Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

2018-07-18

Kviečiame registruotis Europos futbolo savaitės renginiams

Jau ketvirtus metus iš eilės UEFA skelbia Europos masinio futbolo savaitę („UEFA Grassroots week”). Šiais metais šventė vyks rugsėjo 23–30 dienomis, o Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) futbolo entuziastus kviečia švęsti kartu bei organizuoti futbolo renginius.

Praėjusiais metais per Europos futbolo savaitę Lietuvoje įvyko per 15 masinio futbolo renginių. Jie apjungė darželinukus, mokyklinio amžiaus vaikus, paauglius, močiutes, fizinę negalią turinčius žmones bei kitus futbolo bendruomenės narius.

Dalyviai įvairiuose Lietuvos miestuose žaidė futbolą – sporto ir aktų salėje, ant smėlio ir įprastose futbolo aikštėse. Taip pat atliko su futbolu susijusias rungtis, išbandė savo žinias futbolo viktorinoje ir kitą veiklą.

Lietuvoje masinis futbolas kasmet vis plečiasi, o futbolo entuziastų veiklą tokiuose renginiuose stebi ir socialiniuose tinkluose plačiai nušviečia ir UEFA. Kasmetiniuose UEFA masinio futbolo apdovanojimuose „Močiutės už futbolą“ projektas praėjusiais metais buvo įvertintas bronziniu apdovanojimu. Viena iš projekto dalyvių šiais metais Ramutė Kartavičienė sulaukė UEFA dėmesio bei tapo „EqualGame“ (angl. – žaidimas lygus visiems) kampanijos žvaigžde.

„Praėjusiais metais projekte dalyvavo, futbolą žaidė ir džiaugėsi praleistu laiku įvairaus amžiaus žmonės, daliai jų tai buvo pirmoji pažintis su futbolu. Šiais metais norime toliau tęsti šią veiklą ir raginame futbolą mylinčius žmones registruotis bei organizuoti renginius savo miestuose“, - teigė projekto koordinatorė Greta Guižauskaitė.

Norintys platesnės informacijos ir prisidėti prie Europos masinio futbolo savaitės turi registruotis el. paštu g.guizauskaite@lff.lt.

Susijusios naujienos

 • Lietuva iškovojo Baltijos mažojo futbolo taurę

  2018-08-05

  Futbolas visiems

  Lietuva iškovojo Baltijos mažojo futbolo taurę

  Savaitgalį vykusiose Baltijos mažojo futbolo taurės varžybose Lietuvos rinktinė pirmą kartą istorijoje iškovojo šį trofėjų. Elvio Žaldario/LMFA nuotr. Šiose pirmenybėse dėl stipriausio Baltijos...

 • Ypatingas turnyras – su dalyviais iš viso pasaulio

  2018-07-02

  Futbolas visiems

  Ypatingas turnyras – su dalyviais iš viso pasaulio

  Birželio 27–29 dienomis Kauno statybos ir paslaugų mokymo centre vyko Specialiosios olimpiados organizuojamas tarptautinis jungtinio futbolo turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui...

 • Kaune – ypatingo futbolo turnyras

  2018-06-26

  Futbolas visiems

  Kaune – ypatingo futbolo turnyras

  Birželio 27–29 dienomis Kaune vyks Specialiosios olimpiados organizuojamas tarptautinis jungtinio futbolo turnyras. Į jį atvyksta intelekto sutrikimų turintys futbolo mylėtojai iš Lietuvos, Latvijos...