Lietuvos futbolo federacija

Vykdomasis komitetas

VK bus svarstomas žaidėjo licencijos mokesčio klausimas

2018-10-30

VK bus svarstomas žaidėjo licencijos mokesčio klausimas

Lietuvos futbolo federacijos (LFF) generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius oficialiai informavo, kad lapkričio 12 d. vyksiančiame LFF Vykdomajame posėdyje bus svarstomos futbolo dalyviams taikomų žaidėjų licencijų galiojimo ir jų mokesčio apmokėjimo tvarkos.

2017 m. gegužės 8 d. LFF VK posėdyje buvo priimtas sprendimas, kuriuo nutarta patvirtinti žaidėjų licencijų mokesčius, nustatant, jog visiems futbolo dalyviams vienos žaidėjo licencijos mokestis yra trys eurai. Šis mokestis taikomas visiems LFF futbolo sistemos dalyviams – nuo A lygos vyrų ir moterų klubų iki vaikų akademijų.

Atsižvelgusi į tai, kad įvesta tvarka galėjo būti kiek skubotai priimtas sprendimas, o daliai futbolo sistemos dalyvių patiriami kaštai yra per dideli, LFF ruošiasi iškelti šio klausimo svarstymą Vykdomajame komitete.

„Praėjusią savaitę vykusio Vykdomojo komiteto metu keletas narių pateikė savo nuomonę dėl apmokestinimo tvarkos peržiūrėjimo ir pasiūlė svarstyti, kokie veikimo principai būtų ekonomiškai geriausi tiek federacijai, tiek patiems dalyviams. Reikia pripažinti, kad paties apmokestinimo įvedimas buvo kiek skubotas ir nebuvo visiškai atsižvelgta į futbolo sistemos dalyvius“, – tvirtino LFF generalinis sekretorius E. Stankevičius.

Pasak LFF vadovo, artimiausiomis savaitėmis bus pilnai įvertinta šios paslaugos apmokestinimo nauda visoms pusėms: „Ne visi mūsų sistemos dalyviai, o kalbame ne apie aukščiausių lygų klubus, bet mažesnius klubus ir akademijas, turi prabangą mokėti tokias sumas. Todėl su VK nariais sutarėme perkelti šį klausimą į ateinantį posėdį ir galutinai įvertinti šio apmokestinimo būtinybę, ypač atsižvelgiant į Lietuvos vaikų ir jaunių asociacijos rengiamose pirmenybėse dalyvaujančias organizacijas. Norime surasti geriausią sprendimo būdą ne tik šioje situacijoje, bet ir išklausyti futbolo bendruomenės rūpesčius ir juos spręsti kartu“.

Susijusios naujienos

 • Vilniuje vyko LFF VK posėdis

  2018-12-11

  Vykdomasis komitetas

  Vilniuje vyko LFF VK posėdis

  Pirmadienį Vilniuje vyko Lietuvos futbolo federacijos (LFF) VK posėdis. Jame buvo patvirtinti LFF II lygos futbolo klubų licencijavimo taisyklių pakeitimai, Lietuvos futbolo jaunimo integracijos į...

 • LFF atsisako vaikų licencijavimo mokesčio

  2018-11-13

  Vykdomasis komitetas

  LFF atsisako vaikų licencijavimo mokesčio

  Vilniuje vykusiame Lietuvos futbolo federacijos (LFF) Vykdomojo komiteto (VK) posėdyje priimti sprendimai dėl mokesčių, taikomų futbolą žaidžiantiems vaikams bei patvirtinti svarbūs LFF struktūriniai...

 • Techninio vystymo asociacija turi naują vadovą

  2018-10-29

  Vykdomasis komitetas

  Techninio vystymo asociacija turi naują vadovą

  Lietuvos futbolo techninio vystymo asociacija (FTVA) turi naują vadovą. Pirmadienį FTVA prezidentu išrinktas Nerijus Dunauskas. „Turiu aiškią viziją eidamas čia dirbti. Pagrindinis tikslas – sukurti...