Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Sudeikiuose startavo penktoji LFF C licencijos kursų grupė

2018-09-17

Sudeikiuose startavo penktoji LFF C licencijos kursų grupė

Rugsėjo 14-15 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.) vyko didelio populiarumo sulaukusių LFF C licencijos kursų praktiniai užsiėmimai.

Užsiėmimuose dalyvavo 37 dalyviai: tėvai, pedagogai, esami ir būsimi futbolo treneriai. Dalyviai vykdė teorines ir praktines užduotis. Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose atrado idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisėmė žinių kitais pedagogikos klausimais.

Programoje didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Vienas iš lektorių, Andrius Guginis sakė: „Dalyviai yra aktyvūs, susidomėję, nebijo eksperimentuoti, drąsiai leidžiasi į patirtinį mokymąsi. Tai leidžia permąstyti treniruočių braižą, sukurti naujus žaidimus vaikams bei nuolat tobulėti“.

Antroji praktinių ir teorinių užsiėmimų dalis numatoma lapkričio 23-24 dienomis, bet prieš tai dalyviai turės atlikti antrąją elektroninių kursų dalį su savarankiškais darbais.

„Aktyvų norą dalyvauti organizuojamuose LFF C licencijos kursuose rodo augantis dalyvių skaičius. Ne visiems norintiesiems pavykus užsiregistruoti į penktuosius kursus, nusprendėme organizuoti šiais metais trečius užsiėmimus, o iš viso šeštus kursus – nuo jų egzistavimo pradžios 2017 metais”, –  teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Susijusios naujienos

 • Kviečiama į LFF C licencijos kursus

  2019-01-18

  Kursai ir seminarai

  Kviečiama į LFF C licencijos kursus

  LFF C licencijos kursų projektas toliau auga. Lietuvos futbolo federacija (LFF) ir Lietuvos masinio futbolo asociacija (MaFA) kviečia dalyvauti kursuose bei pasisemti naudingų žinių vaikų ugdymo ir...

 • Pirmieji FIFA vartininkų trenerių kursai Lietuvoje

  2018-12-08

  Kursai ir seminarai

  Pirmieji FIFA vartininkų trenerių kursai Lietuvoje

  Lietuvos vartininkų treneriai ir norintys tokiais tapti šią savaitę praleido Kaune, kur vyko pirmasis Lietuvos istorijoje FIFA vartininkų trenerių seminaras. Beveik 30 trenerių iš Lietuvos ir keli...

 • Lietuvos futsalo trenerius ruošė patyręs kroatas

  2018-09-25

  Kursai ir seminarai

  Lietuvos futsalo trenerius ruošė patyręs kroatas

  Prieš naują Lietuvos salės futbolo (futsalo) sezoną Kaune vyko FIFA futsal trenerių kursai, kuriuose vertinga patirtimi dalijosi ilgametis Kroatijos ir Suomijos rinktinės strategas Mičo Martičius...