Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

L. Juodkūnaitis: „Sportas labai prisidėjo prie mano charakterio ir asmenybės išugdymo“

2018-06-27

L. Juodkūnaitis: „Sportas labai prisidėjo prie mano charakterio ir asmenybės išugdymo“

Luko Juodkūnaičio hetrikas į varžovų vartus pakylėjo sostinės Baltijos FA ekipą link SHARP Elitinės jaunių lygos prizininkų gretų. Techniškasis saugas įvertintas lygos ekspertų ir pelnė 15-ojo Savaitės žaidėjo titulą.

17-metis vilnietis atvedė savo komandą į pergalę rungtynėse prieš marijampoliečius bei pasidalino savo įspūdžiais. Baltijos FA vaikinai įsitvirtino EJL U19 diviziono ketvertuke ir turi ambicijų rudens sezonui.

– Kokie tavo įspūdžiai, įpusėjus jaunimo čempionatui?

Įspūdžiai malonūs, šio sezono komandos rezultatai akivaizdžiai geresni, palyginus su praeitu. Siekiame įsitvirtinti lentelės „TOP 3“. Iššūkiai nepasikeitę, komandos pažįstamos, žaidėjai irgi, aikštėje stengiuos su komanda parodyti geriausią savo žaidimą, o rezultatai ateina savaime.

– SHARP EJL debiutavai 2016-08-27, tad tave jau galima laikyti senbūviu. Kuo rungtyniavimas šiame jaunimo čempionate tau buvo naudingas, kokių apmąstymų jis sukėlė?

Prisimenu savo pirmąsias rungtynes. Žaidėme prieš SM „Taurą“-„Kauno Žalgirį“ išvykoje. Žaisti pirmas rungtynes naujoje lygoje tikrai nepridėjo pasitikėjimo, tačiau tada jaudulys kojos nepakišo ir laimėjome rezultatu 0:2. Jei neklystu, atlikau rezultatyvų perdavimą komandos draugui Benediktui Butleriui. Elitinė lyga leido man pirmą kartą paragaut tikrojo futbolo, žaidžiamo 11 prieš 11 ant natūralios vejos, pridėjo pasitikėjimo savimi aikštėje.

– Kas paskatino tavo susidomėjimą futbolu bei padėjo ugdyti tavo techniką? Iš kurių profesionalių žaidėjų sėmeisi patirties kaip sužaisti situacijose 1 prieš 1?

Į futbolą mane atvedė mama, nes tėtis buvo labiau prijaučiantis krepšiniui, žinoma, kol aš nepradėjau žaisti futbolo. Nuo mažens kamuolį spardydavau, ne mėtydavau, galbūt tai ir paskatino mane atvesti į futbolo pasaulį. 1 prieš 1 situacijose mane labiausiai žavi Neymaro žaidimas, jo žaidimą atakoje ir analizuoju.

– Kaip sportas padėjo vystyti tavo asmenybę? Kiek jis padeda lengviau susidoroti su įtampa mokykloje ir kasdienėje veikloje?

Problemų su įtampa mokykloje ar bendravimo su naujais žmonėmis savo aplinkoje niekada neturėjau,   tačiau sportas labai prisidėjo prie mano charakterio ir asmenybės išugdymo.

– Jeigu ne futbolas, kaip manai, kuris užsiėmimas būtų tave įtraukęs?

Savęs be futbolo neįsivaizduoju. Atvirai, net nenutuokiu ką veikčiau be futbolo.

– Tavo svajonių finalas šių metų Pasaulio futbolo čempionato finale? Kaip manai, ar tavo komandos draugai sutiktų su tavo pasirinkimu.

Šių metų Pasaulio čempionate man labai gerą įspūdį paliko Belgijos ir Kroatijos rinktinės. Vis dėlto, šiemet norėčiau išvysti rungtynes tarp Brazilijos ir Vokietijos, įdomu, kaip dabar jos pasibaigtų.

– Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; Kazio Paulausko nuotr.

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...