Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Lietuvos WU17 rinktinė kovos dėl Baltijos taurės

2018-06-26

Lietuvos WU17 rinktinė kovos dėl Baltijos taurės

Europos čempionate praėjusį mėnesį dalyvavusi Lietuvos WU17 rinktinė kitą savaitę sieks iškovoti Baltijos taurę.

Svarbią patirtį Senojo žemyno pirmenybėse įgijusi lietuvių komanda antradienį Birštone susirinko į pirmąją stovyklą prieš Baltijos taurės turnyrą. Jam rengsis 18 futbolininkių, iš jų 14 žaidė Europos čempionate.

Šioje stovykloje nedalyvaus kapitonė Gintarė Blažytė, taip pat kitos bendraamžės Gabrielė Ragauskaitė ir Loreta Rogačiova. Visos jos buvo pakviestos į WU19 rinktinę. Pasak vyriausiojo WU17 rinktinės trenerio Rolando Čepkausko, dėl įvairių priežasčių nebus ir kelių kitų žaidėjų, kurias jis norėjo matyti stovykloje, bet komandai tai nesutrukdys koncentruotis į savo darbą.

„Turnyrą esame laimėję 2015 ir 2016 metais, bet pernai praradome titulą. Todėl sieksime susigrąžinti Baltijos taurę. laimėjome dvejus metus iš eilės. Pagrindinis mūsų tikslas yra sėkmingai pasiruošti rudenį vyksiančioms Europos čempionato atrankos varžyboms. Treniruotėse įvertinsime žaidėjų pasirengimą, sužaisime kontrolines rungtynes su Lietuvos WU19 rinktine. Vėliau ieškosime sau tinkamos taktikos, kuri iš turimų žaidėjų leis išspausti geriausias savybes“, – teigė R. Čepkauskas.

Treneris sutiko, kad Europos čempionate įgyta patirtis Lietuvos komandai bus svarbus postūmis į priekį: „Be abejonių, tokio aukšto lygio varžybų patirtis žaidėjoms suteikia daug psichologinio pasitikėjimo savimi, jos po turnyro yra sutvirtėjusios. Baltijos taurėje turėsime daugiau galimybių nei Europos čempionate, nes žaisime su savo lygio varžovėmis. Važiuosime į turnyrą kovoti tik dėl pergalės“.

WU17 rinktinė Birštone treniruosis iki penktadienio, o šeštadienį išvyks į Rygą, kur vyks Baltijos taurės turnyro rungtynės. Liepos 1 dieną lietuvės susitiks su Estija, o kitą dieną stos į kovą su Latvijos bendraamžėmis. Abejos rungtynės prasidės 12 valandą.

Lietuvos WU17 rinktinės sudėtis:

Vartininkės:
Monika Bačkieriūtė („Kauno Žalgiris“)
Meda Šeškutė (Vilniaus FM)

Gynėjos:
Alina Špakovskaja (Vilniaus FM)
Eva Jakaitė („Kauno Žalgiris“)
Laura Ubartaitė (Gargždų „Banga“)
Saulė Jonynaitė (MFA „Žalgiris“)
Dorotėja Aidukaitė (MFA „Žalgiris“)
Kamilė Gudelevičiūtė (Šiaulių SG)

Saugės:
Milita Ragauskaitė („Jonava“ ir MFA „Žalgiris“)
Ugnė Lazdauskaitė (MFA „Žalgiris“)
Judita Sabatauskaitė („Jonava“ ir „Kauno Žalgiris“)
Gabija Toropovaitė (Šiaulių SG)
Dovilė Dockaitė (FK „Šešupė“)
Vitalija Žatkina (Gargždų „Banga“)
Danielė Svirnelytė (Alytaus SRC)

Puolėjos:
Karilė Liužinaitė (Panevėžio FA)
Erika Šupelytė (Vilniaus FM)
Rimantė Jonušaitė (Mažeikių „Triumfas“)

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...