Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

Lietuvos futsal rinktinė pralaimėjo Slovakijai

2018-10-29

Lietuvos futsal rinktinė pralaimėjo Slovakijai

FIFA suteikė teisę Lietuvai organizuoti 2020 metų pasaulio salės futbolo (futsal) čempionatą, o nacionalinė Lietuvos rinktinė pradėjo intensyvų pasirengimą vienam svarbiausių sporto renginių Lietuvos istorijoje.

futbalsfz.sk nuotr.

Lietuvos rinktinė pirmadienio vakarą Poprado mieste sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Slovakijos nacionaline komanda. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniams teko pripažinti varžovų pranašumą 1:4.

Pirmą kėlinį lietuviai daugiau gynėsi, negu atakavo varžovų vartus. Slovakai į priekį išsiveržė 13 minutę po Martino Došos įvarčio, o jau po minutės Ispanijos aukščiausioje lygoje žaidžiantis Tomašas Drahovsky padvigubino pranašumą.

Po pertraukos lietuviai bandė paspausti varžovus ir ieškoti galimybių įmušti, bet jų bandymai ne visiškai pavyko. 27 minutę T. Drahovsky pelnė trečią Slovakijos įvartį.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos ekipai pavyko sušvelninti rezultatą, kai tiksliai kamuolį į vartus pasiuntė Jurijus Jeremejevas. Visgi po kelių minučių mūsų komandos viltis palaidojo dar vienas T. Drahovskio įvartis.

„Pirmajame kėlinyje siekėme šlifuoti zoninės gynybos elementus, o antrajame kėlinyje primesti varžovams kombinuotą spaudimą. Tai – žaidimo elementai, kuriuos galima atidirbti tik su stipriu priešininku. Kiekvienose rungtynėse einame į aikštę dėl pergalės, bet šiuo metu mums ne viskas pavyksta, nes Lietuvoje dar nežaidžiam tokiu tempu ir ne visi žaidėjai turi patirties tokio lygio varžybose. Lietuvoje sezonas dar tik prasidėjo, tuo tarpu slovakai treniruojasi jau nuo rugsėjo“, - po rungtynių kalbėjo J. Jeremejevas.

Vienas rinktinės lyderių pridėjo, jog komanda pamažu turėtų jaustis drąsiau: „Mūsų treneris įvykių neforsuoja, vyksta komandos formavimo procesas. Mes pralaimime tik kai kuriuose žaidimo aspektuose – tai dėl koncentracijos stokos, tai dėl fizinių aspektų. Treneris suteikia laiko visiems pakviestiems žaidėjams, nes šešiese ar septyniese „ištempti“ rungtynių negalime. Mūsų trenerio patirtis leidžia tikėtis, kad žaisdami su tokiais varžovais greitai suformuosime ne tik rinktinės sudėtį, bet ir žaidimo stilių“.

Kitas rungtynes Lietuvos komanda žais jau antradienį, 20:30 val. Lietuviai antrą kartą mes iššūkį Slovakijos rinktinei.

Rungtynių statistika:

Slovakija – Lietuva 4:1 (2:0)
Poprado arena, Popradas

Įvarčiai: 13 min. M. Doša (1:0), 14 min. T. Drahovsky (2:0), 27 min. T. Drahovsky (3:0), 37 min. J. Jeremejev (3:1), 40 min. T. Drahovsky (4:1).

Lietuvos sudėtis: Mindaugas Labuckas, Erikas Vainoras, Dalius Keršis, Vladimir Derendiajev, Albert Voskunovič, Artūras Juchno, Donatas Šėgžda, Jurij Jeremejev, Justinas Zagurskas,  Arsenij Buinickij, Mantas Makutunovičius, Aivaras Meškinis.

Aikštėje nepasirodė: Gintaras Repšas ir Juozas Lubas.

Susijusios naujienos

 • Inauguraciniame Baltijos taurės turnyre užimta trečia vieta

  2019-05-20

  Futsal vyrų rinktinė

  Inauguraciniame Baltijos taurės turnyre užimta trečia vieta

  2020 m. pasaulio futsal čempionatui besiruošiančios Lietuvos futsal rinktinės žaidėjai savaitgalį įgavo svarbios žaidybinės patirties naujai įkurtame Baltijos taurės turnyre ir Radviliškyje išbandė...

 • Trys įvarčiai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

  2019-04-17

  Futsal vyrų rinktinė

  Trys įvarčiai neišgelbėjo nuo pralaimėjimo

  2020 metų pasaulio čempionatui besirengianti Lietuvos futsal rinktinė trečiadienį Tbilisyje sužaidė antrąsias kontrolines rungtynes su Gruzijos rinktine. Jevgenijaus Ryvkino auklėtiniai pademonstravo...

 • Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Gruzijai

  2019-04-16

  Futsal vyrų rinktinė

  Pirmosiose rungtynėse – pralaimėjimas Gruzijai

  Lietuvos futsal rinktinė antradienio vakarą Tbilisyje sužaidė pirmąsias kontrolines rungtynes su Gruzija. Lietuviams teko pripažinti pajėgių varžovų pranašumą 1:7. Radviliškyje nuo trečiadienio...