Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio čempionatas

„Stiklita“ paplūdimio čempionate išryškėjo lyderiai

2018-07-09

„Stiklita“ paplūdimio čempionate išryškėjo lyderiai

Savaitgalį prie Kupiškio marių vyko „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato II turas. Po jo paaiškėjo dėl aukštesnių ir žemesnių vietų kovojančios komandos.

Kupiškyje aštuonios ekipos sužaidė paskutines rungtynes pirmoje ir antroje grupėje bei pasiskirstė į stipresnę A ir silpnesnę B grupę.

Pirmoje grupėje nugalėjo buvusių Lietuvos rinktinės futbolininkų Ramūno Radavičiaus ir Mindaugo Kalono vedama „Avelitos“ komanda (9 tšk.), iškovojusi pergalę prieš Lietuvos čempionų „Igol“ klubą (6 tšk.) 5:3. Vienos stipriausių Lietuvos komandų pateko į A grupę ir sužaidė dar vienas tarpusavio rungtynes. Jose „Igol“ atsirevanšavo varžovams ir iškovojo pergalę 6:4.

Į stipresnę A grupę taip pat pateko antroje grupėje triumfavęs „Audros“ klubas (9 tšk.) bei vietinius žiūrovus pradžiuginusi Kupiškio „Narjantos“ (6 tšk.) komanda. Naujai sudarytoje grupėje pastaroji ekipa nugalėjo „Audrą“ 4:2.

Į B grupę pateko trečioje-ketvirtoje vietoje savo grupėse likusios komandos – „Prienai“, „Baltija“, FCI ir „Olimpas“. Ekipos jau sužaidė vienerias rungtynes: „Prienai“ 5:4 įveikė „Olimpą“, o „Baltija“ 7:4 palaužė FCI futbolininkus.

Kupiškyje šalies pirmenybės vyko po metų pertraukos. Į Aukštupio paplūdimio futbolo aikštelėje vykusias varžybas gausiai susirinko vietiniai aistruoliai, kurie turėjo galimybę dalyvauti žaidimuose su kamuoliu bei laimėti „Stiklitos“, „hummel“ ir „Diremtos“ įsteigtus prizus. Rungtynių dalyvius ir žiūrovus pasveikino Kupiškio rajono meras Dainius Bardauskas.

„Stiklita“ paplūdimio futbolo pirmenybės finišuos liepos 28 dieną Nidos paplūdimyje vyksiančiame finaliniame ture.

Susijusios naujienos

 • Paplūdimio futbolo čempionato II turas – Kupiškyje

  2018-07-04

  Paplūdimio čempionatas

  Paplūdimio futbolo čempionato II turas – Kupiškyje

  Šį šeštadienį vyks „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato kovos. Aštuonios stipriausios šalies komandos prie vaizdingų Kupiškio marių išbandys jėgas antrajame ture, o kandidatai į Lietuvos...

 • Paplūdimio futbolo čempionatas startavo ypatinga švente

  2018-06-19

  Paplūdimio čempionatas

  Paplūdimio futbolo čempionatas startavo ypatinga švente

  „Stiklita“ paplūdimio futbolo čempionatas startavo ypatinga švente Prienuose. Karštas smėlis, puikus oras, emocijų pilnas futbolas lydėjo varžybų pradžią ir naujos aikštelės atidarymą. Aistros ant...

 • Paplūdimio futbolo čempionato I turas – naujoje Prienų aikštelėje

  2018-06-14

  Paplūdimio čempionatas

  Paplūdimio futbolo čempionato I turas – naujoje Prienų aikštelėje

  Jau ateinantį sekmadienį, birželio 17 d., Prienuose vyks „Stiklita Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato“ I-asis turas, kuriame susitiks aštuonios komandos iš skirtingų regionų. Šių metų čempionato...