Lietuvos futbolo federacija

Moterų I lyga

Jonavietės ir Vilniaus regiono futbolininkės tęsia pergalių serijas

2018-06-02

Jonavietės ir Vilniaus regiono futbolininkės tęsia pergalių serijas

LMFA I lygoje antrąsias pergales iškovojo ir grupių lyderėmis tapo FK „Jonava“ bei Vilniaus regiono jungtinė komanda, o Vakarų regione susidarė trivaldystė.

Centro regiono grupės rungtynės sužaistos Alytuje ir Vilkaviškyje, o 3 taškus iškovojo viešnios. „Jonava“ 4:1 pranoko Alytaus SRC-DFK „Dainavą“. Kauno SM „Tauras“ 6:1 įveikė „Šešupę“ – antrajame kėlinyje pasirodžiusi Iveta Inčytė sužibėjo 4 įvarčiais.

„Manau, esame šiek tiek nusivylusios rezultatu. Po pirmų rungtynių rezultatas buvo tikrai triuškinantis mūsų naudai, kažko panašaus tikėjomes ir iš šitų rungtynių. Netruko klaidų iš mūsų pusės, daug kartų turėjome progų. Siekiame titulo, norisi pasivaržyti ir su komandomis iš kitų grupių, kurios tikrai demonstruoja gražų žaidimą“, – teigė Judita Sabatauskaitė.

Naujosios Vilnios stadionas priėmė Vilniaus regiono JK ir „Utenio“ žaidėjas, o žiūrovai išvydo pirmųjų pergalę 3:0. Triuškinančią pergalę 6:0 Nemenčinėje pelnė „SC-Ukmergės“ ekipa, kurios gretose ankstyviu dubliu išsiskyrė Livija Toropovaitė.

„Esame išties puiki komanda. Turime patyrusių žaidėjų, taip pat ir jaunų, perspektyvių. Susižaidimo prasme yra išties kur tobuleti. Komandos lūkesčiai – pažinti vieną kitą kaip žaideją ir kaip asmenybę, iš kiekvienų rungtynių „pasiimti“ kuo daugiau, taip pat kiekvienas rungtynes žaisti su malonumu ir dideliu noru“, – atskleidė vilniečių gynėja Gintarė Blažytė.

Vakarų regione prie 3 taškus surinkusių panevėžiečių prisijungė gargždiškės ir mažeikietės. „Banga“ B ekipa 1:0 nugalėjo klaipėdietes, o „Triumfas“ – 3:1 tauragietes. Rimantė Jonušaitė išsiskyrė hetriku.

„Buvome gerai nusiteikusios rungtynėms, džiaugiuosi kad man pavyko pasiekti visus 3 įvarčius. Buvome be 4 pagrindinių žaidėjų, bet, svarbu, pasiekėme pergalę“, – atsiliepė „Triumfo“ puolėja R. Jonušaitė.

Pirmenybių tvarkaraščiai ir rezultatai viešinami www.lietuvosfutbolas.lt svetainėje.

Utenio akademijos nuotr.

Susijusios naujienos

 • 2019 m. LMFA I lygos ketvirtfinalio rungtynių statistika

  2019-10-18

  Moterų I lyga

  2019 m. LMFA I lygos ketvirtfinalio rungtynių statistika

  Kelialapius į LMFA I lygos pusfinalį iškovojo FA-FK „Panevėžys“-PRSSG, „SC-Ukmergė“ ir Vilniaus regiono JK komandos, o sostinės MFA „Žalgiris“ varžovių nesulaukė. Rungtynių...

 • Paaiškėjo moterų I lygos ketvirtfinalio poros

  2019-10-11

  Moterų I lyga

  Paaiškėjo moterų I lygos ketvirtfinalio poros

  Spalio 11-ąją sužaistas paskutinis LMFA Pirmos lygos reguliariojo sezono turas, po kurio 8 pajėgiausios komandos pratęs kovą dėl medalių. Patekti į ketvirtfinalį siekė Alytaus SRC-MFK ekipa, tačiau...

 • Pasibaigė priešpaskutinis LMFA I lygos turas

  2019-10-04

  Moterų I lyga

  Pasibaigė priešpaskutinis LMFA I lygos turas

  Rugsėjo 27 dieną surengtas Lietuvos moterų futbolo asociacijos (LMFA) 9-asis turas. Triuškinančią pergalę rezultatu 12:0 iškovojo Vilniaus MFA „Žalgiris“, nepalikusi vilčių Alytaus SRC-MFK. Hetriką...