Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Atsinaujino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatas

2018-08-08

Atsinaujino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatas

Šiauliuose sužaistos dvejos 15 turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

Šiauliuose sužaistos dvejos 15-ojo turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

EJL U17 diviziono dvikova tarp Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ir SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ baigėsi rezultatu 3:2. Astijus Cvetkovas pasižymėjo dubliu, o svečių gretose įvarčius mušė Povilas Gavorka ir Matas Dedura. Lemiamą įvartį 80+1 min. pelnė Kristupas Mantinis, atnešusį šiauliečiams 12 pergalę.

Kauniečiai atsirevanšavo EJL U15 diviziono dvikovoje. Julijus Tamošiūnas pelnė vienintelį įvartį, kuris SM „Tauro“ auklėtiniams suteikė 13-ąją pergalę sezone. Vaikinai surengė tradicinę fotosesiją grįžtant namo.

Kapitonas Aurimas Jurkevičius pakomentavo: „Buvo smagu, kelionė buvo ilga ir nuobodi, bet atsipirko viskas rungtynėmis. Mintys buvo, kad nereiktų nuvertinti varžovo ir atiduoti visas jėgas. Šiauliai tikrai žaidė gerai ir tvirtai, todėl buvo sunku su jais varžytis, bet sugebėjome juos palaužti vienu momentu ir pelnyti įvartį, kai kamuolys po smūgio atšoko kitam žaidėjui“.

Visa čempionato statistika pateikiama www.lietuvosfutbolas.lt svetainėje. 

Susijusios naujienos

 • Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  2019-11-05

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Finišavo 2019 metų SHARP EJL sezonas

  Lietuvos jaunimo futbolo čempionato paskutinės kovos sužaistos lapkričio 2-ąją. Čempionų titulus iškovojo Kauno ir Vilniaus komandos, o finaliniame ture paaiškėjo galutinis komandų prizininkių...

 • SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  2019-10-26

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP EJL: žaliai baltas čempioniškas dublis

  Antrąjį SHARP Elitinės lygos čempionų titulą iškovojo Vilniaus FK „Žalgiris“ žaidėjai.   SHARP EJL U16 diviziono pirmąją vietą užsitikrino žalgiriečiai, šiandien rezultatu 2:0 įveikę Gargždų FK...

 • Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  2019-10-25

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Žalgiriečiai triumfavo SHARP EJL U17 divizione

  Vilniaus FK „Žalgirio“ U-17 komanda užsitikrino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionų titulą, įveidama Kauno SM „Tauro“ bendraamžius rezultatu 2:1. Titas Daškus anksti išvedė į priekį kauniečius, bet...