Lietuvos futbolo federacija

Mėgėjų futbolas

LFML „Hummel“ 7x7 čempionato III turas vyks Gargžduose

2018-08-09

LFML „Hummel“ 7x7 čempionato III turas vyks Gargžduose

Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir LFF organizuojamo „Hummel“ 7x7 čempionato III turas vyks Gargžduose.

III turo kovų, kurios rugpjūčio 12 d. vyks Gargždų miesto stadione, pradžia – 11:00 val. Komandos šio turo metu sužais po dvejas rungtynes.

Atidarymo rungtynės. III turą atidarys „Klaipėda City“ (5 taškai) – „Telšių FMA“ (3 tšk.) ir po 6 taškus savo sąskaitose turinčių FK „Jakų“ bei „Kėdainių“ rungtynės.

Centrinė dvikova. 16:00 val. FK „Inter-veteranai“ – FCI. Antroje vietoje su 10 taškų kolkas žengiantys Visagino atstovai FK „Inter-veteranai“ susigrums su laipteliu žemiau esančiu FCI iš Vilniaus (9 tšk.), skaičiuojančiu jau trijų iš eilės pergalių seriją. Kokias sudėtis sekmadienį į Gargždus atsiveš abi komandos sužinosime jau greitai, tačiau būtų labai įdomu išvysti rezultatyviausiųjų dešimtuke esančių žaidėjų pasirodymus: visaginiečių atstovų ten yra net keturi (A. Lebedev ir A. Zajarin (po 7 įvarčius), J. Cimuškin ir A. Naumov (po 6 įvarčius)), o vilniečių – du (E. Bublevič ir E. Grudinskij – po 6 įvarčius).

Kaip seksis lyderiui? Visas ketverias rungtynes čempionate laimėję Kauno atstovai FK „Feniksas“ III ture susitiks su dvi paskutines vietas užimančiomis komandomis – kartą laimėjusia „Telšių FMA“ ir netikėtai vis dar be taškų esančiu Marijampolės „Eurostandartu“.

Kiti pajūrio komandų iššūkiai. Klaipėdos miestui atstovaujantys „Klaipėda City“ antrąjį savo susitikimą žais prieš FK „Kauną“ (6 tšk.), o Klaipėdos rajono atstovų FK „Jakų“ ir FK „Eurostandarto“ rungtynėmis pasibaigs III turas.

Įtampa lentelės viduryje. 4-7-ąją vietas užimančios komandos savo sąskaitose turi po šešis taškus. Tai jau minėti FK „Kaunas“, „Kėdainiai“ ir FK „Jakai“. Tiek pat taškų turi ir Panevėžio „Sportidus“, kurie turi tikrai didesnių ambicijų nei dabar užimama 6-oji vieta. Jiems III turas gali būti kertinis, tad galima neabejoti, jog prieš „Sportidus“ nebus lengva ne tik STIHL (Kauno raj.) (3 tšk.), bet ir FCI.

Kitos rungtynės. FK „Kaunas“ – STIHL, FK „Inter-veteranai“ – „Zanavykas“ (Šakiai), „Kėdainiai“ – „Zanavykas“. 

LFML „Hummel“ 7x7 čempionato III turo tvarkaraštis čia.

IV čempionato turas rugpjūčio 26 d. vyks Vilniuje, o paskutinysis, V turas, rugsėjo 9 d. – Kaune.

Susijusios naujienos

 • LFML „Hummel“ čempionato II turas vyko Telšiuose

  2018-06-14

  Mėgėjų futbolas

  LFML „Hummel“ čempionato II turas vyko Telšiuose

  LFML „Hummel“ čempionato II ture Telšiuose abejas rungtynes laimėjo FK „Feniksas“, FK „Kaunas“, FCI ir FK „Inter-Veteranai“. Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir Lietuvos futbolo federacijos...

 • Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

  2018-06-07

  Mėgėjų futbolas

  Telšiai priims LFML „Hummel“ 7x7 čempionato II turą

  Lietuvos futbolo mėgėjų lygos ir LFF organizuojamo „Hummel“ čempionato II turas vyks Telšiuose. Kovų, kurios birželio 10 d. suplanuotos „Ateities“ pagrindinės mokyklos stadione, pradžia – 11:00 val...

 • LFML „Hummel“ čempionato I turo apžvalga

  2018-05-30

  Mėgėjų futbolas

  LFML „Hummel“ čempionato I turo apžvalga

  Lietuvos futbolo mėgėjų lygos „Hummel“ čempionato I ture Panevėžyje geriausiai sekėsi FK „Feniksui“ (Kaunas) ir „Kėdainiams“. Lietuvos futbolo mėgėjų lygos „Hummel“ čempionato I ture, kuris vyko...