Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Tiesioginiame eteryje – perspektyvių U-16 jaunuolių rungtynės

2018-06-08

Tiesioginiame eteryje – perspektyvių U-16 jaunuolių rungtynės

Birželio 10-ąją Klaipėdos dirbtinės dangos stadione susirungs 2003 m. gimimo (U-16) futbolininkai iš Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų.

Lietuvos regionų pirmenybių rungtynes sekmadienį nuo 12:30 val. bus tiesiogiai transliuojamos Jaunimo futbolo paskyroje „Facebook“ tinkle ir Lietuvos futbolo paskyroje „Youtube“ svetainėje, tad žaidėjų sirgaliai galės stebėti jų pasirodymą internetu. 

Pagrindiniai Regionų pirmenybių projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, jų diskusijos. Šiemet vykusios pirmenybės sulaukė iki 70 tūkst. žiūrovų susidomėjimo. Jaunųjų futbolininkų įvertinti susirinko Lietuvos rinktinių treneriai.

„Regionų pirmenybės yra tęstinis LVJFA projektas. Tikiu, kad šį birželį į regionines komandas pakviesti žaidėjai bus optimalios žaidybinės formos. Manyčiau, kad šįkart išvysime ir naujų žaidėjų, kurie nedalyvavo žiemos ture. Taip pat ir tuos žaidėjus, kurie žiemą nekrito į specialistams į akis, bet šįkart parodys visas geriausias savo savybes“ – atsiliepė LVJFA direktorius Deimantas Bička.

„Lietuvos rinktinių treneriams tai geriausia galimybė pamatyti visus žaidėjus vienoje vietoje. Vienas pagrindinių šio projekto tikslų – neprarasti talentų iš visų regionų. Sekantis žingsnis būtų išsiskyrusius žaidėjus pakviesti į rinktinių stovyklas ir toliau stebėti jų raidą“, – projekto svarbą apibendrino vienas šių pirmenybių organizatorių Svajūnas Česnulis.

Geriausiai įvertinti jaunuoliai bus apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

Regionų pirmenybių tvarkaraštis

12:30–13:30 val. Žemaitija – Aukštaitija

13:45–14:45 val. Kaunas – Vilnius

15:00–16:00 val. Vilnius – Aukštaitija

16:15–17:15 val. Kaunas – Žemaitija

Komandų treneriai

Aukštaitija: Darius Žindulis ir Aurimas Mančas 

Kaunas: Darius Urbelionis ir Šarūnas Klimavičius

Vilnius: Haroldas Šidlauskas ir Gediminas Kontautas

Žemaitija: Rimantas Vilavičius ir Andrius Bendikas

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...