Lietuvos futbolo federacija

Futsal vyrų rinktinė

Antrojoje dvikovoje – Andoros pranašumas

2018-12-02

Antrojoje dvikovoje – Andoros pranašumas

Po pergalingai pasibaigusių Lietuvos futsal rinktinės rungtynių šeštadienį, antroji dvikova su Andora mūsiškiams nenusisekė. Nepaisant to, kad lietuviai dusyk pirmavo, 3:2 triumfavo aikštės šeimininkai. Po įvartį lietuviams pelnė Lukas Sendžikas ir Justinas Zagurskas.

Rungtynių pradžia nei kiek nesiskyrė nuo vakarykščių – lietuviai nuo pirmųjų sekundžių pabandė paspausti varžovus ir jau pirmos atakos metu turėjo puikiausią galimybę išsiveržti į priekį. L. Sendžiko smūgiuotą kamuolį atrėmė Andoros rinktinės vartininkas. Netrukus tas pats L. Sendžikas varžovams klaidos nedovanojo ir pelnė pirmąjį susitikimo įvartį.

Kaip ir šeštadienį, andoriečiai pradėjo žaisti tik tada, kai lietuviai jau buvo priekyje. Tiesa, prie to prisidėjo patys Lietuvos rinktinės atstovai labai nesėkmingai atsikirtę ir suteikę varžovams galimybę atstatyti status quo. Tiesa, du prieš mūsų vartininką pabėgę aikštės šeimininkai savuoju šansu nepasinaudojo.

Lietuviai atsitraukė kiek giliau ir prasidėjo nerealizuotų progų mūšis. Ironiška, tačiau andoriečiai rezultatą išlygino, kai epizodo proga net negalima pavadinti. Keistas smūgis iš krašto virto įvarčiu.

J. Zagurskas tolimu smūgiu darsyk išvedė lietuvius į priekį, o Jevgenijaus Ryvkino nurodymu komanda vėl atsitraukė giliau. Galime spėti, kad toks žaidimo braižas dominuos ir 2020 – ųjų pasaulio futsal čempionate.

Po pertraukos buvo įmušti du įvarčiai ir abu į Lietuvos rinktinės vartus. Pirmasis – po kampinio, antrasis – už šeštą lietuvių pražangą skirtas ir andoriečių realizuotas dešimties metrų baudinys.

J. Ryvkinas paprašė minutės pertraukėlės, o po jos vartininką pakeitė penktu aikštės žaidėju. Tuomet iki rungtynių pabaigos dar buvo likusios daugiau nei trys minutės. Savo kiekybinę persvarą lietuviai įvarčiu galėjo paversti paskutinėmis sekundėmis, deja, puikiausiai proga liko neišnaudota.

Pirmose draugiškose rungtynėse Lietuva Andorą nugalėjo 6:3.

 

Susijusios naujienos

 • J. Ryvkinas: „Dar išmoksime gintis ir atakuoti”

  2019-02-04

  Futsal vyrų rinktinė

  J. Ryvkinas: „Dar išmoksime gintis ir atakuoti”

  Lietuvos futsal rinktinės treneris Jevgenijus Ryvkinas po dviejų sužaistų rungtynių su Kirgizija teigė, kad jo komanda buvo priversta žengti žingsnį atgal ir daugiau koncentruotis į gynybinius...

 • Lietuvos futsal rinktinė neprilygo Kirgizijai

  2019-02-03

  Futsal vyrų rinktinė

  Lietuvos futsal rinktinė neprilygo Kirgizijai

  Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinei antrosiose tarpusavio rungtynėse su Kirgizija nepavyko pasiekti pergalės. Atrėmusi septintosios pagal reitingą Azijos rinktinės atakas pirmajame kėlinyje, po...

 • Pirmojoje akistatoje – Kirgizijos pergalė

  2019-02-02

  Futsal vyrų rinktinė

  Pirmojoje akistatoje – Kirgizijos pergalė

  Lietuvos salės futbolo (futsal) rinktinė šeštadienį pirmosiose šių metų draugiškose rungtynėse susitiko su Kirgizijos nacionaline komanda. Pirmojoje istorijoje ekipų akistatoje triumfavo svečiai iš...