Lietuvos futbolo federacija

Kursai ir seminarai

Sudeikiuose startavo penktoji LFF C licencijos kursų grupė

2018-09-17

Sudeikiuose startavo penktoji LFF C licencijos kursų grupė

Rugsėjo 14-15 dienomis Sudeikiuose (Utenos raj.) vyko didelio populiarumo sulaukusių LFF C licencijos kursų praktiniai užsiėmimai.

Užsiėmimuose dalyvavo 37 dalyviai: tėvai, pedagogai, esami ir būsimi futbolo treneriai. Dalyviai vykdė teorines ir praktines užduotis. Tiek profesionalai, tiek entuziastai kursuose atrado idėjų kaip ugdyti vaikus ir pasisėmė žinių kitais pedagogikos klausimais.

Programoje didelis dėmesys kreipiamas į edukologijos ir mokymosi mokyti svarbą. Vienas iš lektorių, Andrius Guginis sakė: „Dalyviai yra aktyvūs, susidomėję, nebijo eksperimentuoti, drąsiai leidžiasi į patirtinį mokymąsi. Tai leidžia permąstyti treniruočių braižą, sukurti naujus žaidimus vaikams bei nuolat tobulėti“.

Antroji praktinių ir teorinių užsiėmimų dalis numatoma lapkričio 23-24 dienomis, bet prieš tai dalyviai turės atlikti antrąją elektroninių kursų dalį su savarankiškais darbais.

„Aktyvų norą dalyvauti organizuojamuose LFF C licencijos kursuose rodo augantis dalyvių skaičius. Ne visiems norintiesiems pavykus užsiregistruoti į penktuosius kursus, nusprendėme organizuoti šiais metais trečius užsiėmimus, o iš viso šeštus kursus – nuo jų egzistavimo pradžios 2017 metais”, –  teigė Lietuvos masinio futbolo asociacijos direktorius Ignas Marcinkevičius.

Susijusios naujienos

 • Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  2020-07-28

  Kursai ir seminarai

  Kursai vaikų tėvams, pedagogams ir treneriams registruoja naują grupę

  Treneriai, tėvai, pedagogai kviečiami praplėsti akiratį - tęsiasi į registraciją į naują LFF C licencijos kursų grupę. Kursus, kurie siūlo naudingų žinių vaikų ugdymo ir pedagogikos klausimais...

 • LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  2020-06-29

  Kursai ir seminarai

  LFF C licencijos kursus išbando ir pedagogai

  Kitą požiūrį siūlančius LFF C licencijos kursus išbando ne tik futbolo bendruomenė - jie įdomūs ir pedagogams. Jau galima registruotis į naują kursų grupę. Jonavos vaikų lopšelis-darželis „Saulutė“...

 • Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  2020-06-21

  Kursai ir seminarai

  Šiauliuose vyko trenerių mokymai ir vaikų atranka

  Birželio 18 dieną Šiauliuose vyko du futbolo renginiai – vienas skirtas perspektyviausiems Šiaulių apskrities vaikams, kitas – Šiaulių apskrities treneriams.   Ryte perspektyviausi 2008 m., 2009 m...