Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

Paplūdimio futbolo čempionato II turas – Kupiškyje

2018-07-04

Paplūdimio futbolo čempionato II turas – Kupiškyje

Šį šeštadienį vyks „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Aštuonios stipriausios šalies komandos prie vaizdingų Kupiškio marių išbandys jėgas antrajame ture, o kandidatai į Lietuvos rinktinę turės progą įrodyti savo galimybes.

Pirmojo turo dvikovose Prienuose išryškėjo varžybų favoritai. I grupėje dvi pergales iš tiek pat galimų iškovojo šalies čempionai „Igol“ futbolininkai ir „Avelita“ klubas (abu – po 6 tšk.), o „Prienų“ ir FCI ekipos nesurinko taškų.

II grupėje „Audros“ komanda (6 tšk.) iškovojo dvi pergales ir užima pirmą vietą. „Narjantos“ ir „Baltijos“ klubai (3 tšk.) nugalėjo varžovus po kartą ir dalijasi antrą-trečią vietas. „Olimpo“ komanda patyrė dvi nesėkmes ir nesurinko taškų.

Kupiškyje vyksiančiame antrajame ture komandos sužais vienerias likusias rungtynes savo grupėse ir tuomet pasiskirstys į stipresnę A grupę bei silpnesnę B grupę. A grupėje žais 1-2 vietas užėmusios komandos, o B grupėje rungtyniaus 3-4 vietose likusios ekipos. Komandos sužais vienerias rungtynes, o lemiamos kovos persikels į Nidą, kur liepos 28 d. vyks trečio turo rungtynės.

Jau liepos 6 d. startuos Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės stovykla. Liepos 14–15 d. Kupiškyje nacionalinė komanda sužais dvejas draugiškas rungtynes su Latvija, o liepos 19-23 dienomis dalyvaus Europos paplūdimio futbolo lygos turnyre Maskvoje.

Rinktinės treneris Nerijus Budraitis jau yra sudaręs 20 kandidatų sąrašą, iš kurio atsirinks 10 žaidėjų. Jie ruošis tarptautinėms varžyboms Maskvoje. Pasak stratego, paplūdimio futbolo čempionate žaidžiantys futbolininkai turės galimybę įrodyti, kad yra verti būti rinktinėje.

„Džiugu, kad paplūdimio čempionatas įgauna pagreitį, o jo kokybė tik auga tiek organizaciniu, tiek profesionalumo atžvilgiu. Šį savaitgalį bus galutinai įvertinti kandidatai atstovauti rinktinei ir manau, kad kai kurie dar turi galimybę būti galutiniame sąraše. Po varžybų Kupiškyje sutelksime dėmesį į darbą su pasirinktais 10 žaidėjų“, – teigė N. Budraitis.

Renginys Kupiškyje startuos 10 valandą ir baigsis apie 17 valandą. Žiūrovai turės galimybę laimėti LFF rėmėjų „Stiklita“, „hummel“, „Diremta“ įsteigtus prizus bei mėgautis kitomis paplūdimyje esančiomis pramogomis.

„Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II turo tvarkaraštis:

10:00-10:45 BALTIJA - NARJANTA
10:50-11:35 FCI - PRIENAI
11:40-12:25 AUDRA - OLIMPAS
12:30-13:15 IGOL - AVELITA

--------------------------
komandų paskirstymas į stipresnę A grupę ir silpnesnę B grupę
--------------------------
13:35-14:20 1-4 A grupė
14:25-15:10 1-4 B pogrupis
15:15-16:00 2-3 A grupė
16:05-16:50 2-3 B grupė

Susijusios naujienos

 • „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  2019-07-28

  Paplūdimio čempionatas

  „Igol“ triumfavo „Stiklita“ paplūdimio čempionate

  Nidoje šį savaitgalį netrūko emocijų, efektingų smūgių, daugybės įvarčių ir žiūrovų, nes čia paaiškėjo 2019 metų „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionai, prizininkai ir geriausi žaidėjai. „Smagu, kad...

 • Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  2019-07-26

  Paplūdimio čempionatas

  Nugalėtojai paaiškės šeštadienį Nidoje

  „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionatas pasiekė finišo tiesiąją. Prieš tris savaitės šešios komandos varžėsi Kupiškyje, o jau šį šeštadienį paskutinis čempionato etapas įvyks gražiojoje...

 • Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  2019-07-08

  Paplūdimio čempionatas

  Kupiškyje - intriguojančios II etapo rungtynės

  Savaitgalį Kupiškyje vyko intriguojantis „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II etapas, po kurio turnyrinėje lentelėje įvyko rokiruotės. Puikioje Kupiškio marių pakrantėje įsikūrusioje...