Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

Tarptautinę vaikų gynimo dieną trys kartos paminės LFF stadione

2018-05-31

Tarptautinę vaikų gynimo dieną trys kartos paminės LFF stadione

Lietuvos futbolo federacijos stadione vyks futbolo festivalis, skirtas paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Šventėje dalyvaus trijų kartų atstovai: vaikai, tėvai ir močiutės.

Lopšelio-darželio „Rūta“ auklėtoja ir viena iš renginio organizatorių Kristina Surdokaitė džiaugiasi, jog šiemet minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną, futbolo festivalyje susivienys trys kartos. Renginį 10 valandą atidarys dalyvių eisena į stadioną.

Šventėje dalyvaus 13 ikimokyklinio ugdymo įstaigų iš Vilniaus, Varėnos ir Vilkijos. Atvyks apie 280 vaikų kartu su pedagogais, tėveliais ir močiutėmis. Prie renginio prisijungs ne tik gausus savanorių būrys, bet ir FK „Trakai“ talismanas „Ugnius“.

Renginyje dalyvaus LFF generalinis sekretorius Nerijus Dunauskas.

Festivalyje dalyviai jėgas išbandys įvariose rungtyse: futbolas poromis apsiavus dideles kelnes, futbolas su dideliu kamuoliu, taiklumo, vikrumo, „Kiškio uodega“ ir kitose rungtyse.

Festivalio metu vaikai paliks savo „spalvotą rankutės antspaudą“ ant specialai tam skirto plėvelės.

Šventę vainikuos balionų paleidimas į dangų, kur juose yra vaikų norai ir palinkėjimai, skirti viso pasaulio vaikams, minint Tarptautinę vaikų gynimo dieną.

Susijusios naujienos

 • Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  2018-12-05

  Vaikai

  Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  Gruodžio 1-2 dienomis Kaune virš 500 jaunųjų futbolininkų šėlo Nacionalinės futbolo akademijos maniežo aikštėje. Kauno apskrities futbolo federacijos ir partnerių organizuotamame turnyre norą...

 • Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  2018-10-23

  Vaikai

  Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija pradėjo komandų registraciją, kurios ketina žaisti 2018–2019 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionate.   Čempionatą sudarys keturi amžiaus divizionai...

 • Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  2018-10-22

  Vaikai

  Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  Netrukus Lietuvos mokyklas apims nauja futbolo karštinė. Startuoja registracija į pirmąsias tarpmokyklines vaikinų salės futbolo žaidynes Lietuvoje „MrGolas”. „Pamačius, kokios populiarios yra...