Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

EJL Savaitės žaidėjo titulas – ypatingo hetriko autoriui G. Micevičiui

2018-08-30

EJL Savaitės žaidėjo titulas – ypatingo hetriko autoriui G. Micevičiui

SHARP Elitinėje jaunių lygoje netrūksta rezultatyvių snaiperių, tačiau šeduvio Gabrieliaus Micevičiaus performansas buvo išskirtinis. ŠSG-FA „Šiaulių“ saugas ėmėsi iniciatyvos rungtynėse prieš kauniečius ir persvėrė rezultatą – nuo 0:2 iki 3:2.

Po pergalės 16-ame ture šiauliečiai įsitvirtino antroje vietoje, o G. Micevičius sulaukė sėkmingo debiuto Lietuvos U-16 rinktinėje. Savaitės žaidėjo laurus nuskynęs saugas pasidalijo savo įspūdžiais su čempionato sekėjais.

- Tapai tikra rungtynių žvaigžde, kai į kauniečių vartus pelnei hetriką. Ar toks „sugrįžimas į rungtynes“ buvo pirmas tavo futbolininko karjeroje, kaip jauteisi rungtynių metu?

- Tai buvo mano pirmas toks „comeback“. Visų rungtynių metu buvau susikoncentravęs, gavęs progų bandžiau kuo geriau jas išnaudoti ir man tikrai sekėsi neblogai.

- Kaip su komandos draugais atšventei tokią neįprastą pergalę?

- Su komandos draugais atšvenčiau kavinėje, skanei pavalgęs. Po tokios pergalės su draugais valgėme šeimyninę picą.

- Po puikaus pasirodymo SHAP Elitinės jaunių lygos 16 ture sekė dar ir geras pasirodymas su rinktine. Birštone dukart įveikėte Sakartvelo bendraamžius – kuo ši patirtis rinktinėje tau įsimins, kuo ji buvo tau prasminga?

- Manau, šis kartas man labai įsimins, nes atstovavau pirmą kartą Lietuvos rinktinei. Įgavau nemažai patirties, gruzinai išties techniški bei greiti futbolininkai, tad reikia dar įdėti daug darbo. Pirmose rungtynėse su gruzinais padariau lemiamą perdavimą ir pelnėme įvartį. Treneriai mane pagyrė, sakė, kad neblogai sužaidžiau.

- Kas yra tavo autoritetai, kurie padeda siekti futbolo aukštumų, nepasiduoti sunkiose situacijoje?

- Mano autoritetas yra Lionelis Messi. Jis labai techniškas, greitas. L. Messi yra tikrai geras žaidėjas, tiek aikštėje, tiek ir už stadiono ribų.

- Kokie yra tavo tolesni lūkesčiai, tikslai?

- Mano tikslas yra pasiekti ko daugiau su futbolu, norėčiau atstovauti Lietuvos vyrų nacionalinei rinktinei, bet iki to dar reikia sunkiai padirbėti.

- Netrukus ir rugsėjo 1-oji, gal esi išsikėlęs tikslą pagerinti ir savo pozicijas kažkuriuose pamokų „divizionuose“.

- Tikrai šiais metais reikia pasistengti su anglų kalba, nes, manau, futbole anglų kalba yra svarbi.

- Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas; Kazio Paulausko nuotr.

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...