Lietuvos futbolo federacija

Vykdomasis komitetas

Kaune vyko LFF VK posėdis

2018-09-14

Kaune vyko LFF VK posėdis

Penktadienį Kaune posėdžiavo Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomasis komitetas (VK).

Posėdyje buvo aptartas LFF 2017 m. finansinių ataskaitų rinkinys, kuris pateiktas tvirtinti LFF konferencijai. Ji vyks rugsėjo 29 dieną Vilniuje.

LFF VK pasirinko 2018 ir 2019 m. auditorių, kurį teiks tvirtinti LFF Konferencijai. Apklausose dalyvavo iš viso 41 įmonės, o tvirtinti pasirinkta buvo „UAB Nexia JK“ kompanija. Ji per pastaruosius trejus metus vykdė auditą 19 tarptautinių įmonių.

VK posėdyje taip pat buvo diskutuojama dėl dokumentų ir kitos informacijos apie LFF veiklą pateikimo LFF nariams tvarkos. VK nariai pozityviai įvertino siūlomą tvarką ir sutiko, jog tai bus naudinga ateityje dalijantis informacija apie LFF veiklą.

Taip pat VK išklausė pateiktus pasiūlymus „Baltijos futbolo akademijos“ pilnų matmenų aikštės dangai įrengti. Po ilgų, bet produktyvių diskusijų, VK pritarė dirbtinės dangos įsigijimui iš „Greenfield“ (Nyderlandai) įmonės. Danga bus paklota Vilniaus „Ryto“ progimnazijos stadione.

VK pristatyti ir naujieji dirbtinių dangų skyrimo kriterijai. Tai yra glaudžiai susiję su Lietuvoje įsibėgėjančiu klubų bei akademijų sertifikavimo etapu, kuriuo siekiama organizacijas skatinti veikti pagal jau patikrintą gerąją praktiką Europoje. Dangą gauti norintys pareiškėjai turės atitikti atitinkamus infrastruktūros ir finansavimo reikalavimus, turėti apskričių ir savivaldybės palaikymą, jog VK svarstytų dangos skyrimo klausimą. VK patvirtino pateiktą tvarką ir į ją įtraukė dangos parengimo, eksploatavimo ir spec. priežiūros kriterijus, kuriuos turės atitikti pareiškėjai.

Posėdyje buvo patvirtinta paramos sutartis su Šiaulių apskrities futbolo federacija (ŠAFF). LFF lešos bus skirtos dirbtinės žolės dangos stadiono įrengimo darbams.

LFF VK taip pat įpareigojo Ekonomikos ir finansų komitetą parengti teisinių paslaugų pirkimo kriterijus bei pateikti juos tvirtinti kitame VK posėdyje. Ekonomikos ir finansų komitetas siūlo LFF VK patvirtinti 50 tūkst. eurų biudžetą kitų veiklos metų LFF teisinėms paslaugoms, užtikrinančioms sklandų administracijos darbą.

VK nariai taip pat svarstė apie LFF galimybes susigrąžinti UAB „Futbolo stadionas“ priklausantį nekilnojamąjį turtą. LFF teisininkai pristatė teisinę situacijos analizę bei išvadas. VK pavedė išanalizuoti situaciją ir pateikti galimus sprendimus Ekonomikos ir finansų komitetui, Ryčiui Davidovičiui, Romualdui Jonaičiui ir Pauliui Malžinskui.

VK nusprendė patvirtinti LFF Nepaprastų atvejų komiteto (NAK) priimtą sprendimą patenkinti „Atlantas B“ futbolo komandos prašymą padaryti išimtį bei suteikti teisę 2018 m. sezoną žaisti LFF III lygoje Klaipėdos pirmenybėse.

Susijusios naujienos

 • Išrinktas naujas VRFS prezidentas bei valdybos nariai

  2021-03-01

  Vykdomasis komitetas

  Išrinktas naujas VRFS prezidentas bei valdybos nariai

  Vilniaus regiono futbolo sąjunga (VRFS) turi naują vadovą – asociacijos prezidentu tapo buvęs legendinis Lietuvos futbolininkas Deividas Šemberas. Šiame poste D. Šemberas pakeis iki tol asociacijai...

 • Vykdomojo komiteto metu patvirtinta LFF eilinės konferencijos vieta ir darbotvarkė

  2020-07-14

  Vykdomasis komitetas

  Vykdomojo komiteto metu patvirtinta LFF eilinės konferencijos vieta ir darbotvarkė

  Eilinė LFF Konferencija rengiama rugpjūčio 1 dieną Vilniuje, „Crowne Plaza Vilnius“ viešbutyje (M. K. Čiurliono g. 84). Konferencijos pradžia – 12 valandą. „Lokacijos paieškos šiek tiek užtruko, nes...

 • Posėdžiavo LFF Vykdomasis komitetas

  2020-06-05

  Vykdomasis komitetas

  Posėdžiavo LFF Vykdomasis komitetas

  Birželio 4 d., ketvirtadienį, vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Tai buvo pirmasis VK posėdis po šalyje paskelbto karantino. Keičiama Lietuvos jaunimo futbolo...