Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

2018-07-19

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

Jau galima įsigyti bilietus į Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes Vilniuje su pasaulio čempionate dalyvavusia Serbijos nacionaline ekipa. Šios komandos dalyvauja pirmąsyk rengiamoje UEFA Tautų lygoje, per kurią galima iškovoti ir tiesioginį kelialapį į Europos čempionatą.

„Tai – tarptautinio rango turnyras, atitinkantis aukščiausius UEFA standartus. Tai – ir tikra futbolo fiesta, kurios dalyviai bus visi žiūrovai. Siekiame, kad visi šios šventės dalyviai LFF stadione jaustųsi patogiai, smagiai ir saugiai”, – sakė Lietuvos futbolo federacijos komercijos direktorius Edgaras Stankevičius.

Pasak jo, žiūrovų lauks vadinamoji Fanų zona su naujomis pramogomis, o vietas jie galės rinktis pagal pageidavimą – yra vietų ir po stogu, jei lytų lietus. Dėl saugumo atskirti Lietuvos ir Serbijos fanų sektoriai.

„Svečiams rezervuota keli šimtai vietų. Dar nemažą dalį vietų pagal UEFA reikalavimus turime skirti šiai organizacijai. Todėl ir Lietuvos sirgaliams skirtų vietų stadione bus mažiau. Tad raginame bilietus įsigyti anksčiau – ir kaina mažesnė, ir pasirinkimas geresnis”, – sakė E.Stankevičius.

Šiuo metu bilietų į rungtynes Lietuva-Serbija kainos prasideda nuo 10 eurų. Vėliau bilietai, kuriuos platina Tiketa, brangs.

Rungtynių pradžia LFF stadione Vilniuje – 21.45 val.

Pirmą kartą istorijoje organizuojamoje Tautų lygoje visos 55-ios UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

Susijusios naujienos

 • Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  2020-07-09

  Vyrų rinktinė

  Marius Stankevičius pasirašė sutartį su Italijos klubu

  Lietuvos nacionalinės rinktinės trenerio asistentas bei Lietuvos U-17 rinktinės treneris Marius Stankevičius pasirašė sutartį su F.C. Lumezzane. M. Stankevičius teigia, kad pastaruoju metu turėjo...

 • Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  2020-07-03

  Vyrų rinktinė

  Paaiškėjo Lietuvos varžovai kontrolinėse rungtynėse

  Sustabdžius pasaulinę COVID-19 pandemiją, UEFA uždegė žalią šviesą nacionalinių rinktinių rungtynėms. Rudens ciklą lietuviai pradės dvejomis rungtynėmis Tautų lygoje, o spalio 7 dieną Lietuvos...

 • A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  2020-07-02

  Vyrų rinktinė

  A. Skerla išrinktas į „Jagiellonia“ šimtmečio rinktinę

  Lenkijos „Ekstraklasa“ lygos komanda Balstogės „Jagiellonia“ švęsdama komandos šimtmetį sudarė simbolinę šimtmečio sudėtį. „Jagiellonia“ pakvietė sirgalius balsuoti bei išrinkti geriausią šimtmečio...