Lietuvos futbolo federacija

Šiaulių apskritis

Pirmajame ŠAFF III lygos rate – Radviliškio komandos dominavimas

2018-07-02

Pirmajame ŠAFF III lygos rate – Radviliškio komandos dominavimas

Prabėgo pirmasis LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybių ratas.

 Šiemet pirmenybėse dalyvauja devynios komandos ir pirmą kartą pirmenybės vykdomos naudojantis LFF administruojama futbolo informacine sistema „Comet".

Pirmajame rate komandos sužaidė po aštuonerias rungtynes - be pralaimėjimų žygiuoja ir savo žaidimu išsiskiria „ŠSPC-Radviliškis" (22 taškai). Ši ekipa iškovojo septynerias pergales bei kartą sužaidė lygiosiomis. Verta pažymėti, kad radviliškiečiai per žaistas rungtynes pelnė net 48 įvarčius - vidutiniškai šeši įvarčiai per rungtynes. Taip pat Radviliškio komanda iškovojo didžiausią pergalę - net 16:3 sutriuškino Pakruojo „Kruoja-Kupsc" komandą.

Antrojoje vietoje žengia po ilgos pertraukos į pirmenybės grįžusi komanda - FK „Akmenė"-SC (19 tšk.). Naujosios Akmenės komanda iškovojo šešerias pergales, kartą patyrė pralaimėjimą bei yra vienintelė komanda atėmusi taškus iš lygos lyderių - su radviliškiečiais sužaidė lygiosiomis 2:2.

Vienu tašku nuo antrosios vietos atsilieka Ginkūnų „Šauliai-Dakaras" (18 tšk). Pastaroji ekipa per žaistas rungtynes iškovojo šešerias pergales bei patyrė du pralaimėjimus - abu kartus nusileista aukščiau žygiuojančioms komandoms.

Nuo lyderių trejeto iki ketvirtosios vietos skiria šeši taškai, o ketvirtoje ir penktoje vietoje rikiuojasi vienodą pergalių ir pralaimėjimų skaičių turinčios komandos - FC „Saulininkas-OBLT" (12 tšk.) ir praėjusių metų čempionai FK „Fanai" (12 tšk). Abi šios ekipos per žaistas rungtynes iškovojo po ketverias pergales bei patyrė tiek pat pralaimėjimų. Vienu laipteliu aukščiau žengia „Saulininkas-OBLT" komanda, nes tarpusavio rungtynėse „Fanų" komandą nugalėjo rezultatu 4:0.

Panaši situacija ir tarp komandų, kurios rikiuojasi šeštoje bei septintoje vietose. Po tris pergales iškovojo bei penkis pralaimėjimus patyrė Kelmės FK-VJSM (9 tšk.) ir Pakruojo „Kruoja-Kupsc" (9 tšk.) komandos. Tarpusavio rungtynėse pergalę šventė Kelmės komanda, todėl ši ekipa laipteliu aukščiau.

Kiek netikėtai, vos aštuntoje vietoje - „Adiada" (4 tšk.). Pirmajame rate ši komanda iškovojo tik vieną puikią pergalę prieš „Fanus", kartą sužaidė lygiosiomis su FK „Savanoris" ekipa bei patyrė net šešis pralaimėjimus.

Paskutinėje vietoje rikiuojasi FK „Savanoris" (1 tšk.). Ši ekipa yra vienintelė, kuri taip ir neiškovojo pergalės pirmajame rate ir tik kartą sužaidė lygiosiomis su jau minėta „Adiada".

Pirmenybėse nesustabdomai rungtyniauja Deividas Dargužas („ŠSPC-Radviliškis"), kuris per aštuonerias rungtynes pelnė net 22 įvarčius. Jis vienas yra pelnęs daugiau įvarčių nei šešios komandos per pirmąjį pirmenybių ratą.

Antrasis pirmenybių ratas startuos rugpjūčio 13 dieną.

Susijusios naujienos

 • LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

  2020-06-13

  Šiaulių apskritis

  LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse – 10 ekipų

  Kaip ir praėjusį sezoną, taip ir 2020 metų LFF III lygos Šiaulių apskrities pirmenybėse „Splius" taurei dalyvaus 10 ekipų. Artėjantį sezoną pirmenybėse dalyvaus FK „Kražantė" (Kelmė), FC...

 • Rugpjūtį – vaikų futbolo turnyrų maratonas Šiauliuose

  2020-06-12

  Šiaulių apskritis

  Rugpjūtį – vaikų futbolo turnyrų maratonas Šiauliuose

  Šį rugpjūtį Šiauliuose vyks tikras vaikų futbolo turnyrų maratonas. Šiaulių apskrities futbolo federacija kartu su futbolo akademija „Šiauliai" organizuos vaikų futbolo turnyrus „Šiaulių futbolui -...

 • Atranka į Šiaulių sporto gimnaziją

  2020-04-09

  Šiaulių apskritis

  Atranka į Šiaulių sporto gimnaziją

  LFF dalinasi aktualia informacija dėl atrankos į Šiaulių sporto gimnaziją, kurioje yra sustiprinta sporto disciplina bei skiriamas didelis dėmesys futbolui. Dėl paskelbtos ekstremalios situacijos ir...