Lietuvos futbolo federacija

Kauno apskritis

Kauno sporto halėje varžėsi futsal mėgėjai

2018-12-24

Kauno sporto halėje varžėsi futsal mėgėjai

Legendinė sporto halė paskutinį kartą šiais metais priėmė futsal (salės futbolas) mėgėjus. Prieš pat didžiąsias metų šventes net 19 komandų iš visos Lietuvos atvyko į Kauną pademonstruoti savo sugebėjimus.

Turnyro akimirkos

Į „Futsal Kalėdos 2018“ futbolo šventę atvyko komandos iš Vilniaus, Jurbarko, Kalvarijos, Elektrėnų, Šilutės, Kazlų Rūdos, Alytaus, Kaišiadorių, Panevėžio, Kybartų ir Kauno.

Nuo pat ankstyvo ryto futsal mėgėjų komandos rungtyniavo grupės varžybose, o po pietų aštuonios stipriausios komandos liko žaisti atkrintamąsias rungtynes. Po jų paaiškėjo, jog į turnyro pusfinalį pateko dvi Kauno komandos - „Smūgis“ ir „Freda“ bei Kybartų „Sveikatos“, ir Jurbarko „Imsrės“ futbolininkai.

Pusfinalio batalijose savo jėgą įrodė Kauno „Smūgis“ minimaliu rezultatu pranokęs kitąmet klubo 100-metį švęsiantį seniausią šales klubą - „Sveikatą“. Kitame pusfinalyje Jurbarko „Imsrė“ įtikinamai susitvarkė su Kauno „Fredos“ atstovais.

Mažajame finale triumfavo kybartiečiai rezultatu 1:0 įveikę „Fredą“ iš Kauno, o turnyro finale žiūrovai įvarčių neišvydo, tačiau futbolininkai juos palepino intriguojančia 6 metrų baudinių serija, kuri baigėsi jurbarkiečių triumfu.

Turnyro rezultatai

Komandas prizininkes ir geriausius žaidėjus apdovanojo sporto halės vadovas ir Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) viceprezidentas Giedrius Bielskus bei Lietuvos salės futbolo asociacijos (LSFA) atstovai – prezidentas Vidmantas Butkevičius ir direktorius Remigijus Daugėla.

Turnyrą organizavo S. Dariaus ir S. Girėno sporto centras kartu su KAFF ir LSFA.

Susijusios naujienos

 • KAFF ir LFML kviečia registruotis į mėgėjų vasaros pirmenybes

  2020-05-27

  Kauno apskritis

  KAFF ir LFML kviečia registruotis į mėgėjų vasaros pirmenybes

  KAFF informuoja, jog Lietuvos futbolo mėgėjų lyga (LFML) jau paskelbė registracijos į 2020 m. Vasaros 7×7 pirmenybes Kaune pradžią. Jei neįvyks nenumatyti pokyčiai, susiję su Lietuvoje dėl COVID-19...

 • Legendinio klubo pergales primena ne vien trofėjai

  2020-03-12

  Kauno apskritis

  Legendinio klubo pergales primena ne vien trofėjai

  Buvęs Edinburgo „Hearts“ klubo saugas Audrius Kšanavičius, garsiojo „Glasgow Rangers“ marškinėliais vilkėjęs Andrius Velička, buvęs Maskvos „Spartak“ ekipos gynybos ramstis Ignas Dedura – FBK...

 • Kaune vyks šventinis senjorų futbolo turnyras

  2020-02-12

  Kauno apskritis

  Kaune vyks šventinis senjorų futbolo turnyras

  Vasario 15 d. Kaune,  vyks tradicinis Kauno apskrities futbolo federacijos (KAFF) organizuojamas senjorų futbolo turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti.  35+ amžiaus grupėje varžysis...