Lietuvos futbolo federacija

A lyga

„Sūduva“ apgynė Lietuvos čempionų titulą

2018-11-07

„Sūduva“ apgynė Lietuvos čempionų titulą

Marijampolės „Sūduvos“ futbolininkai antrą sezoną iš eilės tapo Lietuvos A lygos čempionais, o titulą užsitikrino likus vienam turui iki pirmenybių pabaigos.

E. Šemioto nuotr.

Auksinėse rungtynėse „Sūduvos“ komanda trečiadienio vakarą namie 6:0 sutriuškino Klaipėdos „Atlantą“ ir tapo nebepavejama antroje vietoje esančiam Vilniaus „Žalgiriui“.

Su savo užduotimis marijampoliečiai tvarkytis ėmė nuo pat rungtynių pradžios. 3 minutę Sandro Gotalas pataikė į skersinį, Robertas Vėževičius atšokusį kamuolį perdavė Gersonui Acevedo, kuris pasižymėjo efektingu tolimu smūgiu.

Ankstyvas įvartis nuramino sūduviečius, o jie ir toliau dominavo aikštėje, bet švaistė progas. S. Gotalas, R. Vėževičius G. Acevedo būdami gerose situacijose nepataikė į vartus.

Tik laiko klausimas buvo, kada „Sūduva“ įtvirtins savo pranašumą, o „Atlanto“ gynyba subyrėjo po pertraukos.

60 minutę po Jovano Čadženovičiaus perdavimo be priežiūros paliktas S. Gotalas įmušė galva. 65 minutę S. Gotalas vienu lietimu nuo baudos aikštelės linijos pasiuntė kamuolį į vartus.

67 minutę Tadas Labukas baudos aikštelėje pargriovė Danielį Offenbacherį, o 11 m baudinį realizavo G. Acevedo – 4:0.

74 minutę trečią įvartį pelnė S. Gotalas. „Sūduvos“ legionierius iš Austrijos į vartus nukreipė vartininko Dawido Smugo atmuštą kamuolį.

Netrukus įspūdingą šou surengė Giedrius Matulevičius. Po D Offenbacherio perdavimo jis suklaidino kelis klaipėdiečių gynėjus ir įmušė į artimąjį vartų kampą – 6:0.

Įspūdingą pergalę pasiekę marijampoliečiai čempionų titulą šventė kartu su savo sirgaliais.

alyga.lt inf.

Susijusios naujienos

 • Braižomi 2019 m. A lygos sezono kontūrai

  2019-01-18

  A lyga

  Braižomi 2019 m. A lygos sezono kontūrai

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) inicijavo pasirengimo 2019 m. A lygos sezonui darbus. LFF prezidentas Tomas Danilevičius, generalinis sekretorius Edgaras Stankevičius ir VK nariai susitiko su A...

 • Išrinktas naujas A lygos valdybos pirmininkas

  2018-12-07

  A lyga

  Išrinktas naujas A lygos valdybos pirmininkas

  Naujuoju Lietuvos futbolo A lygos valdybos pirmininku ir prezidentu tapo Vidmantas Murauskas. Į valdybos pirmininko pareigas, atsistatydinus Ryčiui Davidovičiui, buvo pasiūlyti du kandidatai –...

 • 2018 metų sezoną papuošė įspūdingi įvarčiai

  2018-11-23

  A lyga

  2018 metų sezoną papuošė įspūdingi įvarčiai

  Lietuvos futbolo A lygos 2018 metų sezone buvo įmušta daugiau nei dešimtis fantastiškų įvarčių. Elvio Žaldario nuotr. Savotišku lyderiu tapo Marijampolės „Sūduvos“ legionierius iš Kroatijos Andro...