Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

2018-07-16

Paplūdimio rinktinės rungtynėse su Latvija – eksperimentai ir pergalė

Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė savaitgalį Kupiškyje išmėgino jėgas draugiškose rungtynėse su Latvijos komanda. Pirmame kontroliniame susitikime pergalę iškovojo svečiai, o antrajame – Lietuvos futbolininkai.

Pirmosios rungtynės buvo skirtos eksperimentams. Rinktinės treneris Nerijus Budraitis suteikė laiko mažiau rungtyniavusiems žaidėjams, išbandė naujus derinius standartinėms situacijoms bei įvairius sudėties ketvertukus. Šie sprendimai atskleidė rinktinės silpnąsias vietas, spragas gynyboje ir puolime. Latvijos rinktinė sugebėjo aikštės šeimininkus nubausti už klaidas ir laimėjo rezultatu 5:3. Du įvarčius mūsų komandai pelnė Pavelas Smolkovas, kartą pasižymėjo Aurimas Tamaliūnas.

Antrojoje dvikovoje Lietuvos komanda nekartojo klaidų, pagerino žaidimą ir atsirevanšavo kaimynams rezultatu 5:4. Įvarčius pelnė A. Tamaliūnas, Vydmantas Kuzmickas, Tautvydas Svidras, Ramūnas Radavičius ir P. Smolkovas.

„Draugiškose rungtynėse su stipria Latvijos komanda galėjome įsitikinti, ar teisinga linkme einame ir kiek esame patobulėję. Tik žaidžiant rungtynes atsiskleidžia tikras žaidėjų meistriškumas ir fizinis pajėgumas. Turėjau galimybę išbandyti įvairius taktikos ir žaidėjų parinkimo variantus, atrinkti geriausius futbolininkus, kurie ir toliau gins Lietuvos rinktinės garbę“, – kalbėjo Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinės treneris N. Budraitis.

Treneris džiaugiasi, kad komandoje puikiai pritapo naujokas A. Tamaliūnas, jis niekuo nenusileidžia rinktinės senbuviams ir sustiprins komandą turnyre Maskvoje. Sunkesnė situacija su vartininkais, nes abu pagrindiniai – Mindaugas Malinauskas ir Marius Šalkauskas negalės vykti, o paplūdimio futbole vartininkas – pagrindinis gynybos ramstis.

Vilniaus miesto paplūdimio futbolininkų pagrindu sudaryta Lietuvos rinktinė šią savaitę išvyks į „Euro Beach Soccer League“ turnyrą Maskvoje, kur susitiks su Graikijos, Moldavijos ir Kazachstano komandomis.

„Favoritais laikomi graikai, nes jie iškrito iš A diviziono ir yra labai stiprūs. Kiti susitikimai mums taip pat taps iššūkiu, bet kiekvienose rungtynėse stengsimės pasiekti teigiamą rezultatą“, – sakė N. Budraitis.

Susijusios naujienos

 • Antrosiose rungtynėse nepranoko Latvijos

  2019-06-22

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Antrosiose rungtynėse nepranoko Latvijos

  Šeštadienio popietę Prienuose antra kartą per dvi dienas įvyko Lietuvos ir Latvijos paplūdimio futbolo rinktinių akistata. Pergalę penktadienį šventę lietuviai, šiandien turėjo pripažinti varžovų...

 • Prienuose - pirmoji paplūdimio rinktinės pergalė

  2019-06-21

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Prienuose - pirmoji paplūdimio rinktinės pergalė

  Pasaulio čempionato atrankai besirengianti Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė penktadienio vakarą Prienuose sužaidė draugiškas rungtynes su kaimynais iš Latvija. Pirmasis Sahibo Mammadovo...

 • Paplūdimio rinktinė rengiasi pasaulio čempionato atrankai

  2019-06-20

  Paplūdimio futbolo vyrų rinktinė

  Paplūdimio rinktinė rengiasi pasaulio čempionato atrankai

  Lietuvos paplūdimio futbolo rinktinė rengiasi liepos mėnesį vyksiančiai pasaulio čempionato atrankai. Naujojo trenerio Sahibo Mammadovo vadovaujama ekipa ateinančiomis dienomis sužais draugiškas...