Lietuvos futbolo federacija

Vyrų rinktinė

Čempionų lygos TOP 16 etape - antra „Vyčio“ nesėkmė

2018-11-15

Čempionų lygos TOP 16 etape - antra „Vyčio“ nesėkmė

Alytuje vykstančiame futsal Čempionų lygos TOP 16 etape Kauno „Vytis“ pralaimėjo ir antrąsias rungtynes, o tai reiškia, kad aukščiau ketvirtosios vietos nebepakils.

Kauniečiai 1:2 pralaimėjo Slovėnijos čempionui „Dobovec“ klubui, o tai reiškia, kad į finalo ketvertą keliaus turnyro favoritė „Inter“ ekipa iš Ispanijos. Vienintelį „Vyčio“ įvartį pelnė Sandrinho.

„Vyčiui“ itin nesėkmingai susiklostė rungtynių pradžia, kai po standartinės situacijos trečiu smūgiu slovėnams pavyko pelnyti įvartį. Nuo tos akimirkos abi komandos žaidė atvirą, akiai patrauklų, progomis grįstą futbolą.

Dar iki pertraukos „Vytis“ tiesiog privalėjo išlyginti rezultatą, tačiau du Kauno komandos brazilai pabėgę prieš varžovų vartininką įsigudrino nepataikyti į vartų plotą.

Antrojo kėlinio viduryje slovėnai skirtumą padvigubino ir žaidimas automatiškai „sėdo“. „Vyčio“ veiksmuose atsirado nepasitikėjimo požymių, „Dobovec“ futbolininkai atrodė, kad neabejoja savo pergale.

Likus beveik dešimčiai minučių iki rungtynių pabaigos „Vyčio“ treneriai nusprendė, kad jau laikas į aikštę mesti penktą žaidėją. Kauniečiai, kaip ir vakar, turėjo milžinišką kamuolio kontrolę, tačiau įveikti tankią priešininkų gynybą misija buvo beveik neįmanoma. Vienintelė slovėnų klaida virto vieninteliu „Vyčio“ įvarčiu. Tačiau tada buvo jau likusios tik 39 sekundės, per kurias nieko nuveikti nebepavyko.

Šeštadienį „Vyčio“ laukia paskutinė šios įspūdingos kelionės stotelė. Rungtynės su viena stipriausių pastarojo dešimtmečio Europos komandų, rungtynės – prieš geriausią pastarojo penkmečio pasaulio futbolininką. Net jei nugalėti šansų nedaug, tačiau šventė garantuota.

 

Susijusios naujienos

 • O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  2019-01-16

  Vyrų rinktinė

  O. Verbickas: apie savo didžiausias pergales 2018 metais

  Lietuvos futbolo geriausiųjų rinkimuose dvejoms kategorijoms nominuotas Lietuvos rinktinės saugas Ovidijus Verbickas jau pradėjo pasiruošimą naujam sezonui su Marijampolės „Sūduvos“ komanda, kai...

 • Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  2018-12-12

  Vyrų rinktinė

  Atranka į vyrų ir U-21 rinktinių trenerių pozicijas

  Lietuvos futbolo federacija (LFF) informuoja, kad pradėjo atranką Lietuvos nacionalinės vyrų rinktinės ir Lietuvos jaunimo (U-21) rinktinės vyriausiųjų trenerių pareigoms užimti. Pagal tarptautinius...

 • E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  2018-12-10

  Vyrų rinktinė

  E. Girdvainis: apie rinktinę, savo tikslus ir klubinį futbolą

  Lietuvos rinktinės gynėjui Edvinui Girdvainiui 2018 metai buvo permainingi. 25-erių metų futbolininkas praėjusį sezoną baigė Rusijoje, kur gynė Tomsko „Tom“ komandos garbę, o vasarą pasirašė...