Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

J. Bordovski papildė EJL Savaitės žaidėjų gretas

2018-09-18

J. Bordovski papildė EJL Savaitės žaidėjų gretas

Universalusis Vilniaus FM žaidėjas Jaroslav Bordovski sužaidė savo svajonių rungtynes prieš EJL U15 diviziono lyderius kauniečius ir prisidėjo rungtynių eigą pakeitusiu įvarčiu.

 

14 metų vilnietis įvertintas 21-osios SHARP Elitinės jaunių lygos Savaitės žaidėjo nominacija bei sutiko pasidalinti savo įspūdžiais.

- Treneris Artur Chatkevič pagyrė kombinaciją, kuri buvo surengta taip žaibiškai ir vainikuota tavo smūgio kaire koja. Kokios buvo tavo emocijos po įvarčio į principinių varžovų vartus? Ar laikytum tai savo sezono geriausiomis rungtynėmis?

- Pasakyti, kokios būtent buvo mano emocijos po įmušto įvarčio, aš negaliu; bet galiu pasakyti, kad netgi praėjus kelioms sekundėms po įvarčio aš negalėjau nieko pasakyt. Galiu drąsiai teigti, kad tai buvo mano geriausios rungtynės šiame sezone.

- Kovoje dėl EJL U15 diviziono aukso medalių liko du pretendentai – SM „Tauras“-„Kauno Žalgiris“ bei Vilniaus FM. Kuo šios ekipos turi panašumų ir kokie yra esminiai skirtumai, tavo akimis?

- Mūsų skirtumai yra tokie, kad pavyzdžiui, jeigu pas Kauno komandą 2–3 lyderiai gautų traumas, arba dar kažkas, tai jie būtų tikrai ne pirmoje vietoje. O jeigu pas mus taip būtų, tai daug kas mūsų komandoje nepasikeistų.

- Esi universalus žaidėjas, dažniausiai plušantis gynyboje, bet nevengiantis pasijungti į atakas. Kurioje žaidybinėje pozicijoje tau labiausiai patinka žaisti?

- Pradėjau žaisti 2016 metais. Man nėra skirtumo kurioje pozicijoje žaisti, aš tiesiog noriu padaryti viską, kad mano komanda laimėtų. 

- Ar turi tau imponuojančią sporto asmenybę?

- Robert Lewandowski.

- Kokie tavo įspūdžiai ir kilusios mintys žaidžiant elitiniame Lietuvos jaunimo futbolo lygmenyje?

-Žaidžiant SHARP Elitinėje jaunių lygoje nesvarbu prieš ką tu žaidi – ar prieš pirmą vietą užimančią komandą, ar prieš paskutinę, vistiek bus sunku.

- Dėkoju už pokalbį!

Sekite SHARP Elitinės jaunių lygos naujienas mūsų „Facebook“ profilyje

Autorius – Robertas Každanas

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...