Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

2018-07-19

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

Jau galima įsigyti bilietus į Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes Vilniuje su pasaulio čempionate dalyvavusia Serbijos nacionaline ekipa. Šios komandos dalyvauja pirmąsyk rengiamoje UEFA Tautų lygoje, per kurią galima iškovoti ir tiesioginį kelialapį į Europos čempionatą.

„Tai – tarptautinio rango turnyras, atitinkantis aukščiausius UEFA standartus. Tai – ir tikra futbolo fiesta, kurios dalyviai bus visi žiūrovai. Siekiame, kad visi šios šventės dalyviai LFF stadione jaustųsi patogiai, smagiai ir saugiai”, – sakė Lietuvos futbolo federacijos komercijos direktorius Edgaras Stankevičius.

Pasak jo, žiūrovų lauks vadinamoji Fanų zona su naujomis pramogomis, o vietas jie galės rinktis pagal pageidavimą – yra vietų ir po stogu, jei lytų lietus. Dėl saugumo atskirti Lietuvos ir Serbijos fanų sektoriai.

„Svečiams rezervuota keli šimtai vietų. Dar nemažą dalį vietų pagal UEFA reikalavimus turime skirti šiai organizacijai. Todėl ir Lietuvos sirgaliams skirtų vietų stadione bus mažiau. Tad raginame bilietus įsigyti anksčiau – ir kaina mažesnė, ir pasirinkimas geresnis”, – sakė E.Stankevičius.

Šiuo metu bilietų į rungtynes Lietuva-Serbija kainos prasideda nuo 10 eurų. Vėliau bilietai, kuriuos platina Tiketa, brangs.

Rungtynių pradžia LFF stadione Vilniuje – 21.45 val.

Pirmą kartą istorijoje organizuojamoje Tautų lygoje visos 55-ios UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

Susijusios naujienos

 • „Orenburg“ pratęsė sutartį su F. Černychu

  2020-06-01

  Vyrų rinktinė

  „Orenburg“ pratęsė sutartį su F. Černychu

  Fiodoras Černychas lieka Rusijoje. „Orenburg“ pratęsė nuomos sutartį su lietuviu, skelbiama oficialioje „Orenburg“ svetainėje. F. Černychas oficialiai priklauso Maskvos „Dinamo“ klubui, tačiau...

 • „Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį

  2020-05-28

  Vyrų rinktinė

  „Gorica“ pratęsė P. Golubicko nuomos sutartį

  Ketvirtadienio vakarą Velika Goricos HNK „Gorica“ oficialiai paskelbė, kad pratęsė sutartį su Lietuvos rinktinės saugu Pauliumi Golubicku. P. Golubicko nuomos sutartis galiojo iki gegužės mėnesio...

 • LFF kviečia artimiau susipažinti su pasiruošimu rungtynėms

  2020-05-28

  Vyrų rinktinė

  LFF kviečia artimiau susipažinti su pasiruošimu rungtynėms

  Futbolas pamažu grįžta į visus pasaulio stadionus. Lietuvos futbolo federacija (LFF) kviečia artimiau susipažinti su rungtynių organizavimo specifika, pamatyti, kaip vyksta pasiruošimas rungtynėms...