Lietuvos futbolo federacija

Betsafe Futsal A lyga

Startuoja „Betsafe Futsal A lyga”

2018-10-19

Startuoja „Betsafe Futsal A lyga”

Ateinantį savaitgalį startuoja Lietuvos salės futbolo čempionatas „Betsafe” futsalo A lyga. Devynios komandos iš 6 šalies miestų kovos dėl patekimo į finalo ketvertą ir čempionato apdovanojimų.

„Smagu, kad į salės futbolo čempionatą įsilieja naujų komandų, kurias remia vietos savivalda ir verslas. Čempionatas žada būti kupinas įdomių kovų ir azarto. O tai, kad „Betsafe Futsal A lygos” čempionai prasimušė į UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinį turnyrą, rodo aukštą mūsų čempionato lygį”, - sako Lietuvos salės futbolo asociacijos direktorius Remigijus Daugėla.

Daugiausia komandų, startuosiančių čempionate, yra iš Vilniaus – trys. Kaunui atstovaus šalies čempionas „Vytis”. Pirmenybių geografijoje – taip pat Gargždai, Jonava, Mažeikiai ir dvi naujos komandos iš Akmenės ir Panevėžio.

Devynios komandos žais du ratus, po kurių paaiškės keturios stipriausios ekipos, kovo viduryje susikausiančios „Betsafe Futsal A lygos” finalo ketverte.

Šio 2018-2019 m. sezono čempionatą šį savaitgalį pradės du mačai. Sekmadienį Mažeikiuose vietos FK VIP 15 val. susitiks su lygos debiutantais „Sportidus” iš Panevėžio, o kita debiutantė – Akmenės ekipa 14 val. namuose priims čempioną „Vytį”.

Susijusios naujienos

 • „Betsafe Futsal A lygoje“ – šeimininkų pergalės

  2018-11-12

  Betsafe Futsal A lyga

  „Betsafe Futsal A lygoje“ – šeimininkų pergalės

  „Betsafe Futsal A lygos“ čempionate sekmadienį vyko keturi 4-ojo turo susitikimai. Visose rungtynėse pergales šventė rungtynių šeimininkai. Sausakimškoje Lietuvos edukologijos universiteto sporto...

 • „Vytis“ nepaliko vilčių VDA komandai

  2018-11-04

  Betsafe Futsal A lyga

  „Vytis“ nepaliko vilčių VDA komandai

  „Betsafe Futsal A lygoje“ savaitgalį vyko trečiasis čempionato turas. Jame išsiskyrė Kauno „Vyčio“ klubas, kuris net 8:0 sutriuškino Vilniaus dailės akademijos (VDA) komandą. E. Šemioto nuotr. Jau...

 • Jonavoje – įspūdinga „Vikingų“ pergalė Futsal A lygoje

  2018-10-25

  Betsafe Futsal A lyga

  Jonavoje – įspūdinga „Vikingų“ pergalė Futsal A lygoje

  Lietuvos „Betsafe Futsal A lygoje“ trečiadienio vakarą buvo sužaistos dvejos antrojo turo rungtynės. Abu mačai žiūrovams pateikė žiūrovams iš viso 14 įvarčių ir įspūdingą kovą. Atkakliausioje...