Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Atsinaujino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatas

2018-08-08

Atsinaujino SHARP Elitinės jaunių lygos čempionatas

Šiauliuose sužaistos dvejos 15 turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

Šiauliuose sužaistos dvejos 15-ojo turo rungtynės. Kristupas Mantinis ir Julijus Tamošiūnas išplėšė pergales SHARP Elitinės jaunių lygos komandoms-lyderėms.

EJL U17 diviziono dvikova tarp Šiaulių SG-FA „Šiauliai“ ir SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ baigėsi rezultatu 3:2. Astijus Cvetkovas pasižymėjo dubliu, o svečių gretose įvarčius mušė Povilas Gavorka ir Matas Dedura. Lemiamą įvartį 80+1 min. pelnė Kristupas Mantinis, atnešusį šiauliečiams 12 pergalę.

Kauniečiai atsirevanšavo EJL U15 diviziono dvikovoje. Julijus Tamošiūnas pelnė vienintelį įvartį, kuris SM „Tauro“ auklėtiniams suteikė 13-ąją pergalę sezone. Vaikinai surengė tradicinę fotosesiją grįžtant namo.

Kapitonas Aurimas Jurkevičius pakomentavo: „Buvo smagu, kelionė buvo ilga ir nuobodi, bet atsipirko viskas rungtynėmis. Mintys buvo, kad nereiktų nuvertinti varžovo ir atiduoti visas jėgas. Šiauliai tikrai žaidė gerai ir tvirtai, todėl buvo sunku su jais varžytis, bet sugebėjome juos palaužti vienu momentu ir pelnyti įvartį, kai kamuolys po smūgio atšoko kitam žaidėjui“.

Visa čempionato statistika pateikiama www.lietuvosfutbolas.lt svetainėje. 

Susijusios naujienos

 • Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  2019-12-17

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Kaune pagerbti merginų ir vaikinų futbolo čempionatų laureatai

  „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre surengta SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų šventė. Jaunimo futbolo šventė po beveik 5 metų pertraukos grįžo į Kauną, kuriame buvo...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  2019-12-15

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos futbolininkai pasuko trenerių keliu

  Sudeikiuose surengtame LFF C licencijos kursų seminare netrūko ir SHARP Elitinės jaunių lygos žinomų veidų, įgijusių naujų žinių apie vaikų futbolo ypatumus. LFF C licencijos kursų pirma dalis „Kitas...

 • EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  2019-12-02

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  EJL ir MEL sezoną vainikuos bendra apdovanojimų šventė

  Kauno „Žalgirio“ arenos „Bosca“ amfiteatre įvyks SHARP Elitinės jaunių lygos ir Merginų elitinės lygos apdovanojimų ceremonija. Šventinis renginys vyks gruodžio 16 dieną nuo 17 valandos.  Renginio...