Lietuvos futbolo federacija

SHARP Elitinė jaunių lyga

Kauniečiai ir šiauliečiai prisijungė prie čempionų gretų

2018-10-27

Kauniečiai ir šiauliečiai prisijungė prie čempionų gretų

SHARP Elitinėje jaunių lygoje šiandien paaiškėjo dar dvi čempionų komandos. SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ pelnė savo debiutinį titulą U15 divizione, o ŠSG-FA „Šiauliai“ triumfavo U17 divizione.

SM „Tauras“-FK „Kauno Žalgiris“ įveikė 26 ture savo pagrindinius varžovus Vilniaus FM. Pergalingus įvarčius pelnė Aurimas Jurkevičius (15 min.) ir Aurimas Dapkus (47 min.). Pastarasis žaidėjas su 19 įvarčių kraičiu yra rezultatyviausias diviziono puolėjas.

„Prieš rungtynes biški jaudinausi, bet išėjus į aikštelę nerimas kažkaip dingo. Pirmo kėlinio pradžia buvo gan sunki, išėjom nepasiruošę. Po kiek laiko įsivažiavom į žaidimą ir pelnėme antrą įvartį. Po rungtynių visi džiaugėsi ir laimingi išvažiavo namo. Visiems smagu, kad per daugelį metų sugebėjome kaip SM „Tauro“ komanda laimėti Elitinę jaunių lygą“, – teigė kauniečių kapitonas Aurimas Jurkevičius.

Audriaus Statkevičiaus ir Eugenijaus Riabovo auklėtiniai per 25 rungtynes pelnė 66 taškus. Sidabro medalius užsitikrinę vilniečiai turi 55 taškus, o dėl trečios vietos vyksta intensyvi kova tarp panevėžiečių (43 t.) ir klaipėdiečių (40 t.).

ŠSG-FA „Šiauliai“ įveikė Gargždų „Bangą“ rezultatu 4:0 ir užsitikrino EJL U17 diviziono čempionų titulą. Gytarių stadione hetriku pasižymėjo Deividas Daraškevičius, o Edas Jankauskas užfiksavo galutinį rezultatą. Renato Vestarto auklėtiniai iškovojo 71 tašką ir tapo varžovams nebepavejami.

„Mūsų komanda visus metus dirbo sunkiai del vieno savo tikslo, kad taptume čempionai. Atėjo ši diena, kai mes galim džiaugtis, kad mes pasiekėm tikslą per savo sunku darbą. Šiandien visi esame laimingi ir ačiū visai komandai, kad mes esame čempionai, ačiū treneriui Renatui Vestartui, kuris mumis padarė stipresniais ir visam savo komandos personalui, kurie mumis tikėjo“, – džiaugiasi Edas Jankauskas.

jaunimofutbolas.lt informacija

Susijusios naujienos

 • Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  2020-09-28

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Sužaistas pirmasis SHARP EJL čempionato ketvirtadalis

  Vilniaus FK „Žalgiris“ U-17 lieka vienintele dar nepralaimėjusia komanda Lietuvos elitiniame jaunimo futbolo čempionate.   Rugsėjo 25 ir 26 dienomis sužaistos 7-ojo turo rungtynės. EJL U17 divizione...

 • SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  2020-08-14

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  SHARP Elitinės jaunių lygos žaidėjai pasveikinti su sezono startu

  Laikantis tradicijos, čempionato pirmosiose rungtynėse apsilankė varžybų organizatoriai. Vilniaus Senvagės stadione sveikinimo žodžius tarė LVJUFA prezidentas Dainius Gudaitis. Pirmieji į aikštę...

 • Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  2020-08-07

  SHARP Elitinė jaunių lyga

  Lygiai po savaitės – septintojo EJL sezono startas

  Rugpjūčio 14 prasidės Lietuvos jaunimo futbolo sezonas. Prie starto linijos – 24 komandos, kurios varžysis 2020–2021 m. SHARP Elitinės jaunių lygos (EJL) čempionate. Septintasis sezonas bus rengiamas...