Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

2018-06-04

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Eligijus Jankauskas po triumfo Baltijos taurės turnyre tvirtino, jog jo komanda norėjo trofėjaus labiau nei latviai.

Carito Falcho vadovaujama komanda laimėjo minimaliu rezultatu 1:0 po Danielio Romanovskio realizuoto vienuolikos metrų baudinio antrajame kėlinyje.

Anot E. Jankausko, šis trofėjus yra kaip moralinis pakilimas komandai: „Ilgai laukėme šio trofėjaus. Labai stengėmės, sunkiai treniravomės, ir viskas atsipirko. Manau, labiau norėjome taurės, ir geriausi žodžiai keliauja visiems žaidėjams, treneriams, personalui. Dabar reikės tą taurę išsaugoti“.

Atakoje varžovams daug problemų kėlęs futbolininkas tikino, jog rungtynės buvo nervingos ir nelengvos: „Tokiose rungtynėse, kai turime laimėti, intensyvumas buvo didelis. Pirmąsias 20 minučių tikrai atrodėme geriau, po to šiek tiek „pasėdome” – netikslūs perdavimai, žaidėme kulniukais. Galbūt mus išbalansavo tai, kad reikėjo laimėti, norėjome mušti greitą įvartį ir skubėjome. Per pertrauką apsitarėme, kokios mūsų klaidos, ir tai padėjo, mes laimėjome. Įvartis krito, galima sakyti, iš niekur – Edvinas uždirbo baudinį, o Danielis jį realizavo“.

E. Jankauskas taip pat pridėjo, jog tobulumui ribų nėra ir pareiškė, jog komandai gerai sekasi įsisavinti vyriausiojo trenerio filosofiją.

 

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  2018-12-13

  U-21 rinktinė

  Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  Ištraukus 2021 metų Europos U-21 futbolo čempionato atrankos burtus, Lietuvos rinktinė sužinojo ir rungtynių su būsimais varžovais datas. Lietuvos ekipa pateko į 4 atrankos grupę bei susitiks su San...

 • Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  2018-12-11

  U-21 rinktinė

  Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  Antradienio ryte UEFA būstinėje Nione ištraukti 2021 metų Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato atrankos burtai, kuriuose paaiškėjo ir Lietuvos rinktinės varžovai. Burtuose 53 komandos buvo...

 • C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  2018-12-05

  U-21 rinktinė

  C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinės vyriausiasis treneris Caritas Falchas parašė atsistatydinimo pareiškimą ir pasitraukė iš užimamų pareigų. Kartu...