Lietuvos futbolo federacija

Regionų pirmenybės

Regionų pirmenybės suartina jaunuosius žaidėjus

2018-06-11

Regionų pirmenybės suartina jaunuosius žaidėjus

Lietuvos regionų pirmenybių ture Klaipėdoje savo meistriškumą atskleidė 2003 m. gimimo futbolininkai, o varžybos transliuotos per internetą.

Tradiciškai, šiame turnyre susirungė Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos regionų komandos. Pirmenybes stebėję specialistai pažymėjo, jog buvo debiutavusių žaidėjų ir jie puikiai pasirodė.

„Regionų pirmenybės įsibėgėjo, antrą kartą lankėmės Klaipėdoje. Mane žavi sustiprėjęs pozityvus trenerių bendravimas, bendrõs vizijos ir darbo krypties atsiradimas. Pastebimas glaudus ryšys ir tarp žaidėjų iš įvairių miestų, jie susidraugauja ir palaiko vienas kitą aikštėje. Jeigu pirmose rungtynėse jie kreipėsi „Ei, aštuntas numeri“, tai dabar komunikuoja kaip ir pridera vieningoje komandoje“, – džiaugėsi Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) prezidentas Vytautas Vaškūnas.

Pagrindiniai projekto tikslai yra Lietuvos jaunių rinktinių kandidatų peržiūra, trenerių įtraukimas į rinktinės kandidatų peržiūros procesą, trenerių diskusija. Renginį Klaipėdoje padėjo vykdyti Lietuvos jaunųjų futbolininkų tėvų asociacija.

Jaunuolių žaidimą įvertino U-21 rinktinės treneris Caritas Falchas ir jo asistentas Andrius Skerla, U-17 rinktinės treneris Svajūnas Česnulis ir kiti specialistai. Geriausiai įvertinti jaunuoliai buvo apdovanoti pirmenybių rėmėjo „WellTeen“ prizais – multivitaminų ir mineralų kompleksais.

Sekantis regionų etapų turas numatytas birželio 17 dieną. Kauno sporto mokyklos „Tauras“ stadione susirungs U-15 (2004 m. gim.) jaunuoliai.

Geriausi regionų pirmenybių 2003 m. gimimo žaidėjai:

Aukštaitijos regionas: Artiom Legavec, Deividas Dovydaitis, Oskaras Migauskas;

Kauno regionas: Ernestas Burdzilauskas, Vytautas Dagys, Titas Daškus;

Vilniaus regionas: Kajus Adomas Kavaliauskas, Gabrielis Nikonovas, Denis Podubnas;

Žemaitijos regionas: Arnas Spyčius, Jurgis Adomaitis, Jokūbas Malinauskas.

Susijusios naujienos

 • U-13 jaunimas pirmąkart šėlo Regionų pirmenybėse

  2019-08-24

  Regionų pirmenybės

  U-13 jaunimas pirmąkart šėlo Regionų pirmenybėse

  Šiandien Utenoje pirmąkart bus surengtas turnyras 2007 metais gimusiems futbolininkams.   Visą šeštadienį Utenio stadione šurmuliavo  Lietuvos futbolo federacijos organizuotas Regionų pirmenybių...

 • Utenoje šeštadienį vyks Regionų pirmenybių U-13 turnyras

  2019-08-21

  Regionų pirmenybės

  Utenoje šeštadienį vyks Regionų pirmenybių U-13 turnyras

  Rugpjūčio 24 dieną Utenos miesto stadione pirmąkart bus surengtas turnyras 2007 metais gimusiems futbolininkams.   Šiose pirmenybėse žaidėjai atstovauja Aukštaitijos, Kauno, Vilniaus ir Žemaitijos...

 • Sudalyvauk atrankoje į Regionų pirmenybių U-13 kovas

  2019-08-01

  Regionų pirmenybės

  Sudalyvauk atrankoje į Regionų pirmenybių U-13 kovas

  Rugpjūčio 24 dieną Utenos miesto stadione pirmąkart bus surengtas turnyras 2007 metais gimusiems futbolininkams. Perspektyviausi savo amžiaus grupių žaidėjai iš visų komandų turi šansą pasirodyti...