Lietuvos futbolo federacija

U-21 rinktinė

E. Baniulis: „Mes labiau norėjome laimėti taurę“

2018-06-05

E. Baniulis: „Mes labiau norėjome laimėti taurę“

Lietuvos U-21 rinktinei Baltijos taurės titulą padėjęs iškovoti Edvinas Baniulis tikino, jog komandos pergalė gali tapti pakilimo etapo pradžia.

Po aštuonerių metų iškovotą regiono titulą lietuviai pasiekė nelengvai. Pirmose rungtynėse mūsų komanda lygiosiomis 1:1 sužaidė su Estija, o rungtynes Gargžduose su latviais rinktinė laimėjo minimaliu rezultatu 1:0.

Lemiamą vienuolikos metrų baudinį uždirbęs E. Baniulis teigė, jog pergalę nulėmė kelios priežastys: „Jausmai laimėjus taurę gali būti tik geriausi. Čempionai yra čempionai.  Nuo pirmų minučių planavome būti agresyvūs, turėjome spaudimo liniją, stengėmės spausti varžovus visų rungtynių metu. Manau, rungtynes laimėjo tie, kurie labiau to norėjo. Latviams reikėjo tik lygiųjų ir jie buvo truputi atsipalaidavę“.

„Nutraukėme pralaimėjimų seriją ir, manau, tęsime šį pakilimo etapą toliau. Trofėjus ir įvarčiai prideda žaidėjams daug pasitikėjimo. Kai įmuši, jauti, jog gali pasiekti kitus vartus ir tai padaryti.  Kiekvienas gali padaryti daugiau, nei galėjo prieš tai. Viskas ateina tik per sunkų darbą, nieko paprasto nebūna“, - samprotavo jis.

Artimiausios Lietuvos U-21 rinktinės rungtynės laukia rugsėjo mėnesį, kai komanda Europos čempionato atrankoje susitiks su Gruzija ir Danija.

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  2018-12-13

  U-21 rinktinė

  Paaiškėjo U-21 rinktinės rungtynių datos Europos čempionato atrankoje

  Ištraukus 2021 metų Europos U-21 futbolo čempionato atrankos burtus, Lietuvos rinktinė sužinojo ir rungtynių su būsimais varžovais datas. Lietuvos ekipa pateko į 4 atrankos grupę bei susitiks su San...

 • Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  2018-12-11

  U-21 rinktinė

  Ištraukti Europos U-21 čempionato atrankos burtai

  Antradienio ryte UEFA būstinėje Nione ištraukti 2021 metų Europos jaunimo (U-21) futbolo čempionato atrankos burtai, kuriuose paaiškėjo ir Lietuvos rinktinės varžovai. Burtuose 53 komandos buvo...

 • C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  2018-12-05

  U-21 rinktinė

  C. Falchas atsistatydino iš trenerio posto

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) praneša, kad Lietuvos jaunimo iki 21 metų rinktinės vyriausiasis treneris Caritas Falchas parašė atsistatydinimo pareiškimą ir pasitraukė iš užimamų pareigų. Kartu...