Lietuvos futbolo federacija

Vaikai

„KAUNAS CITY CUP 2018“ vaikų futbolo turnyras – su naujovėmis

2018-06-07

„KAUNAS CITY CUP 2018“ vaikų futbolo turnyras – su naujovėmis

Tradicinis tarptautinis vaikų futbolo turnyras „KAUNAS CITY CUP 2018“ šiais metais pateiks ir naujovių.

Ketvirtus metus iš eilės S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro organizuojamas renginys birželio 14–17 dienomis vėl laukia daugybės jaunųjų futbolo gerbėjų, atvykstančių ne tik iš Lietuvos miestų, tačiau ir kaimyninių valstybių. Tačiau, kitaip nei anksčiau, šių metų „KAUNAS CITY CUP 2018“bus vykdomas aštuoniose amžiaus grupėse, pradedant 2006 m. baigiant 2012 m. gimusiais vaikais bei įtraukiant pačius mažiausius sportininkus, t.y. darželinukus.

„Džiugina tai, jog šis turnyras tapo tradiciniu ir vyksta jau ketvirtus metus iš eilės. Pastaraisiais metais turnyras sulaukdavo per pusę tūkstančio vaikų ne tik iš Lietuvos, tačiau ir svečių šalių, o susirinkusių jaunųjų futbolininkų koncentracija ir žaidimo technika stebina vis labiau, – sakė S. Dariaus ir S. Girėno sporto centro direktorius Giedrius Bielskus.  

„KAUNAS CITY CUP 2018“ bus vykdomas didžiausiame Lietuvos stadione, ant natūralios dangos. Turnyro metu jaunieji futbolininkai turės galimybę susirungti ir išbandyti savo jėgas, susipažinti su naujais draugais bei pasidžiaugti iškovotais prizais. Į Sporto centro organizuojamą renginį atvykę žiūrovai galės ne tik išvysti Lietuvos ir kitų šalių skirtingų amžiaus grupių jaunųjų futbolininkų, tarp jų ir darželinukų, varžybas, bet ir stadiono švieslentėje tiesiogiai stebėti Pasaulio futbolo čempionato rungtynes, kartu su šeimos nariais įsitraukti į su futbolu susijusias pramogas, smagiai ir turiningai išnaudoti savo laiką.

Šiuo tarptautiniu futbolo turnyru siekiama daugelio tikslų – didinti vaikų fizinį aktyvumą, populiarinti šią sporto šaką Lietuvoje, skatinti vaikų laisvalaikį gamtoje, jų tarpusavio bendravimą ir kita.

Kadangi „KAUNAS CITY CUP 2018“ turnyras vyks jau birželio 14–17 dienomis, tai visus, šia sporto šaka besidominčius organizatoriai kviečiai aktyviai registruotis ir išbandyti savo jėgas.

„Dalyvių laukia prizai, o susirinkusiųjų – daugybė pramogų ir teigiamų emocijų. Visus, kurie dar nespėjo užsiregistruoti į „KAUNAS CITY CUP 2018“, skatiname nelaukti paskutinės minutės ir suskubti tai padaryti jau šiandien”, – ragino G.Bielskus.

Dalyvių registracija vykdoma telefonu (mob. 869884343) bei šiais el. pašto adresais: mindaugas@sportohale.lt. info@sportohale.lt, www.sportohale.lt.

Susijusios naujienos

 • Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  2018-12-05

  Vaikai

  Vaikų turnyre – 46 komandos ir virš 500 žaidėjų

  Gruodžio 1-2 dienomis Kaune virš 500 jaunųjų futbolininkų šėlo Nacionalinės futbolo akademijos maniežo aikštėje. Kauno apskrities futbolo federacijos ir partnerių organizuotamame turnyre norą...

 • Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  2018-10-23

  Vaikai

  Startuoja registracija į Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionatą

  Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacija pradėjo komandų registraciją, kurios ketina žaisti 2018–2019 metų Lietuvos vaikų mažojo futbolo čempionate.   Čempionatą sudarys keturi amžiaus divizionai...

 • Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  2018-10-22

  Vaikai

  Lietuvos mokyklose - nauja futbolo karštinė

  Netrukus Lietuvos mokyklas apims nauja futbolo karštinė. Startuoja registracija į pirmąsias tarpmokyklines vaikinų salės futbolo žaidynes Lietuvoje „MrGolas”. „Pamačius, kokios populiarios yra...