Lietuvos futbolo federacija

WU-17 rinktinė

Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

2018-10-10

Europos čempionato atrankos ciklą užbaigė lygiosiomis

Lietuvos WU-17 rinktinei nepavyko pergalingai užbaigti Europos čempionato atrankos ciklo. Lietuvės trečiadienį lygiosiomis sužaidė su Slovakija 0:0.

Pirmojoje rungtynių dalyje slovakės daugiau atakavo ir valdė kamuolį. Lietuvės taip pat turėjo pusprogių, dažniausiai – tolimų smūgių į vartus.

Iš viso rungtynėse Slovakija devynis kartus smūgiavo į vartų plotą, o lietuvės – penkis. Rolando Čepkausko auklėtinės atkaklioje kovoje daugiau blokavo smūgių (5-3) ir pademonstravo kompaktišką gynybą.

Rungtynės baigėsi lygiosiomis 0:0.  Lietuvos komanda su vienu tašku užėmė ketvirtą vietą, slovakės liko trečios (2 tšk.). Į elitinį atrankos etapą žengė Škotijos ir Lenkijos rinktinės.

Rungtynių statistika:

Lietuva WU17 – Slovakija WU17 0:0 (0:0)
Kazimiero Deynos stadionas, Gdano Starogardas
Teisėjas – Sabina Bolič (Kroatija)

Įspėtos: 19 min. G. Ragauskaitė, 52 min. D. Svirnelytė, 68 min. J. Sabatauskaitė, 81 min. K. Gudelevičiūtė.

Startinė komandos sudėtis: Meda Šeškutė, Rimantė Jonušaitė, Eva Jakaitė, Milita Ragauskaitė, Kamilė Gudelevičiūtė, Ugnė Lazdauskaitė, Dorotėja Aidukaitė (46 min. Danielė Svirnelytė (84 min. Tereza Romanovskaja), Marija Galkina, Laura Ubartaitė, Judita Sabatauskaitė, Gabija Valiukevičiūtė (46 min. Gabija Toropovaitė)

Susijusios naujienos

 • Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  2019-09-16

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyras baigtas pergale prieš Albaniją

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė įveikė bendraamžes iš Albanijos rezultatu 2:1 ir užėmė trečią vietą atrankos grupėje. Nors lietuvės didžiąją rungtynių dalį turėjo žaidybinę iniciatyvą ir dažnai skuodė...

 • WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  2019-09-13

  WU-17 rinktinė

  WU-17 rinktinė pralaimėjo atrankos grupės favoritėms

  Airijos merginų U-17 rinktinė įrodė savo pranašumą dvikovoje prieš lietuves. Marijampolėje vykusias 7-osios atrankos grupės rungtynės pasibaigė Smaragdinės salos atstovių pergale rezultatu 6:0...

 • Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  2019-09-10

  WU-17 rinktinė

  Atrankos turnyro starte – pralaimėjimas graikėms

  Lietuvos merginų U-17 rinktinė Marijampolėje pradėjo kovą dėl patekimo į 2020 metų Europos čempionatą Švedijoje. Pirmosiose rungtynėse Rolando Čepkausko treniruojama rinktinė rungėsi su bendraamžėmis...