Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

Startuoja „Betsafe Futsal A lyga”

2018-10-19

Startuoja „Betsafe Futsal A lyga”

Ateinantį savaitgalį startuoja Lietuvos salės futbolo čempionatas „Betsafe” futsalo A lyga. Devynios komandos iš 6 šalies miestų kovos dėl patekimo į finalo ketvertą ir čempionato apdovanojimų.

„Smagu, kad į salės futbolo čempionatą įsilieja naujų komandų, kurias remia vietos savivalda ir verslas. Čempionatas žada būti kupinas įdomių kovų ir azarto. O tai, kad „Betsafe Futsal A lygos” čempionai prasimušė į UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinį turnyrą, rodo aukštą mūsų čempionato lygį”, - sako Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Daugiausia komandų, startuosiančių čempionate, yra iš Vilniaus – trys. Kaunui atstovaus šalies čempionas „Vytis”. Pirmenybių geografijoje – taip pat Gargždai, Jonava, Mažeikiai ir dvi naujos komandos iš Akmenės ir Panevėžio.

Devynios komandos žais du ratus, po kurių paaiškės keturios stipriausios ekipos, kovo viduryje susikausiančios „Betsafe Futsal A lygos” finalo ketverte.

Šio 2018-2019 m. sezono čempionatą šį savaitgalį pradės du mačai. Sekmadienį Mažeikiuose vietos FK VIP 15 val. susitiks su lygos debiutantais „Sportidus” iš Panevėžio, o kita debiutantė – Akmenės ekipa 14 val. namuose priims čempioną „Vytį”.

Susijusios naujienos

 • „Betsafe Futsal A lygos“ 11-ojo turo apžvalga

  2019-01-14

  Betsafe Futsal A lyga

  „Betsafe Futsal A lygos“ 11-ojo turo apžvalga

  Vakar „Betsafe Lietuvos Futsal A lygoje“ buvo užbaigtas vienuoliktasis turas. Jame ir vėl nebuvo apsieita be staigmenų. Turbūt mažai kas tikėjo, kad Jonavos „Vikingams“ nepavyks laimėti Mažeikiuose...

 • Aiškios „Betsafe Futsal A lygos“ atkrintamųjų varžybų datos

  2019-01-10

  Betsafe Futsal A lyga

  Aiškios „Betsafe Futsal A lygos“ atkrintamųjų varžybų datos

  Lietuvos salės futbolo asociacija (LSFA) posėdyje patvirtino 2018-19 m. „Betsafe Futsal A lygos“ sezono atkrintamųjų varžybų datas, o asociacijos direktorius Remigijus Daugėla teigia, kad čempionato...

 • „Betsafe Futsal A lygos“ 10-ojo turo apžvalga

  2019-01-07

  Betsafe Futsal A lyga

  „Betsafe Futsal A lygos“ 10-ojo turo apžvalga

  Praėjus žiemos šventėms, salės futbolas sugrįžo ir „Betsafe Futsal A lygoje“ buvo sužaisti dešimtojo turo susitikimai. Nauji metai ne visoms komandoms prasidėjo taip, kaip jos norėjo ir šiame ture...