Lietuvos futbolo federacija

Utenos apskritis

Atidarytas Anykščių miesto centrinis stadionas

2018-06-22

Atidarytas Anykščių miesto centrinis stadionas

Birželio 16-ąją šventė visa Anykščių futbolo bendruomenė. Po labai ilgai užsitęsusios rekonstrukcijos buvo atidarytas Anykščių miesto centrinis futbolo stadionas.

Visus susirinkusius į šią neeilinę šventę sveikino Anykščių rajono meras Kęstutis Tubis, Anykščių kūno kultūros sporto centro direktorius Žilvinas Ovsiukas, Utenos apskrities futbolo asociacijoje (UAFA) prezidentas Dainius Širvys bei Seimo narys Sergėjus Jovaiša.

AKKSC direktorius sveikindamas visus susirinkusius įteikė rajono merui futbolo kamuolį, linkėdamas, kad dovana būtų naudojama, o ne tik puošmena bei priminimas apie futbolo bendruomenę.

UAFA prezidentas D. Širvys atidarymo proga perdavė linkėjimus nuo LFF vadovo Tomo Danilevičiaus, įteikė simbolines atminimo dovanas rajono merui bei Seimo nariui S. Jovaišai. Taip pat jauniesiems futbolininkams padovanojo naujus futbolo batelius.

Skambant Lietuvos Respublikos himnui jaunieji klubo auklėtiniai iškilmingai iškėlė Lietuvos trispalvę, ES ir Anykščių rajono vėliavas. Svečiai buvo pakviesti perkirpti simbolinę atidarymo juostą ir aidint plojimams paskelbė stadioną atidarytu.

Pirmąjį smūgį į vartus atliko Seimo narys Sergėjus Jovaiša. Smūgis buvo taiklus.

Kokia šventė be torto? Šventės dalyviai galėjo paragauti gardaus „Futbolo stadiono“ torto bei atsigaivinti, kadangi vasariškas oras lepino visus.

Stadione atnaujinta 500 sėdimų vietų. Sugrįžimo į „namus“ proga Anykščių komanda pasipuošė naujomis aprangomis. Atėjo laikas išbandyti naujojo stadiono veją UAFA pirmenybių 11 prieš 11 varžybose su Visagino „Inter Veteranai“ klubu. Abi komandas į aikštę išvedė Anykščių jaunieji futbolininkai.

Po ilgos pertraukos žaisti namų aikštėje, stebint ir palaikant fanams didelė atsakomybė, bet kartu ir didelis džiaugsmas. Pirmajame kėlinyje žaidimas vyko pakankamai sklandžiai, bet pasižymėti nepavyko nei anykštėnams, nei varžovams. Anykčiams, principinis reikalas, juk visiems norisi šventę papuošti pergale pirmenybėse ir nudžiuginti žiūrovus gražiu reginiu.

Antrajame kėlinyje įtampa augo, bet žaidimas gerėjo, Anykščių komanda kūrė daugiau progų, atakavome, vis bandė persverti rezultatą savo naudai. Varžovams buvo vis sunkiau, žinoma ir dėl to, kad atvyko be keitimų. Rungtynėms artėjant į pabaigą svečiai vis dažniau pradėjo prasižengti ir taip nubaudė save – 84 minutę Visagino žaidėjas išvydo prieš save antrą geltoną kortelę ir paliko aikštę įsirašęs į savo asmeninę statistiką raudoną kortelę. Pasinaudodami kiekybine persvara šeimininkai spaudė varžovus jų aikštės pusėje. Po dar vienos visaginiečių pražangos, buvo šturmuoti jų vartai ir aidint fanų „Anykščiai. Anykščiai“ ataką sėkmingai užbaigė komandos gynėjas Marijus Latatujevas. 87 minutę Anykščių komanda išsiveržė į priekį. Svečiai nenurimo, surengė pavojingas atakas, bet pavyko apsiginti ir šventę vainikuota anykštėnų pergale, rezultatu 1:0.

Dėkojame sporto centrui už surengtą šventę, fanams už palaikymą. Nuo šiol mes ir vėl lauksime Jūsų namų varžybose Anykščių miesto stadione¡

Susijusios naujienos

 • UAFF prezidentu išrinktas N. Dagilis

  2018-11-11

  Utenos apskritis

  UAFF prezidentu išrinktas N. Dagilis

  Neeiliniame visuotiniame Utenos apskrities futbolo federacijos (UAFF) susirinkime naujuoju prezidentu buvo išrinktas kanditatas Nemunas Dagilis. Lapkričio 10 dieną  Utenoje įvyko Utenos apskirties...

 • Surengta UAFA 2017 m. sezono užbaigimo šventė

  2017-11-29

  Utenos apskritis

  Surengta UAFA 2017 m. sezono užbaigimo šventė

  Lapkričio 24 d. Anykščiuose vyko Utenos apskrities futbolo asociacijos 2017 metų sezono užbaigimo šventė.  Buvo pagerbti nugalėtojai, prizininkai, daugiausiai prisidėję prie futbolo vystymo ir...

 • Utenoje vyko „Aukštaitijos taurė 2017“ varžybos

  2017-09-11

  Utenos apskritis

  Utenoje vyko „Aukštaitijos taurė 2017“ varžybos

  Šį savaitgalį Utenos miesto šventės 756 metinių metu šurmuliavo jos didenybė futbolas. Utenoje rinkosi futbolo veteranai į jau 10 – tą tarptautinį veteranų futbolo turnyrą „Aukštaitijos taurė 2017“...