Lietuvos futbolo federacija

Vykdomasis komitetas

VK bus svarstomas žaidėjo licencijos mokesčio klausimas

2018-10-30

VK bus svarstomas žaidėjo licencijos mokesčio klausimas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius oficialiai informavo, kad lapkričio 12 d. vyksiančiame LFF Vykdomajame posėdyje bus svarstomos futbolo dalyviams taikomų žaidėjų licencijų galiojimo ir jų mokesčio apmokėjimo tvarkos.

2017 m. gegužės 8 d. LFF VK posėdyje buvo priimtas sprendimas, kuriuo nutarta patvirtinti žaidėjų licencijų mokesčius, nustatant, jog visiems futbolo dalyviams vienos žaidėjo licencijos mokestis yra trys eurai. Šis mokestis taikomas visiems LFF futbolo sistemos dalyviams – nuo A lygos vyrų ir moterų klubų iki vaikų akademijų.

Atsižvelgusi į tai, kad įvesta tvarka galėjo būti kiek skubotai priimtas sprendimas, o daliai futbolo sistemos dalyvių patiriami kaštai yra per dideli, LFF ruošiasi iškelti šio klausimo svarstymą Vykdomajame komitete.

„Praėjusią savaitę vykusio Vykdomojo komiteto metu keletas narių pateikė savo nuomonę dėl apmokestinimo tvarkos peržiūrėjimo ir pasiūlė svarstyti, kokie veikimo principai būtų ekonomiškai geriausi tiek federacijai, tiek patiems dalyviams. Reikia pripažinti, kad paties apmokestinimo įvedimas buvo kiek skubotas ir nebuvo visiškai atsižvelgta į futbolo sistemos dalyvius“, – tvirtino LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius.

Pasak LFF vadovo, artimiausiomis savaitėmis bus pilnai įvertinta šios paslaugos apmokestinimo nauda visoms pusėms: „Ne visi mūsų sistemos dalyviai, o kalbame ne apie aukščiausių lygų klubus, bet mažesnius klubus ir akademijas, turi prabangą mokėti tokias sumas. Todėl su VK nariais sutarėme perkelti šį klausimą į ateinantį posėdį ir galutinai įvertinti šio apmokestinimo būtinybę, ypač atsižvelgiant į Lietuvos vaikų ir jaunių asociacijos rengiamose pirmenybėse dalyvaujančias organizacijas. Norime surasti geriausią sprendimo būdą ne tik šioje situacijoje, bet ir išklausyti futbolo bendruomenės rūpesčius ir juos spręsti kartu“.

Susijusios naujienos

 • Vykdomasis komitetas patvirtino LFF Konferencijos procedūrinius klausimus

  2022-04-30

  Vykdomasis komitetas

  Vykdomasis komitetas patvirtino LFF Konferencijos procedūrinius klausimus

  Balandžio 30 d. įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Posėdžio metu buvo priimti procedūriniai sprendimai dėl šiandien vyksiančios LFF Konferencijos.  Kiekvienas...

 • Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

  2022-03-16

  Vykdomasis komitetas

  Įvyko LFF Vykdomojo komiteto posėdis

  Kovo 16 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. Posėdžio metu buvo patvirtintas labdaros ir paramos gavėjų sąrašas. VK patvirtino LFF Konferencijos datą ir...

 • Priimti LFF Vykdomojo komiteto sprendimai

  2022-02-11

  Vykdomasis komitetas

  Priimti LFF Vykdomojo komiteto sprendimai

  Vasario 10 dieną įvyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdis. LFF generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius Vykdomojo komiteto nariams pristatė 2021 m. biudžeto...