Lietuvos futbolo federacija

Mėgėjų futbolas

Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

2018-06-07

Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir LFF organizuojamo „Hummel“ čempionato II turas vyks Telšiuose. Kovų, kurios birželio 10 d. suplanuotos „Ateities“ pagrindinės mokyklos stadione, pradžia – 11:00 val. 12 komandų sekmadienį sužais po dvejas rungtynes.

Atidarymo rungtynės. II turas prasidės rezultatyviausios čempionato komandos „Kėdainių“ (6 taškai) ir Panevėžio „Sportidus“ (3 tšk.) rungtynėmis. Tuo pat metu savo susitikimą pradės ir šeimininkai „Telšių FMA“ bei taškų I ture neiškovojęs FK „Kaunas“.

Kova dėl pirmųjų taškų. Iš I turo Panevėžyje be taškų grįžo ne tik FK „Kaunas“, bet ir STIHL (Kauno raj.) bei „Eurostandartas“ (Marijampolė). Pirmuosius taškus „Eurostandartas“ turės progą iškovoti prieš Visagino „Inter-Veteranus“ (4 tšk.) , o STIHL – prieš „Klaipėda City“ (2 tšk.). Jei to padaryti nepavyks, kažkuri iš šių komandų Telšius visvtiek paliks atsidariusi taškų sąskaitą – 16:00 val. „Eurostandartas“ ir STIHL jėgas išmėgins tarpusavyje.

Klaipėdos rajono derbis. Geriausiai I ture besigynusi, tačiau ir sunkiai kelių varžovų vartųlinkradusi FK „Jakų“ (3 tšk.) komanda, čempionate atstovaujanti Klaipėdos rajonui, išmėgins jėgas prieš abejas rungtynes lygiosiomis sužaidusį „Klaipėda City“ kolektyvą.

Iššūkis lyderiui. Dėl geresnio įvarčių santykio po I turo pirmaujančiam Kauno FK „Feniksui“ (6 tšk.) įkąsti bandys FK „Jakai“ ir Šakių „Zanavykas“ (4 tšk.). Klausimas, kaip varžovams pavyks sulaikyti FK „Fenikso“ puolimų lyderius R. Gumbrį, E. Grigaitį ir A. Labanauską, I ture kartu surinkusius 12 iš 16 komandos įvarčių.

Iššūkis šeimininkams. Galima neabejoti, jog „Telšių FMA“ komanda sieks ne tik nesvetingai sutikti FK „Kauną“ turo starte, bet ir taip pat turo uždarymo rungtynėse išlydėti „Inter-Veteranus“.

Ar dominuos puolimas? „Kėdainiai“, per pirmas dvejas rungtynes pelnę 17 įvarčių, išmėgins jėgas su trečią geriausią puolimo rezultatą (14 įvarčių) pademonstravusia Vilniaus FCI (3 tšk.) komanda.

Kitos rungtynės. „Zanavykas“ –  FCI, FK „Kaunas“ – „Sportidus“.

LFML „Hummel“ čempionato II turo tvarkaraštis.

Susijusios naujienos

 • Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai

  2019-12-22

  Mėgėjų futbolas

  Kalėdinį šeimų turnyrą laimėjo Kaseliai

  Gruodžio 21-ąją surengtas tradicinis LMFA kalėdinis šeimų turnyras, kuriame susirungė 12 komandų, tarp kurių netrūko žinomų futbolo pavardžių. Varžybos prasidėjo nuo grupių etapo Šventupėje ir...

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 21-ąją

  2019-11-26

  Mėgėjų futbolas

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 21-ąją

  Jau 16 kartą futbolo aistruolių lauks LMFA organizuojamas šventinis kalėdinis turnyras, vyksiantis Ukmergėje ir Šventupėje. Varžybos vyks Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje...

 • Savaitgalį – žinomų šalies žurnalistų kovos futbolo aikštėje

  2019-05-17

  Mėgėjų futbolas

  Savaitgalį – žinomų šalies žurnalistų kovos futbolo aikštėje

  Gegužės pabaiga dešimtims šalies žiniasklaidos atstovų žymi malonią tradiciją. Šį šeštadienį Vilniaus LFF stadione jau dvyliktus metus iš eilės vyks Lietuvos žurnalistų futbolo čempionatas. Dėl...