Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

2018-06-04

E. Jankauskas: „Sunkus darbas atsipirko“

Lietuvos U-21 rinktinės puolėjas Eligijus Jankauskas po triumfo Baltijos taurės turnyre tvirtino, jog jo komanda norėjo trofėjaus labiau nei latviai.

Carito Falcho vadovaujama komanda laimėjo minimaliu rezultatu 1:0 po Danielio Romanovskio realizuoto vienuolikos metrų baudinio antrajame kėlinyje.

Anot E. Jankausko, šis trofėjus yra kaip moralinis pakilimas komandai: „Ilgai laukėme šio trofėjaus. Labai stengėmės, sunkiai treniravomės, ir viskas atsipirko. Manau, labiau norėjome taurės, ir geriausi žodžiai keliauja visiems žaidėjams, treneriams, personalui. Dabar reikės tą taurę išsaugoti“.

Atakoje varžovams daug problemų kėlęs futbolininkas tikino, jog rungtynės buvo nervingos ir nelengvos: „Tokiose rungtynėse, kai turime laimėti, intensyvumas buvo didelis. Pirmąsias 20 minučių tikrai atrodėme geriau, po to šiek tiek „pasėdome” – netikslūs perdavimai, žaidėme kulniukais. Galbūt mus išbalansavo tai, kad reikėjo laimėti, norėjome mušti greitą įvartį ir skubėjome. Per pertrauką apsitarėme, kokios mūsų klaidos, ir tai padėjo, mes laimėjome. Įvartis krito, galima sakyti, iš niekur – Edvinas uždirbo baudinį, o Danielis jį realizavo“.

E. Jankauskas taip pat pridėjo, jog tobulumui ribų nėra ir pareiškė, jog komandai gerai sekasi įsisavinti vyriausiojo trenerio filosofiją.

 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos U-21 rinktinė žais su latviais

  2019-05-17

  U-21 rinktinė

  Lietuvos U-21 rinktinė žais su latviais

  Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinė birželio 1 d. rinksis į treniruočių stovyklą Kaune, kur ruošis Europos čempionato atrankos rungtynėms su San Marinu išvykoje. Tačiau Lietuvos futbolo federacija...

 • D. Vencevičius: „Džiaugiuosi žaidėjų atsidavimu“

  2019-03-26

  U-21 rinktinė

  D. Vencevičius: „Džiaugiuosi žaidėjų atsidavimu“

  Po nesėkme pasibaigusių draugiškų rungtynių su Baltarusija, Lietuvos U-21 rinktinės treneris Donatas Vencevičius teigia, jog jo komandai pritrūko šaltakraujiškumo atakos smaigalyje, bet džiaugėsi...

 • Progų neišnaudoję lietuviai nusileido kaimynams

  2019-03-26

  U-21 rinktinė

  Progų neišnaudoję lietuviai nusileido kaimynams

  Lietuvos U-21 futbolo rinktinė LFF stadione antradienį sužaidė draugiškas rungtynes su Baltarusijos bendraamžiais. Ekstremalias oro sąlygas pateikusioje dvikovoje lietuviai dominavo ir sukūrė nemažai...