Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

2018-07-18

Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

Jau ketvirtus metus iš eilės UEFA skelbia Europos masinio futbolo savaitę („UEFA Grassroots week”). Šiais metais šventė vyks rugsėjo 23–30 dienomis, o Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) futbolo entuziastus kviečia švęsti kartu bei organizuoti futbolo renginius.

Praėjusiais metais per Europos futbolo savaitę Lietuvoje įvyko per 15 masinio futbolo renginių. Jie apjungė darželinukus, mokyklinio amžiaus vaikus, paauglius, močiutes, fizinę negalią turinčius žmones bei kitus futbolo bendruomenės narius.

Dalyviai įvairiuose Lietuvos miestuose žaidė futbolą – sporto ir aktų salėje, ant smėlio ir įprastose futbolo aikštėse. Taip pat atliko su futbolu susijusias rungtis, išbandė savo žinias futbolo viktorinoje ir kitą veiklą.

Lietuvoje masinis futbolas kasmet vis plečiasi, o futbolo entuziastų veiklą tokiuose renginiuose stebi ir socialiniuose tinkluose plačiai nušviečia ir UEFA. Kasmetiniuose UEFA masinio futbolo apdovanojimuose „Močiutės už futbolą“ projektas praėjusiais metais buvo įvertintas bronziniu apdovanojimu. Viena iš projekto dalyvių šiais metais Ramutė Kartavičienė sulaukė UEFA dėmesio bei tapo „EqualGame“ (angl. – žaidimas lygus visiems) kampanijos žvaigžde.

„Praėjusiais metais projekte dalyvavo, futbolą žaidė ir džiaugėsi praleistu laiku įvairaus amžiaus žmonės, daliai jų tai buvo pirmoji pažintis su futbolu. Šiais metais norime toliau tęsti šią veiklą ir raginame futbolą mylinčius žmones registruotis bei organizuoti renginius savo miestuose“, - teigė projekto koordinatorė Greta Guižauskaitė.

Norintys platesnės informacijos ir prisidėti prie Europos masinio futbolo savaitės turi registruotis el. paštu g.guizauskaite@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...