Lietuvos futbolo federacija

U-19 rinktinė

Lietuvos U-19 rinktinė pergale pradėjo Baltijos taurės turnyrą

2018-06-06

Lietuvos U-19 rinktinė pergale pradėjo Baltijos taurės turnyrą

Lietuvos U-19 rinktinė pergalingai pradėjo Baltijos taurės turnyrą. Čempionų titulą ginantys lietuviai Panevėžyje rezultatu 2:1 palaužė Suomijos ekipą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos lankėsi varžovų aikštės pusėje ir ieškojo galimybių įmušti, bet vartininkai bei gynybos linija atliko savo darbą sėkmingai.

Po pertraukos lietuviams pavyko pasižymėti. 50 minutę prie baudos aikštelės ir galinės linijos sankirtos suomiai prasižengė. Ir po ilgiau užsitęsusio standartinės padėties epizodo bei sumaišties baudos aikštelėje Karolio Uzėlos smūgiuotą kamuolį priešais vartus pataisė Jonas Bičkus

Lietuvos komanda atakose jautėsi komfortabiliai ir jau po kelių minučių įmušė antrą įvartį. Matas Vareika sulaukė perdavimo ties kairiuoju baudos aikštelės kraštu. Pasitaisęs kamuolį, NFA auklėtinis galingu smūgiu į tolimąjį kampą nepaliko vilčių vartininkui.

Vėliau suomiai spaudė Lietuvos rinktinę ir sušvelnino rezultatą, kai 88 minutę Jyri Kiuri baudos aikštelėje tiksliai smūgiavo į kairįjį kampą.

Vis dėlto lietuviams pavyko išlaikyti pergalę savo rankose ir įsirašyti pirmuosius tris taškus. Kitose rungtynėse Latvija 4:0 nugalėjo Estiją.

Ketvirtadienį 17 valandą Panevėžio stadione Lietuva susitiks su Latvijos rinktine.

Rungtynių statistika:

Lietuva U-19 – Suomija U-19 2:1 (0:0)
Panevėžio Aukštaitijos stadionas, 320 žiūrovų

Teisėjas - Gediminas Mažeika

Įvarčiai: 50 min. J. Bičkus (1:0), 55 min. M. Vareika (2:0)б 88 min. J. Kiuri (2:1).

Įspėti: 27 min. J. Kiuri (Suomija), 42 min. K. Uzėla (Lietuva).

Lietuvos startinė sudėtis: Kajus Urbietis, Džiugas Raudonius, Ernestas Mockus, Arnas Paura, Neilas Urba, Matas Ramanauskas (68 min. Eimantas Lotužys), Titas Aukštuolis (46 min. Jonas Bičkus), Karolis Uzėla, Edgaras Utkus (76 min. Vilius Armalas), Justinas Marazas (68 min. Artūr Dolžnikov), Dominyk Kodz (46 min. Matas Vareika).

Susijusios naujienos

 • U-19 rinktinė sužaidė dvejas rungtynes su Baltarusija

  2019-03-27

  U-19 rinktinė

  U-19 rinktinė sužaidė dvejas rungtynes su Baltarusija

  Lietuvos U-19 futbolo rinktinė sužaidė dvejas kontrolines rungtynes su Baltarusija. Po pirmosios savo darbo savaitės su komanda, vyriausiasis treneris Valdas Trakys įvertino pirmuosius rinktinės...

 • U-19 rinktinei – pirmasis išbandymas Baltarusijoje

  2019-03-19

  U-19 rinktinė

  U-19 rinktinei – pirmasis išbandymas Baltarusijoje

  Lietuvos U-19 rinktinė penktadienį susirinks į pirmąją šiais metais stovyklą ir Minske sužais dvejas rungtynes su Baltarusijos rinktine. Tai bus pirmasis naujojo trenerio Valdo Trakio tiesioginio...

 • V. Armalas keliasi į Lisabonos „Benfica“ klubą

  2019-01-09

  U-19 rinktinė

  V. Armalas keliasi į Lisabonos „Benfica“ klubą

  Kauno „Stumbro“ futbolo klube tris pastaruosius sezonus praleidęs saugo ir gynėjo pozicijose galintis rungtyniauti Vilius Armalas keliasi į Portugaliją. 18-metis lietuvis sukirto rankomis su garsiąja...