Lietuvos futbolo federacija

Paplūdimio futbolo turnyrai

Palangoje susigrums dėl „Stiklita“ paplūdimio taurės

2018-08-16

Palangoje susigrums dėl „Stiklita“ paplūdimio taurės

Paplūdimio futbolo vasaros sezoną Lietuvoje rugpjūčio 18 d. (šeštadienį) vainikuos „Stiklita“ taurės varžybos. Ant Baltijos jūros kranto Palangoje vyksiančiame turnyre aštuonios komandos susikaus dėl geriausios vardo.

Šiais metais varžybose dalyvaus pastaraisiais metais Lietuvoje dominavę klubai iš Vilniaus – čempionai „Igol“ ir „Avelita“. Po pertraukos turnyre pasirodys kita paplūdimio futbole ne pirmus metus žaidžianti Kauno „Inkaro“ komanda.

Savo galimybes taip pat bandys įrodyti paplūdimio čempionatuose nuolat dalyvaujančios sostinės „Audros“ ir FCI ekipos, „Prienų“, „Tauragės“ ir Mažeikių „Olimpo“ klubai. Varžybų Palangoje nugalėtojams nugalėtojams atiteks „Stiklita” taurė, o prizininkams – vertingi apdovanojimai.

Žiūrovų laukia ne tik įtemptos kovos aikštelėje, bet ir pramogos šalia jos – bus galimybė dalyvauti konkursuose ir laimėti Lietuvos futbolo federacijos bei rėmėjų įsteigtų prizų.

Kova dėl „Stiklita” taurės vyks dvejose aikštelėse Palangoje, prie pagrindinės Gelbėtojų stoties (Žvejų g. 2A, Palanga). 10 valandą bus ištraukti burtai, kurie suskirstys aštuonias komandas į dvi grupes. Sužaidusios grupių etapą, atitinkamas vietas užėmusios komandos žais atkrintamosiose varžybose dėl 5-8 vietų ir 1-4 vietų. Turnyro pabaiga numatoma apie 16:30 val.

Liepos pabaigoje Nidoje vykusio finalinio „Stiklita” paplūdimio futbolo čempionato turo metu šalies čempionais tapo „Igol” futbolininkai. Antrąją vietą užėmė Kupiškio „Narjanta”, trečiąją – „Audra“ (Vilnius).

Susijusios naujienos

 • Atšaukiama „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurė

  2020-03-05

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Atšaukiama „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurė

  Iki kovo 4 dienos neužsiregistravus pakankamam komandų skaičiui nuspręsta atšaukti „Stiklita“ paplūdimio futbolo pavasario taurės turnyrą. „Įvertinę bendrą situaciją bei pasitarę su LSFA atstovais...

 • Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  2019-08-25

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Lietuvos paplūdimio futbolo taurę iškėlė Kauno „Inkaras“

  Šeštadienį visą dieną Palangoje buvo galima žavėtis paplūdimio futbolu, kadangi Lietuvos kurorte vyko 2019 metų Lietuvos paplūdimio taurės turnyras. Dėl prestižinio trofėjaus kovojo Vilniaus „Audra“...

 • Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  2019-08-23

  Paplūdimio futbolo turnyrai

  Dėl paplūdimio taurės kovos 6 klubai

  Šį šeštadienį Palangoje kova dėl Lietuvos paplūdimio futbolo taurės oficialiai bus užbaigtas 2019-ųjų paplūdimio futbolo sezonas. Dėl prestižinio trofėjaus kovos Vilniaus „Audra“, Vilniaus...