Lietuvos futbolininkai. Prieš dvikovą savo įžvalgomis pasidalijo Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. 

Rungtynes iš Rakverės stadiono tiesiogiai transliuos TV6 televizija. Tačiau jau prieš tai įvairius įrašus kruopšiai analizavo Lietuvos rinktinės trenerių štabas.

Lietuvos rinktinės treneriai estų komandos žaidimą atidžiai seka jau tris mėnesius, o kovo mėnesį estai, kaip ir lietuviai, žaidė kontrolines rungtynes su Gruzijos ir Armėnijos rinktinėmis.

„Ryškus braižas ir disciplinuotas žaidimas, – taip Estijos rinktinę apibūna Lietuvos rinktinės trenerio asistentas Rokas Garastas. - Jei kalbėtume apie gynybą, tai varžovų komanda sugeba sinchronizuotai kilti į „presingą”, lygiai tą patį daro, kai reikia leistis žemiau, jie labai kompaktiški viduryje, agresyvūs baudos aikštelėje. Dideli komplimentai komandai ir treneriui. Jei kalbėtume apie puolimą, tai labai nori perduoti kamuolį į pavojingą zoną, tarp vidurio gynėjų ir vartininko, siekia kuo daugiau kamuolių”.

Išsamus vieno iš rinktinės trenerio R. Garasto interviu apie estų stiprybes ir silpnybes, žaidimą su Gruzijos ir Armėnijos komandomis, lyderio Ragvano Klavano nebuvimą, talentingiausius Estijos rinktinės žaidėjus ir Baltijos taurės reikšmę , šiame video:

Jau birželio 5 dieną Lietuvos rinktinė LFF stadione mes iššūkį Latvijos komandai. Tai – vienintelė galimybė pamatyti mūsų rinktinę Lietuvoje per ketverių vasaros rungtynių ciklą.

Bilietai: http://bit.ly/BaltijosTaure_Lietuva_Latvija

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...