Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

2018-07-19

Prasideda prekyba bilietais į Tautų lygos rungtynes

Jau galima įsigyti bilietus į Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes Vilniuje su pasaulio čempionate dalyvavusia Serbijos nacionaline ekipa. Šios komandos dalyvauja pirmąsyk rengiamoje UEFA Tautų lygoje, per kurią galima iškovoti ir tiesioginį kelialapį į Europos čempionatą.

„Tai – tarptautinio rango turnyras, atitinkantis aukščiausius UEFA standartus. Tai – ir tikra futbolo fiesta, kurios dalyviai bus visi žiūrovai. Siekiame, kad visi šios šventės dalyviai LFF stadione jaustųsi patogiai, smagiai ir saugiai”, – sakė Lietuvos futbolo federacijos komercijos direktorius Edgaras Stankevičius.

Pasak jo, žiūrovų lauks vadinamoji Fanų zona su naujomis pramogomis, o vietas jie galės rinktis pagal pageidavimą – yra vietų ir po stogu, jei lytų lietus. Dėl saugumo atskirti Lietuvos ir Serbijos fanų sektoriai.

„Svečiams rezervuota keli šimtai vietų. Dar nemažą dalį vietų pagal UEFA reikalavimus turime skirti šiai organizacijai. Todėl ir Lietuvos sirgaliams skirtų vietų stadione bus mažiau. Tad raginame bilietus įsigyti anksčiau – ir kaina mažesnė, ir pasirinkimas geresnis”, – sakė E.Stankevičius.

Šiuo metu bilietų į rungtynes Lietuva-Serbija kainos prasideda nuo 10 eurų. Vėliau bilietai, kuriuos platina Tiketa, brangs.

Rungtynių pradžia LFF stadione Vilniuje – 21.45 val.

Pirmą kartą istorijoje organizuojamoje Tautų lygoje visos 55-ios UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...