Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Seminare bus pristatyta „Anderlecht“ ugdymo programa

2018-06-15

Seminare bus pristatyta „Anderlecht“ ugdymo programa

Birželio 20 dieną Vilniuje vyks Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos (LVJFA) rengiamas Briuselio RSC „Anderlecht“ akademijos techninio direktoriaus seminaras vaikų ugdymo programos tema.

12 metų patirtį įgijęs Jeanas Kindermansas pristatys „Anderlecht“ futbolo akademijos veiklos modelį, pripažintos viena iš stipriausių pasaulyje.

Pasak LVJFA direktoriaus Deimanto Bičkos, šis seminaras bus naudingas detaliai susipažinti su „Anderlecht“ akademijoje taikomą futbolininkų ugdymo programa ir įvertinti, kiek ji tinkama Lietuvai.

„Trečiadienį bus unikali galimybė išklausyti Europos elitinės akademijos direktoriaus, kuris pristatys programą, kaip ši akademija dirba, kokiais principais vadovaujasi. Šiuo metu Belgijos žaidėjai yra itin vertinami ir paklausūs Europos futbolo rinkose – tai yra ilgametis kryptingas darbo rezultatas, vadovaujantis teisinga programa, žaidėjų atranka ir darbo principais“, – pažymėjo D. Bička.

Į seminarą kvietimus registruotis gavo futbolo akademijų ir sporto organizacijų atstovai, atsakingi už vaikų ugdymą bei „Trenerių talentų“ programos dalyviai, Lietuvos jaunimo rinktinių treneriai ir kiti LFF atstovai.

LVJFA šiemet inicijavo jaunimo ugdymo programos paiešką ir pateikimą Lietuvos futbolo akademijoms. Balandžio mėnesį Kaune viešėjo danų futbolo specialistas Carstenas Dohmas, kuris seminaro metu Kaune supažindino su daniško modelio ugdymo sistema.

Photonews.be nuotrauka

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...