Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Futbolo šventėje gros „G&G sindikatas”

2018-08-23

Futbolo šventėje gros „G&G sindikatas”

UEFA Tautų lygos rungtynių Lietuva – Serbija žiūrovų rugsėjo 7 d. laukia ne tik intriguojantis futbolas, tačiau ir unikalus grupės „G&G sindikatas” koncertas bei kitos pramogos.

„Kiekvienas mūsų koncertas yra savitas, vienodų pasirodymų nebūna. Tai bus pirmas kartas, kai koncertuosime LFF stadione, tačiau futbolu domimės seniai. Žinome, koks svarbus yra žiūrovų palaikymas šalies rinktinėms. Savo gyvai atliekamais kūriniais stengsimės įkvėpti žiūrovus aktyviam Lietuvos futbolo rinktinės palaikymui”, – sakė „G&G sindikatas” narys Gabrielius „Svaras” Liaudanskas.

Į LFF stadioną Vilniuje žiūrovai kviečiami rinktis jau 19 val., kai vartus atvers Pramogų zona. Joje vyks DJ Jovani (Radistai DJs) pasirodymas, „G&G sindikato” koncertas, žaidimai ir pramogos. Rungtynių Lietuva – Serbija pradžia – 21.45 val.

„Siekiame, kad pirmąsyk rengiamos Tautų lygos rungtynės būtų tikra futbolo šventė, kurios dalyviai bus visi žiūrovai”, – sakė Lietuvos futbolo federacijos komercijos direktorius Edgaras Stankevičius.

Pirmą kartą per oficialias Lietuvos futbolo rinktinės rungtynes žiūrovai gali rinktis vietas arčiau komandų - pardavinėjami bilietai ir į LFF stadiono Vakarų sektorius.

Šiuo metu bilietų į rungtynes Lietuva–Serbija kainos prasideda nuo 12 eurų. Vėliau bilietai, kuriuos platina Tiketa, brangs.

Pirmą kartą istorijoje organizuojamoje Tautų lygoje visos 55-ios UEFA priklausančių valstybių rinktinės pagal reitingą buvo suskirstytos į 4 divizionus. Lietuva drauge su Juodkalnija, Rumunija ir Serbija žais C diviziono 4-ojoje grupėje. Jos nugalėtojai pateks į diviziono pusfinalį, kuriame tęs kovą dėl vienintelio kelialapio į 2020 metų Europos čempionatą.

 

Susijusios naujienos

 • Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  2019-03-18

  Vyrų rinktinė

  Lietuvos futbolo rinktinė atvyko į Vokietiją

  Lietuvos futbolo rinktinė pirmadienį pradėjo treniruočių stovyklą Vokietijoje ir rengsis penktadienį vyksiančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu. Didžioji rinktinės dalis...

 • Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  2019-03-17

  Vyrų rinktinė

  Rinktinėje V. Borovskį keičia E. Vaitkūnas

  Lietuvos nacionalinės rinktinės sudėtyje prieš pirmąją 2020 m. Europos čempionato atrankos stovyklą įvyko vienas pasikeitimas. Tarp 23 pakviestų žaidėjų buvęs dešiniojo krašto gynėjas Valdemaras...

 • V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  2019-03-12

  Vyrų rinktinė

  V. Urbonas: „Pasirinkti futbolininkai – pilnai tenkina“

  Lietuvos futbolo rinktinės treneris Valdas Urbonas antradienį pakomentavo pasirinktą žaidėjų sąrašą, kuris ruošis ateinančioms Europos čempionato atrankos rungtynėms su Liuksemburgu ir draugiškam...