Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio rinktinė išbandys jėgas su Latvijos komanda

2018-07-11

Paplūdimio rinktinė išbandys jėgas su Latvijos komanda

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgins jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Du kontroliniai susitikimai – generalinė repeticija prieš liepos pabaigoje Maskvoje vyksiantį „Euro Beach Soccer League“ turnyrą.

Lietuvos paplūdimio rinktinė prieš savaitę pradėjo treniruočių stovyklą Kupiškyje ir treniruojasi 2-3 kartus per dieną.

„Žaidėjai dega noru atstovauti Lietuvai, todėl stengiasi kiekviename žingsnyje. Nors per Lietuvos čempionato rungtynes kai kurie žaidėjai gavo nedideles traumas, tikimės, kad iki rungtynių su latviais jie bus pilnai atsigavę ir galės parodyti, kaip pasirengė stovykloje“, – sako Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris Nerijus Budraitis.

Galutinė rinktinės sudėtis buvo suformuota jau po dviejų „Stiklita“ Lietuvos paplūdimio futbolo čempionato turų. Daugiausia žaidėjų rinktinėje yra iš trijų stipriausių paplūdimio futbolo klubų – Vilniaus „Igol“, „Avelita“ ir „Audra“.

Pasak N. Budraičio, pergalė prieš latvius – siekiamybė, tačiau tai nėra pagrindinė užduotis. Svarbiausia – tinkamai pasiruošti turnyrui Maskvoje.

„Savaitgalį tikimės pamatyti stipriausias ir silpniausias mūsų rinktinės žaidimo vietas, jas išanalizuoti, padaryti išvadas ir pagal tai koreguosime rinktinės žaidimą. Treniruotėse daug dėmesio skyrėme įvairiems puolimo ir gynybos modeliams, bandėme įvairius variantus ir standartinėse situacijose. Stengsimės visa tai įgyvendinti aikštėje draugiškos rungtynės su Latvija. Tai bus gera repeticija prieš mums svarbiausią šių metų tarptautinį turnyrą”, – teigia N. Budraitis.

Lietuvių varžovei Latvijos paplūdimio futbolo rinktinei šios rungtynės taps nauja pradžia. Prieš keletą metų merdėjusi komanda, tik epizodiškai pasirodydavusi tarptautiniuose turnyruose, šiemet sulaukė didelio Latvijos futbolo federacijos palaikymo – skirtas finansavimas, surinktas naujas trenerių štabas, suburti nauji žaidėjai.

Kaimyninių šalių susitikimai prie Kupiškio marių esančioje aikštelėje vyks šeštadienį ir sekmadienį 12 val.

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės sudėtis

Vartininkai:

Modestas Petrauskas („Audra“)

Tomaš Novoslavskij („Igol“)

Žaidėjai:

Pavelas Smolkovas („Igol“)

Vasilijus Novičkovas („Igol“)

Aivaras Meškinis („Avelita“)

Ramūnas Radavičius („Avelita“)

Vydmantas Kuzmickas („Audra“)

Saimonas Vitkauskas („Audra“)

Aurimas Tamaliūnas („Audra“)

Audrius Plytnikas („Avelita“)

Susijusios naujienos

 • Europos rinktinių turnyre įveikė olandus

  2017-08-27

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Europos rinktinių turnyre įveikė olandus

  Europos paplūdimio futbolo lygos ("Euro Beach Soccer league") rinktinių varžybose Vokietijoje debiutavusi Lietuvos rinktinė įveikė Olandijos atstovus ir grupėje užėmė trečiąją vietą. Į Europos...

 • Paplūdimio futbolo rinktinė išvyko į Europos lygos varžybas

  2017-08-23

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio futbolo rinktinė išvyko į Europos lygos varžybas

  Lietuvos paplūdimio rinktinė trečiadienį išvyko į Vokietiją, kur pradės kovą šių metų Europos rinktinių paplūdimio futbolo lygos ("Euro Beach Soccer league") varžybose. Lietuviai pradeda penkto etapo...

 • Palangoje sužaidė antras kontrolines rungtynes su latviais

  2017-08-21

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Palangoje sužaidė antras kontrolines rungtynes su latviais

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė tęsia pasiruošimą šių metų „Euro Beach“ futbolo lygos etapui. Sekmadienį Palangoje įvyko draugiškos paplūdimio futbolo rungtynės tarp Lietuvos ir Latvijos...