Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

"Utenio" stovykloje – ne vien futbolas

2016-08-07

"Utenio" stovykloje – ne vien futbolas

Utenos futbolo akademija kviečia vaikus į stovyklą, kurioje be dviejų treniruočių per dieną, jie susitiks su futbolo žvaigždėmis, pramoks japonų kalbos ir kepti picą.

utenosutenis.lt

Utenoje rugpjūčio 22-26 dienomis bus surengta futbolo stovykla. Į ją stovyklos rengėja „Utenio“ futbolo akademija kviečia vaikus iš visos Utenos apskrities.

Stovyklautojai bus padalinti į dvi amžiaus grupes: 6-10 ir 11-15 metų. 

„Gal ir šešiolikmečiams tokia stovykla duotų naudos, bet aš manau, kad jie jau orientuoti į vyrų futbolą. Pas mus „Utenyje“ tokio amžiaus futbolininkai yra jau pagrindinės komandos dubleriai. Jie ir taip po trumpų atostogų nuo vasaros vidurio dirba su treneriu Egidijumi Varnu“, - sakė vienas „Utenio“ klubo ir akademijos trenerių Aurimas Meidus.

Jaunieji futbolininkai, stovyklaudami turės po dvi treniruotes kasdien.

„Rytais bus kryptinės treniruotės, o vakarais – miniturnyriukai su užduotimis, kad tai ką mokėsi ryte, vaikai panaudotų žaidime“, - pasakojo A. Meidus.

Tačiau ne vien futbolu bus užimti stovyklautojai per tas penkias dienas.

Jiems bus rengiamos viktorinos futbolo temomis, susitikimai su „Utenio“ komandos futbolininkais, boulingas ir kitokios pramogos. Taip pat vaikai bus mokomi... kepti picą.

„Tai bus savotiškai pramoga. Mes sutarėme su mūsų rėmėjais picerija „Amber pica“, kad jos darbuotojai pamokytų vaikus kepti picas. Vaikai patys gamins tešlą. Po to visą tą patirtį galbūt ir namie galės pritaikyti“, - kalbėjo A. Meidus.

„Utenio“ klubo legionieriai bandys išmokyti vaikus savo gimtųjų kalbų. 

Klube yra legionierių, mes norime, kad vaikai su jais susipažintų, pasimokytų jų kalbų, kultūros.  Yra pas mus japonas Takuya Matsunaga. Prašysime jo, kad pabendrautų su vaikais, duotų jiems japonų kalbos pamokėlių. Taip pat komandoje yra ukrainiečių, kurie gali pamokyti ukrainiečių kalbos“, - pasakojo „Utenio“ akademijos treneris.

Tačiau „Utenio“ futbolininkai nebus didžiausios futbolo žvaigždės, kurios apsilankys stovykloje.

„Atvažiuos pabendrauti su vaikais ir A lygos prezidentas Deividas Šemberas. Galbūt sulauksime ir Lietuvos rinktinės stratego Edgaro Jankausko. Jie turėtų patreniruoti vaikus, papasakoti jiems apie futbolą. Stovykloje išreiškė norą dalyvauti mūsų programos iniciatorius, Lietuvos futbolo federacijos futbolo vystymo konsultantas  Aurelijus Skarbalius“, - vardijo įžymybes, atkeliausiančias į Uteną į rugsėjo pabaigą A. Meidus.

Buvęs ilgametis Lietuvos rinktinės futbolininkas, Danijoje treneriu dirbantis Aurelijus Skarbalius su „Uteniu“ bendradarbiauja jau ne pirmus metus. Utenio akademija dirba pagal šio trenerio parengtas programas.

Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...