Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Tradicinis šeimų turnyras pritraukė ir užsienyje gyvenančius lietuvius

2018-12-26

Tradicinis šeimų turnyras pritraukė ir užsienyje gyvenančius lietuvius

15 kartą surengtame Kalėdiniame šeimų turnyre šiemet žaidė 12 komandų, o pagrindinį prizą iškovojo Buzevičiai iš Kauno.

Varžybos vyko Šventupės sporto komplekso ir Ukmergės stadiono bazės salėje. A grupėje Skominų šeima (Ukmergė) 5:2 nugalėjo Davidonių  (Kaunas), 1:0 Kavaliūnų (Ukmergė) šeimas ir tapo grupės nugalėtojais. Kavaliūnai 6:3 nugalėjo Davidonius ir taip pat pateko į ketvirfinalio varžybas.

B grupėje Kaselių šeima (Šventupė) 5:1 nugalėjo Ališauskų šeimą, kurios dauguma komandos atstovų gyvena Švedijos Oskarshamno mieste ir 2:1 Kalendų šeimą (Naujoji Akmenė). Kalendų šeima 5:3 nugalėjo Ališauskus (Švedija).

C grupėje Buzevičiai (Kaunas) 1:1 sužaidė su Norgėlų šeima (Ukmergė) ir 6:1 nugalėjo Civilkų šeimos komandą (Vilnius). Norgėlų šeima 1:0 nugalėjo Civilkų šeimos atstovus ir dėl blogesnio įvarčio santykio liko antri grupėje.

D grupėje Sakų šeima (Ukmergė) 2:2 sužaidė su Juozaičiais (Radviliškis) ir 2:0 nugalėjo Kartašovų šeimos komandą (Ukmergė). Juozaičių šeima dar kartą sužaidė lygiosiomis – 3:3 su Kartašovais ir grupėje užėmė 2 vietą.

Ketvirfinalio varžybų rezultatai:

Skominai – Juozaičiai 3:0 (po pratęsimo)

Kaseliai – Norgėlos 5:0

Buzevičiai – Kalendos 4:3 (pratęsimas, baudiniai)

Sakai – Kavaliūnai 0:1 (po pratęsimo)

Pusfinalio varžybos:

Skominai – Kavaliūnai 3:4 (pratęsimas, baudiniai)

Kaseliai – Buzevičiai 2:3 (pratęsimas, baudiniai)

Dėl 7–8 vietų: Norgėlos – Kalendos 1:3

Dėl 5–6 vietų: Sakai – Juozaičiai 0:5

Dėl 3–4 vietų: Kaseliai-Skominai 4:1

Dėl 1–2 vietų: Buzevičiai (Kaunas) – Kavaliūnai (Ukmergė) 3:2 

Renginį rėmė Lietuvos futbolo federacija, Lietuvos moterų futbolo asociacija, Ukmergės rajono savivaldybė.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais. Komandos laimėjusios 1–3 vietas taurėmis, medaliais, diplomais. Komandos prizininkės apdovanotos pagrindinio turnyro rėmėjo UAB „V. Butkevičius ir jo kompanija“ sportinių aprangų komplektais. 4–6 vietas užėmusios komandos apdovanotos taip pat specialiais prizais ir kalėdiniais medaliais. 1–6 vietas užėmusioms komandoms įteikti specialūs prizai, įsteigti AB „Rokiškio sūris filialas Ukmergės pieninė“, UAB „Boslita ir Ko“, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo.

Ališauskų  ir Buzevičių šeimos buvo apdovanotos Lietuvos moterų asociacijos prezidento Artūro Krukio dovanomis už šeimos vertybių puoselėjimą, dalyvavimą 15-ame tradiciniame šeimų Kalėdiniame turnyre. Vyriausio žaidėjo prizas atiteko kauniečiui R. Buzevičiui. Absoliučiai geriausios moters žaidėjos prizas atiteko G. Kaselytei. Specialiu prizu buvo apdovanota Kavaliūnų šeima, kaip geriausiai pasirodžiusi Ukmergės komanda.

Susijusios naujienos

 • Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  2020-07-25

  Futbolas visiems

  Šeimų futbolo šventė nukeliavo į Jurbarką

  Liepos 25 dieną Šilinės smuklėje (Jurbarko rajono savivaldybė) įvyko šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ antras etapas (Žemaitijos regionas). Pirmasis etapas buvo žaidžiamas Suvalkijoje – Jono...

 • Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  2020-07-06

  Futbolas visiems

  Basanavičiaus gimtinėje rinkosi į futbolo varžybas

  Žaisti futbolą istorinėse vietose kasmet užsimoję entuziastai pradėjo nuo Jono Basanavičiaus gimtinės Liepos  5 dieną čia įvyko pirmasis šeimų futbolo šventės „Vieninga šeima“ etapas. Futbolo...

 • Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  2020-06-16

  Futbolas visiems

  Apklausa: Ar tavo klubas, komanda draugiški aplinkai?

  Eilinės futbolo rungtynės taip pat gali prisidėti prie neigiamo poveikio aplinkai. Kiek prie to prisideda Jūsų futbolo klubas, komanda, organizacija, kviečiama pasitikrinti apklausoje. Tarptautinio...