Lietuvos futbolo federacija

WU-19 rinktinė

Antrosiose rungtynėse – pralaimėjimas Ukrainai

2018-10-05

Antrosiose rungtynėse – pralaimėjimas Ukrainai

Lietuvos WU19 (devyniolikmečių) merginų futbolo rinktinei Europos čempionato atrankoje nepavyksta iškovoti pirmųjų taškų. Antrosiose rungtynėse Alytuje lietuves 2:0 įveikė Ukraina.

Ukrainietės rungtynėse startavo sėkmingiau – iš pradžių pavojingoje atakoje sudrebino vartų konstrukciją, o aštuntą minutę išsiveržė į priekį. Po pakelto kampinio tiksliai į vartus galva smūgiavo Veronika Nikitiuk.

Pirmajame kėlinyje aikštėje kamuolį daugiau kontroliavo ir atakavo Ukrainos futbolininkės. Vis dėlto 40 minutę lietuvės buvo arti išlyginamojo įvarčio, kai po Gabijos Gedgaudaitės perdavimo į baudos aikštelę vartininkė nesugraibė kamuolio, o Viktorijos Čiapaitės smūgį blokavo gynėja.

Po pertraukos Lietuvos komanda žaidė drąsiau, bet 60 minutę jų pastangas nubraukė antrasis ukrainiečių įvartis. Šį kartą iš arti vartus gynusią Dominyką Vaiginytę nuginklavo Yuliya Semenyuk.

Lietuvos rinktinė ieškojo galimybių išlyginti rezultatą, pusproges įmušti turėjo Liucija Vaitukaitytė ir G. Gedgaudaitė, bet jų smūgiai tikslo nepasiekė.

Ukraina iškovojo pergalę 2:0 ir iškovojo šeštą tašką grupėje. Lietuvės lieka be taškų, bet pirmadienį turės galimybę iškovoti pirmąją pergalę susitikime su Farerų salų rinktine, kuri taip pat neturi surinkusi taškų. Grupėje pirmauja Airija (6 tšk.). Į kitą atrankos etapą žengs dvi geriausios grupės komandos, bet lietuvės išlaiko viltį būti tarp geriausių trečią vietą atrankoje užėmusių rinktinių ir žaisti elitiniame etape.

Rungtynių statistika:

Ukraina WU19 – Lietuva WU19 2:0 (1:0)
Alytaus stadionas
Teisėja – Veronika Kovarova (Čekija)

Įvarčiai: 8 min. V. Nikitiuk (1:0), 60 min. Y. Semenyk (2:0).

Lietuvos sudėtis: Dominyka Vaiginytė, Gintarė Blažytė, Erika Deventinaitė (88 min. Ieva Bartkevičiūtė), Kamilė Pranulytė (68 min. Gustė Klimašauskaitė), Karolina Kurapatkina, Agneta Patilskytė, Viktorija Čiapaitė (88 min. Ugnė Maknytė), Gabija Gedgaudaitė, Urtė Šmigelskaitė, Liucija Vaitukaitytė, Loreta Rogačiova.

Atsargoje: Viltė Jurgaitytė, Miglė Padolskytė, Gabrielė Ragauskaitė, Guostė Jonikaitė.

Susijusios naujienos

 • Paaiškėjo lietuvių varžovės atrankoje į 2021 metų Europos WU-19 čempionatą

  2019-11-29

  WU-19 rinktinė

  Paaiškėjo lietuvių varžovės atrankoje į 2021 metų Europos WU-19 čempionatą

  Šiandien UEFA būstinėje Nione buvo surengta burtų ceremonija, paskirsčiusi rinktines į atrankos grupes. Ištraukus burtus, paaiškėjo, kad Lietuvos merginų iki 19 m. komanda žais 10-oje atrankos...

 • Atrankos turnyro pabaigoje nusileista farerietėmis

  2019-10-08

  WU-19 rinktinė

  Atrankos turnyro pabaigoje nusileista farerietėmis

  Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė patyrė apmaudų pralaimėjimą rezultatu 0:1 bendraamžėms iš Farerų Salų. Vyto Jančiausko treniruojama rinktinė lemiamą įvartį praleido paskutinę rungtynių...

 • Merginų U-19 rinktinė pralaimėjo čekėms

  2019-10-05

  WU-19 rinktinė

  Merginų U-19 rinktinė pralaimėjo čekėms

  Antrąjį pralaimėjimą Suomijoje vykstančiame atrankos į Europos čempionatą turnyre patyrė Lietuvos merginų iki 19 metų rinktinė. Lietuvės nepajėgė pasipriešinti Čekijos bendraamžių rinktinei ir patyrė...