Lietuvos futbolo federacija

WU-19 rinktinė

WU19 rinktinė pradėjo pasirengimą Baltijos taurei

2018-06-27

WU19 rinktinė pradėjo pasirengimą Baltijos taurei

Lietuvos WU19 merginų rinktinė Birštone pradėjo treniruočių stovyklą prieš ateinančią savaitę Rygoje vyksiančias Baltijos taurės varžybas.

Rudenį vyksiančioms Europos čempionato atrankos varžyboms besirengianti rinktinė Baltijos taurės turnyrą pasitinka pasikeitusi. Dėl įvairių priežasčių komandai negalės padėti penkios įprastinės sudėties futbolininkės, tad buvo pakviestos ir naujokės, tarp kurių – ir Europos WU17 čempionate gegužę žaidusios Loreta Rogačiova, Gabrielė Ragauskaitė ir Gintarė Blažytė.

Į rinktinę atvyksta su Ispanijos „UDG Tenerife“ klubu sutartį pasirašiusi geriausia 2017 m. jaunoji Lietuvos futbolininkė Liucija Vaitukaitytė.

„Stovykloje nuotaikos – tikrai geros. Baltijos taurės varžybose turėsime gerokai pasikeitusią sudėtį, kurioje bus ir WU17 rinktinės merginos. Jos yra vienos geriausių savo komandoje ir, manome, kad nusipelnė progos išbandyti save ir aukštesniame lygmenyje, – sakė Lietuvos rinktinės treneris Vytas Jančiauskas. - Prieš kelis metus buvome iškovoję šį trofėjų ir dabar norime vėl būti stipriausi Baltijos regione. Tuo pačiu tai bus pasiruošimas Europos čempionato atrankai, kurioje sutiksime vidutinio lygio komandas, tad stengsimės užsigrūdinti ir pademonstruoti gerą žaidimą. Šios stovyklos metu didelį dėmesį skirsime taktikai, bandysime įgyvendinti sprendimus atakoje ir šlifuoti žaidimą gynyboje“.

Trečiadienį Birštone Lietuvos WU19 rinktine treniruočių pobūdžio rungtynėse išbandys jėgas su WU17 rinktine, o liepos 1 dieną dvikova su Estija startuos Baltijos taurėje. Liepos 2 dieną lietuvės susitiks su latvėmis. Visos Baltijos taurės turnyro rungtynės vyks Latvijos sostinėje Rygoje.

Lietuvos WU19 rinktinės sudėtis:

Vartininkės:
Emilija Kaselytė (Ukmergės „SC-Ukmergė“)
Martyna Sventickaitė (Kauno SM „Tauras“)

Gynėjos:
Ugnė Maknytė (Utenos „Utenis“)
Viktorija Čiapaitė (MFA „Žalgiris“)
Kamlė Kviklytė („Vilkija“)
Agneta Patilskytė (Šiaulių SG)
Miglė Padolskytė (Alytaus SRC)
Guostė Jonikaitė (Klaipėdos FM-„Atlantas“)
Emilija Grečnaitė (Alytaus SRC)
Gintarė Blažytė (MFA „Žalgiris“)

Saugės:
Liucija Vaitukaitytė („UDG Tenerife“, Ispanija)
Laura Pudžmytė (Klaipėdos FM-„Atlantas“)
Gabrielė Ragauskaitė („Jonava“)
Kamilė Pranulytė (Gargždų „Banga“)
Simona Bagavičiūtė (Šiaulių SG)
Kamilė Nekrošiūtė („Vilkija“)
Erika Deventinaitė (MFK „Nemenčinė“)

Puolėjos:
Gabija Gedgaudaitė (MFA „Žalgiris“)
Loreta Rogačiova (Vilniaus FM)

 

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo lietuvių varžovės atrankoje į 2021 metų Europos WU-19 čempionatą

  2019-11-29

  WU-19 rinktinė

  Paaiškėjo lietuvių varžovės atrankoje į 2021 metų Europos WU-19 čempionatą

  Šiandien UEFA būstinėje Nione buvo surengta burtų ceremonija, paskirsčiusi rinktines į atrankos grupes. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Lietuvos merginų iki 19 m. komanda žais 10-oje atrankos...

 • Atrankos turnyro pabaigoje nusileista farerietėmis

  2019-10-08

  WU-19 rinktinė

  Atrankos turnyro pabaigoje nusileista farerietėmis

  Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 0:1 bendraamžėms iš Farerų Salų. Vyto Jančiausko treniruojama rinktinė lemiamą įvartį praleido paskutinę rungtynių...

 • Merginų U-19 rinktinė pralaimėjo čekėms

  2019-10-05

  WU-19 rinktinė

  Merginų U-19 rinktinė pralaimėjo čekėms

  Antrąjį pralaimėjimą Suomijoje vykstančiame atrankos į Europos čempionatą turnyre patyrė Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė. Lietuvės nepajėgė pasipriešinti Čekijos bendraamžių rinktinei ir patyrė...