Lietuvos futbolo federacija

Futboliukas

„Futboliuko Kalėdų“ šventėje Vilniuje šėlo 300 vaikų

2018-12-17

„Futboliuko Kalėdų“ šventėje Vilniuje šėlo 300 vaikų

Kaune didelio pasisekimo sulaukusi tradicinė „Futboliuko Kalėdų“ šventė sėkmingai džiugino ir Vilniaus ikimokyklinio ugdymo įstaigų auklėtinius. „Smėlio arenoje“ vykęs renginys įtraukė per 15 sostinės įstaigų ir 300 vaikų.

„Labai smagu, kad „Futboliuko Kalėdos“ atkeliavo ir į Vilnių. Šiemet jos buvo kiek neįprastos, nes nusprendėme, kad jas galima sutikti ir Havajuose. Vaikams tai labai patiko, jie puikiai praleido laiką ant smėlio. Tikiuosi, kad tokios Kalėdos bus švenčiamos dar labiau ir kitais metais turėsime šį renginį Šiauliuose, Utenoje ir Klaipėdoje“, - sakė MaFa direktorius Ignas Marcinkevičius.

Nuotaikingame renginyje dalyvavo įvairios Vilniaus ugdymo įstaigos, o taip pat – sostinės specialiosios mokyklos „Atgaja“ vaikai, turintys specialiųjų poreikių. Dalyviai buvo apdovanoti įvairiomis dovanomis.

„Futboliuko Kalėdos“ prisijungė prie akcijos „Būk saugus kelyje“, o vaikai gavo šiai šventei specialiai sukurtais atšvaitais. Dalyvius aplankė ir vaikus renginyje džiugino Kalėdų Senelis.

Masinio futbolo renginius organizuojanti RIUKKPA narė ir UEFA sidabrinį apdovanojimą laimėjusi Kristina Surdokaitė taip pat džiaugėsi pavykusiu renginiu: „Tikrųjų Kalėdų laukimas prasideda „Futboliuko Kalėdomis“. Šį kartą renginys buvo netradicinis, nes sniegą ir dirbtinę dangą pakeitėme į smėlį. Vaikams ant smėlio sportuoti buvo labai smagu, nors ir labai sunku. Visi – vaikai, suaugusieji – pasikrovėme teigiamų emocijų“.

Abiejuose „Futboliuko Kalėdų“ renginiuose dalyvavo iš viso 45 ikimokyklinio ugdymo įstaigos iš visos Lietuvos, 600 vaikų ir daugiau nei 300 juos palaikiusių tėvų.

Susijusios naujienos

 • Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  2020-05-11

  Futboliukas

  Vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks šeimose

  Tradicija tapusi vaikų gynimo diena su „Futboliuku“ vyks ir šiais metais, tačiau kitaip nei anksčiau – darželių auklėtiniai užduotis atliks savo šeimos būryje. Vaikų gynimo dienos festivalis, kaip ir...

 • Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  2019-12-21

  Futboliukas

  Vilniuje maniežą baltai nudažė „Futboliuko Kalėdos“

  Vilniaus „Sportimos“ maniežas likus kiek mažiau nei savaitei iki Šv. Kalėdų nusidažė balta kaip sniegas vaikų jūra – čia vyko „Futboliuko Kalėdos“. „Futboliuko Kalėdos“ – tradicinis renginys, kurį...

 • „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  2019-12-17

  Futboliukas

  „Futboliuko Kalėdų“ siautulyje – pusė tūkstančio vaikų

  Artėjančių didžiausios metų šventės sportuoti išjudino pusę tūkstančio vaikų. Į tradicinį „Futboliuko Kalėdos“ renginį Kaune darželinukai kartu su pedagogais ir artimaisiais vyko iš skirtingų...