Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

2018-06-04

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Eligijus Jankauskas po triumfo Baltijos taurės turnyre tvirtino, jog jo komanda norėjo trofėjaus labiau nei latviai.

Carito Falcho vadovaujama komanda laimėjo minimaliu rezultatu 1:0 po Danielio Romanovskio realizuoto vienuolikos metrų baudinio antrajame kėlinyje.

Anot E. Jankausko, šis trofėjus yra kaip moralinis pakilimas komandai: „Ilgai laukėme šio trofėjaus. Labai stengėmės, sunkiai treniravomės, ir viskas atsipirko. Manau, labiau norėjome taurės, ir geriausi žodžiai keliauja visiems žaidėjams, treneriams, personalui. Dabar reikės tą taurę išsaugoti“.

Atakoje varžovams daug problemų kėlęs futbolininkas tikino, jog rungtynės buvo nervingos ir nelengvos: „Tokiose rungtynėse, kai turime laimėti, intensyvumas buvo didelis. Pirmąsias 20 minučių tikrai atrodėme geriau, po to šiek tiek „pasėdome” – netikslūs perdavimai, žaidėme kulniukais. Galbūt mus išbalansavo tai, kad reikėjo laimėti, norėjome mušti greitą įvartį ir skubėjome. Per pertrauką apsitarėme, kokios mūsų klaidos, ir tai padėjo, mes laimėjome. Įvartis krito, galima sakyti, iš niekur – Edvinas uždirbo baudinį, o Danielis jį realizavo“.

E. Jankauskas taip pat pridėjo, jog tobulumui ribų nėra ir pareiškė, jog komandai gerai sekasi įsisavinti vyriausiojo trenerio filosofiją.

 

Susijusios naujienos

 • Graikijos karštyje – praleistas įvartis pabaigoje

  2019-09-10

  U-21 rinktinė

  Graikijos karštyje – praleistas įvartis pabaigoje

  Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė Graikijos karštį ir varžovų atakas atlaikė iki rungtynių pabaigos. Europos čempionato atrankos 4 grupės rungtynėse vienintelį įvartį varžovai pelnė likus žaisti...

 • Čekijoje – pirma nesėkmė U-21 čempionato atrankoje

  2019-09-06

  U-21 rinktinė

  Čekijoje – pirma nesėkmė U-21 čempionato atrankoje

  Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinė išvykoje nusileido Čekijai ir patyrė pirmą nesėkmę Europos čempionato atrankoje. Lietuviai turėjo progų pasižymėti, bet neįveikė varžovų vartininko, o čekai...

 • Jaunimo rinktinei – dviguba išvyka

  2019-09-03

  U-21 rinktinė

  Jaunimo rinktinei – dviguba išvyka

  Lietuvos jaunimo (U-21) Kaune ruošiasi dvigubai išvykai – Europos čempionato atrankos 4 grupės rungtynėse lietuviai svečiuose žais su Čekijos ir Graikijos komandomis. Rinktinės treneriai į...