Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Regionų pirmenybės suartina jaunuosius žaidėjus

2018-06-11

Regionų pirmenybės suartina jaunuosius žaidėjus

Lietuvos regionų pirmenybių ture Klaipėdoje savo meistriškumą atskleidė 2003 m. gimimo futbolininkai, o varžybos transliuotos per internetą.

Tradiciškai, šiame turnyre susirungė Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų komandos. Pirmenybes stebėję specialistai pažymėjo, jog buvo debiutavusių žaidėjų ir jie puikiai pasirodė.

„Regionų pirmenybės įsibėgėjo, antrą kartą lankėmės Klaipėdoje. Mane žavi sustiprėjęs pozityvus trenerių bendravimas, bendrõs vizijos ir darbo krypties atsiradimas. Pastebimas glaudus ryšys ir tarp žaidėjų iš įvairių miestų, jie susidraugauja ir palaiko vienas kitą aikštėje. Jeigu pirmose rungtynėse jie kreipėsi „Ei, aštuntas numeri“, tai dabar komunikuoja kaip ir pridera vieningoje komandoje“, – džiaugėsi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentas Vytautas Vaškūnas.

Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusija. Renginį Klaipėdoje padėjo vykdyti Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija.

Jaunuolių žaidimą įvertino U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis ir kiti specialistai. Geriausiai įvertinti jaunuoliai buvo apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

Sekantis regionų etapų turas numatytas birželio 17 dieną. Kauno sporto mokyklos „Tauras“ stadione susirungs U-15 (2004 m. gim.) jaunuoliai.

Geriausi regionų pirmenybių 2003 m. gimimo žaidėjai:

Aukštaitijos regionas: Artiom Legavec, Deividas Dovydaitis, Oskaras Migauskas;

Kauno regionas: Ernestas Burdzilauskas, Vytautas Dagys, Titas Daškus;

Vilniaus regionas: Kajus Adomas Kavaliauskas, Gabrielis Nikonovas, Denis Podubnas;

Žemaitijos regionas: Arnas Spyčius, Jurgis Adomaitis, Jokūbas Malinauskas.

Susijusios naujienos

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  2019-11-10

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda pelnė sidabro medalius

  Sėkmingiausiai iš „Wellteen“ remiamų Lietuvos regionų pirmenybių komandų pasirodė U-16 vaikinai, žengę iki pat „Ateitis Cup“ turnyro finalo.    Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama...

 • Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  2019-11-09

  Regionų pirmenybės

  Regionų pirmenybių U-16 komanda žais finale

  Antroji „Ateitis Cup“ turnyro diena sėkmingai susiklostė Lietuvos regionų pirmenybių U-16 rinktinei, kuri iškovojo vietą finale. Povilo Baliukonio ir Dainiaus Greviškio treniruojama komanda...

 • Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  2019-11-08

  Regionų pirmenybės

  Pirmoji diena turnyre pažymėta pergalėmis

  Lietuvos regionų pirmenybių U-16 komanda pergalingai pradėjo tarptautinį „Ateitis Cup“ turnyrą. Vaikinai įveikė Daugpilio BFC „Daugavpils“ komandą rezultatu 1:0, Sankt Peterburgo FC „Lokomotiv“...