Lietuvos futbolo federacija

Futbolas visiems

Tradicinis šeimų turnyras pritraukė ir užsienyje gyvenančius lietuvius

2018-12-26

Tradicinis šeimų turnyras pritraukė ir užsienyje gyvenančius lietuvius

15 kartą surengtame Kalėdiniame šeimų turnyre šiemet žaidė 12 komandų, o pagrindinį prizą iškovojo Buzevičiai iš Kauno.

Varžybos vyko Šventupės sporto komplekso ir Ukmergės stadiono bazės salėje. A grupėje Skominų šeima (Ukmergė) 5:2 nugalėjo Davidonių  (Kaunas), 1:0 Kavaliūnų (Ukmergė) šeimas ir tapo grupės nugalėtojais. Kavaliūnai 6:3 nugalėjo Davidonius ir taip pat pateko į ketvirfinalio varžybas.

B grupėje Kaselių šeima (Šventupė) 5:1 nugalėjo Ališauskų šeimą, kurios dauguma komandos atstovų gyvena Švedijos Oskarshamno mieste ir 2:1 Kalendų šeimą (Naujoji Akmenė). Kalendų šeima 5:3 nugalėjo Ališauskus (Švedija).

C grupėje Buzevičiai (Kaunas) 1:1 sužaidė su Norgėlų šeima (Ukmergė) ir 6:1 nugalėjo Civilkų šeimos komandą (Vilnius). Norgėlų šeima 1:0 nugalėjo Civilkų šeimos atstovus ir dėl blogesnio įvarčio santykio liko antri grupėje.

D grupėje Sakų šeima (Ukmergė) 2:2 sužaidė su Juozaičiais (Radviliškis) ir 2:0 nugalėjo Kartašovų šeimos komandą (Ukmergė). Juozaičių šeima dar kartą sužaidė lygiosiomis – 3:3 su Kartašovais ir grupėje užėmė 2 vietą.

Ketvirfinalio varžybų rezultatai:

Skominai – Juozaičiai 3:0 (po pratęsimo)

Kaseliai – Norgėlos 5:0

Buzevičiai – Kalendos 4:3 (pratęsimas, baudiniai)

Sakai – Kavaliūnai 0:1 (po pratęsimo)

Pusfinalio varžybos:

Skominai – Kavaliūnai 3:4 (pratęsimas, baudiniai)

Kaseliai – Buzevičiai 2:3 (pratęsimas, baudiniai)

Dėl 7–8 vietų: Norgėlos – Kalendos 1:3

Dėl 5–6 vietų: Sakai – Juozaičiai 0:5

Dėl 3–4 vietų: Kaseliai-Skominai 4:1

Dėl 1–2 vietų: Buzevičiai (Kaunas) – Kavaliūnai (Ukmergė) 3:2 

Renginį rėmė Lietuvos futbolo federacija, Lietuvos moterų futbolo asociacija, Ukmergės rajono savivaldybė.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, diplomais. Komandos laimėjusios 1–3 vietas taurėmis, medaliais, diplomais. Komandos prizininkės apdovanotos pagrindinio turnyro rėmėjo UAB „V. Butkevičius ir jo kompanija“ sportinių aprangų komplektais. 4–6 vietas užėmusios komandos apdovanotos taip pat specialiais prizais ir kalėdiniais medaliais. 1–6 vietas užėmusioms komandoms įteikti specialūs prizai, įsteigti AB „Rokiškio sūris filialas Ukmergės pieninė“, UAB „Boslita ir Ko“, Lietuvos sporto draugijos „Žalgiris“, Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo.

Ališauskų  ir Buzevičių šeimos buvo apdovanotos Lietuvos moterų asociacijos prezidento Artūro Krukio dovanomis už šeimos vertybių puoselėjimą, dalyvavimą 15-ame tradiciniame šeimų Kalėdiniame turnyre. Vyriausio žaidėjo prizas atiteko kauniečiui R. Buzevičiui. Absoliučiai geriausios moters žaidėjos prizas atiteko G. Kaselytei. Specialiu prizu buvo apdovanota Kavaliūnų šeima, kaip geriausiai pasirodžiusi Ukmergės komanda.

Susijusios naujienos

 • „MrGolas“ žaidynėse prasidėjo regionų finalai

  2019-02-15

  Futbolas visiems

  „MrGolas“ žaidynėse prasidėjo regionų finalai

  Vasario 12-13 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros sporto centre vyko pirmieji Lietuvos moksleivių salės futbolo žaidynių „MrGolas“ U-12 ir U-14 amžiaus grupių Sūduvos-Dzūkijos regiono...

 • Masinėse „MrGolo“ žaidynėse artėja regionų finalai

  2019-02-05

  Futbolas visiems

  Masinėse „MrGolo“ žaidynėse artėja regionų finalai

  Per 2000 vaikų, nelankančių futbolo treniruočių, ir 208 komandų įtraukiančios Lietuvos mokyklų vaikinų salės futbolo žaidynių „MrGolas“ pasiekė sezono finišo tiesiąją –  ištraukti žaidynių regionų...

 • Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 22-ąją

  2018-12-14

  Futbolas visiems

  Tradicinis kalėdinis šeimų turnyras vyks gruodžio 22-ąją

  Jau 15 kartą bus surengtas kalėdinis šeimų turnyras, kuriame bus žaidžiama pagal mažojo futbolo 5×5 taisykles. Varžybos vyks Šventupės sporto komplekse ir Ukmergės stadiono bazėje. Varžybose gali...